Jump to content
proceleusmatyk

Kobiece buty

Recommended Posts

Charlotte Dellal

i jej buty.

26aa2ace-6ad7-4c6f-8b79-aa6abe0314ac_sev

Birthday: May 06, 1981
Biography:

Charlotte Dellal is a British shoe designer. She graduated from London's Cordwainers in the summer of 2004 and worked for luxury designers Ungaro and Giambattista Valli. Three years later, in 2007, she launched her own label, Charlotte Olympia. Every shoe she designs is hand-made in Italy and finished off with her signature gold spider's web on the sole, and her work is noted for its use of colourful leathers and outlandish designs. She counts Keira Knightley, Sarah Jessica Parker and Blake Lively amongst her numerous celebrity fans, and her designs are sold in department stores across the world, including Harrods, Neiman Marcus and Isetan. Charlotte has also collaborated with internationally acclaimed designers, including Clements Ribeiro and Temperley London.

Drogie Panie,

jakie buty Wam się podobają?

Czym się kierujecie w wyborze? 

Gdzie kupujecie?  :)

nie mogę znaleźć sklepu internetowego oferującego ich damską kolekcję, a zakochałam się w tych butach http://www.crockettandjones.com/product/katie-navy-grain#.UyXZDvl5N_Q

• Upvote 1

Drogie Panie,

nie mogę znaleźć sklepu internetowego oferującego ich damską kolekcję, a zakochałam się w tych butach http://www.crockettandjones.com/product/katie-navy-grain#.UyXZDvl5N_Q

proponuję kontakt z agaprus.pl

nie sądze aby był problem ze zrobieniem takiego modelu, w cenie zbliżonej do C&J

Witam serdecznie,
od pewnego czasu czytam posty zamieszczone na forum dotyczące pielegnacji obuwia i niejednokrotnie okazały się bardzo przydatne.
Parę dni temu nabyłam cudeńka o kształcie o jakim marzyłam od kilku lat,
(co odpowiada na pytanie jakie buty podobają się kobietom:)
jednak aż do tej pory nie udało mi się znaleźć butów z idealnie osadzonym obcasem.

Bardzo chciałabym by służyły mi jak najdłużej.
Mój wymarzony kształt zdarzył się być wykonany z wężowej skóry o pielęgnacji której nie mam niestety pojęcia.
Jedną z porad znalezionych w internecie było przemywanie po każdym użyciu ciepłą i wilgotną szmatką "pod włos" co wydaje się być drastycznym posunięciem.

Czy mogę liczyć na kilka słów wiedzy o pielęgnacji takich butów?

post-5303-0-65170400-1396010073_thumb.jp

• Upvote 1

Stosujemy za każdym razem, kiedy skóra sygnalizuje, że potrzebuje opieki - traci swoje naturalne właściwości, np. kolor, połysk, miękkość, elastyczność ...

Właściwie Saphir Reptan załatwia sprawę, ale faktycznie można zabezpieczyć noski i pięty minimalną dawką Pate de Luxe.

Stosujemy za każdym razem, kiedy skóra sygnalizuje, że potrzebuje opieki - traci swoje naturalne właściwości, np. kolor, połysk, miękkość, elastyczność ...

Właściwie Saphir Reptan załatwia sprawę, ale faktycznie można zabezpieczyć noski i pięty minimalną dawką Pate de Luxe.

Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie, czy po nawilzeniu i nabłyszczeniu mogę użyć jakiegoś psikanego antywodnego protektora?

Na tych posiadanych w domu jest napisane, by nie używać do gadów.

Reptan czyści,  odżywia i chroni skórę. Natomiast wosk zawarty w paście woskowej będzie stanowił dodatkowe zabezpieczenie.

Guest vivi__

Ale tylko żywych moja Droga, żeby nie rozjuszyć ;)

:) Dokładnie! Gad rozjuszony czmycha we wszystkie strony i na dodatek nie chce być noszony.

:) Dokładnie! Gad rozjuszony czmycha we wszystkie strony i na dodatek nie chce być noszony.

coś mnie nie zalogowało

pozdrawiam

Mogę zapytać do czego nosisz takie buty? ;)

Jeszcze ich nie noszę bo czekam na produkty do pielęgnacji,

zdecydowałam się na Saphir tak jak mi tu polecono.

Chętnie odpowiedziałabym, że do wszystkiego!

Moim zdaniem inspiracje latami 20stymi czy 50tymi do świetny dodatek i indywidualizator(?;).

Nawet( a może odpowiedniejszym słowem byłoby zwłaszcza) do powszechnego i uniwersalnego stylu urban.

Zrobiłam dzisiaj zdjęcie po przyjściu do domu i zamianie butów na te o które pytałeś.

Moim zdaniem fajnie.

Chłopy sobie już nawzajem naklikały setki punktów reputacji za oglądanie swoich zdjęć; z niekrywaną przyjemnością daję pierwszy za w końcu kobiecą figurę. No i za buty u jej podstawy:-)

Super, bardzo fajnie się sprawdzą również w takich stylizacjach ;) :

foto ze strony GHR Bluszcz

rialto07.jpg

• Upvote 1

Witam serdecznie,

od pewnego czasu czytam posty zamieszczone na forum dotyczące pielegnacji obuwia i niejednokrotnie okazały się bardzo przydatne.

Parę dni temu nabyłam cudeńka o kształcie o jakim marzyłam od kilku lat,

(co odpowiada na pytanie jakie buty podobają się kobietom:)

jednak aż do tej pory nie udało mi się znaleźć butów z idealnie osadzonym obcasem.

Bardzo chciałabym by służyły mi jak najdłużej.

Mój wymarzony kształt zdarzył się być wykonany z wężowej skóry o pielęgnacji której nie mam niestety pojęcia.

Jedną z porad znalezionych w internecie było przemywanie po każdym użyciu ciepłą i wilgotną szmatką "pod włos" co wydaje się być drastycznym posunięciem.

Czy mogę liczyć na kilka słów wiedzy o pielęgnacji takich butów?

attachicon.gifphoto.JPG

czy możesz napisać coś więcej o butach? pochodzenie itp ?

pozdrawiam

Damian

Drogie Panie,

A może któraś z Was obstalowała parę na miarę? Np. u pani Agi Prus (jest również zarejestrowana na forum):

http://www.agaprus.pl/

a51b5eab8f.jpg

witam ,

w wyborze butów kieruje się wygodą -trudno w to uwierzyć , gdyż 80 % moich butów to szpilki...ale!!!

są to szpilki tego samego polskiego producenta , ten sam model , ta sama wysokość obcasa  :)

zimę przebiegałam w sztybletach:  właśnie takich jak poniżej

obecnie czekam na zamówione szafirowe oxfordy

a ze choruje na fajne monki to może kolejnym zakupem będą takie buciki

....ewentualnie takie  brązowe oxfordy

ze względu na brak czasu niestety pozostaje mi zakup butów przez internet

post-5324-0-09897100-1396514644_thumb.jp

post-5324-0-34145900-1396514894_thumb.pn

post-5324-0-98600800-1396515064_thumb.pn

odbiegając od tematu, ta uśmiechnięta Pani na zdjęciu jest oszałamiająca !   :wub:

Tak ubrana jest dla mnie dużo bardziej atrakcyjna niż z dekoltem do pępka.

odbiegając od tematu, ta uśmiechnięta Pani na zdjęciu jest oszałamiająca !   :wub:

Tak ubrana jest dla mnie dużo bardziej atrakcyjna niż z dekoltem do pępka.

Generalnie to wszystko kwestia proporcji. Zauważmy, że sukienka dzieli figurę tej Pani (fakt, nienaganną, ale jednak dzieli) na równe trzy części: do talli, do kolana, do stóp, gdzie 2/3 figury zarezerwowane jest dla nóg (oczywiście jest to oszustwo wizualne, gdyż nogi Pani Vivi zaczynają się tuż pod ostatnim guzikiem sukienki, prawda? 8-) ).