Skocz do zawartości

[KE] Nowe nabytki


Jaga

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta koszula w kropki jest granatowa czy czarna?

Koszula w kropki jest czarna,spodnie w rzeczywistosci sa troche mniej rażace,bardziej musztardowe niz zolte...jakies takie meskie te stylizacje wydaja sie na tych zdjeciach po tym jak obcielam sobie glowe ,(zwlaszcza pierwsza );...na swoje usprawiedliwienie mam to,ze moim zamiarem bylo pokazanie samych koszul ,na obu zdjeciach mam spodnie typu szwedy i wysoki obcas...staram sie nie przebierac za faceta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłam koszulę o kroju bardzo podobnym do koszuli z pierwszego zdjęcia Joanny - różnica polega na tym, że moja jest w kolorze niebieskim. Zakupiona w H&M za nieduże pieniądzę.

Ujme to tak...nosiłam koszule z h&m,reserved,sisley,zara...teraz zamawiam tylko z TM Lewin ...nie ma porownania(kroj,sklad i to ze po kilku praniach nic sie z nimi nie dzieje) i nie przekonuje mnie to,ze za jedna TML moglabym miec 3 inne za duzo mniejsze pieniadze...nie widze nic zlego w noszeniu koszul z h&m jednak w tej chwili na nowe koszule z h&m,sisley,zary cze reserved miejsca w mojej szafie juz nie ma;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te Carminy :-P

Czy mogę prosić o bliższe info na ich temat: model, kopyto? Czy to nie przypadkiem Lluch 70?

 

Pozdrawiam i życzę by wkrótce stały się "kapciami" jak dla mojej żony - w sensie dopasowania i wygody ich noszenia :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy robicie zdjęcia swoich butów na sobie...?!!!!jestem pełna podziwu bo ja chyba się tego nie nauczę ;) ...Carminy...pierwszy raz wyszły ;)post-5324-0-95940700-1399483976_thumb.jppost-5324-0-93513400-1399484067_thumb.jppost-5324-0-18483000-1399484158_thumb.jp....i nawet się nie obraziły , że dziś były częścią dość luźnej stylizacjipost-5324-0-31769800-1399484254_thumb.jp....

znacznie lepiej poczują się w towarzystwie eleganckich spodni na kant i oficjalnej "góry" ale to następnym razem.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wybaczyć skromną opinię, ale jakoś wytarta koszula jeansowa mi nie pasuje do tych spodni i butów.

Nie wybaczam !!!  a nawet się obrażam ;) oczywiście żartuję,jesteśmy dorośli więc zdaje sobie sprawę, że moja ulubiona jeansowa koszula (  najulubieńsza z wszystkich  jeansowych ;) może się komuś nie podobać ...Szanuje Pana opinie.

 

Zdarzyło mi sie już wcześniej połączyć ją z z pozoru niepasującymi do niej  rzeczami a dokładniej- z tiulową spódnicą w szampańskim kolorze i szpilkami ...i dobrze się w tym połączeniu czułam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy robicie zdjęcia swoich butów na sobie...?!!!!jestem pełna podziwu bo ja chyba się tego nie nauczę ;) ...Carminy...pierwszy raz wyszły ;)attachicon.gifP1012164.JPGattachicon.gifP1012162.JPGattachicon.gifP1012163.JPG....i nawet się nie obraziły , że dziś były częścią dość luźnej stylizacjiattachicon.gifP1012160.JPG....

znacznie lepiej poczują się w towarzystwie eleganckich spodni na kant i oficjalnej "góry" ale to następnym razem.

 

Zaraz pewnie ktoś napisze że przyszwa się nie schodzi ;)

 

Ładne buty, nie ma to tamto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tadam!!! dotarły i chyba kocham je bardziej niż czarne Carminypost-5324-0-11944500-1401206112_thumb.jppost-5324-0-87869100-1401206159_thumb.jp....niestety jeszcze nie moge się nimi nacieszyc w 100 % .Na pierwszy rzut oka wydają się idealne ....ale nie są. W porównaniu do moich pierwszych butów Carminy te są mało starannie wykonane. Wstarczył jeden mail do Carminy z sugestią , że nie do końca jestem z nich zadowolona i zaproponowano mi wymianę , koszt wysyłki po ich stronie.

 

Pochwalę się jeszcze raz jak dotrze do mnie nowa "idealna" para ;)

 

..tak te kocham bardziej niż czarne ale nie mówcie czarnym ;)

 

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi Carminami to przepadłam faktycznie.Stylistyka tych butów mi odpowiada ...czekam az na patine i shoepassion pojawią sie damskie buciki wtedy moze zdradzę Carminę...

co z tą parą było nie tak ....fachowcem nie jestem wiec nie wiem jak to cos nazwac,załaczam fotki ale zaznaczam , że zdjecia wyolbrzymią te wady....moi współpracownicy nie zwrócili na nie uwagi, gdy otworzyłam przesyłkę..post-5324-0-12228200-1401209616_thumb.jppost-5324-0-50643100-1401209665_thumb.jppost-5324-0-77027500-1401209709_thumb.jp....nie wydziwiam prawda? czy moze jednak wyolbrzymiam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już w pierwszym mailu zapewniono mnie , że kolejna para przed wysyłką bedzie dokładnie sprawdzona

chce zaznaczyć , że czarne Carminy są bez zarzutu wiec tym bardziej zaskoczona jestem tym ,  jaka przepasc dzieli oba modele które u nich zamówiłam, jezeli chodzi o ich wykonanie

o tym jak bedzie wygladac nowa para nie omieszkam poinformowac na forum

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.