Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

artb    18
On 5/16/2017 at 7:31 PM, arekx said:

Żona się skusiła na buty Carmina

High heel full brogue Oxford in dark cognac calf. Featuring a 70mm heel, full leather sole in a refined Goodyear welt-construction and calf lining.

Style made on Lluch 70 last.

https://www.carminashoemaker.com/high-heel-shoes/oxford-womens-1514

Bardzo ładne buty, również interesowaliśmy się typ modelem. Jak wypada rozmiarówka w porównaniu do innych producentów? Na jaką szerokość i podbicie pasują?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arekx    33

Szeroka stopa z dużym podbiciem to nie problem dla tych butów ale niestety wtedy przyszwa się nie zejdzie. Z monkami byłby raczej problem (choć nie było to sprawdzane w praktyce).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Piotrwawa    378

Przywołany wcześniej Christian Louboutin Bianca 140 red wine przekonuje mnie 1486 razy bardziej od wszelkiego rodzaju prób wciskania damskich stóp w męskie buty. Nawet jeżeli uszyto je metodą GYW, Blake czy innym tajemniczym sposobem, w renomowanej pracowni szewskiej, ale w dalszym ciągu specjalizującej się w "produkcji" obuwia męskiego. Oczywiście wyjątek stanowi moja ciocia, ale ona ma 82 lata i nawet dupa mówi przez "ł":)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
klaudia81    0

Trudna sie nie zgodzic z ta opinia .. przeciez jakby wszyscy mieli taki sam gust to byloby troche nudno, prawda? ;) Jak wyglada aktualnie kwestia z jakoscia butow dla kobiet, ktorego z producentow mozna obdarzyc najwiekszym zaufaniem? Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale duzymi krokami zblizaja sie wyprzedaze zwiazane z Black Friday. Dla mnie jedno z wazniejszych wydarzen w roku jesli chodzi o powiekszanie swojej kolekcji ubran, butow, torebek. Cen juz nawet nie chce tutaj porownywac do sklepow stacjonarnych bo te nie maja zadnego startu. Przydalbyby mi sie dobrej jakosci botki oraz kozaki na sezon zimowy. Co do materialu do preferuje skore naturalna .. zawsze beda trwalsze od skory ekologicznej. Ofert w sieci zaczyna sie pojawiac co raz wiecej i juz sama zwariowalam .. najwiekszy wybor do tej pory widzialam tutaj https://www.eobuwie.com.pl/blackfriday z tym, ze wczesniej nie robilam u nich zakupow. Moze podpowie ktos jak wyglada kwestia z ewentualna wymiana/zwrotem jakby cos bylo nie tak. Z doswiadczenia wiem, ze rozni producenci maja czasami inne rozmiarowki stad tez moje pytanie. W sumie to tylko jedyny minus jak dla mnie jesli chodzi o zakupy online.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kalessi    0
W dniu 21.01.2014 o 20:59, andershep napisał:

płaskie a wygodne, w odpowiedniej aranżacji są jak najbardziej mile widziane

post-123-0-72426700-1390334258_thumb.jpg

post-123-0-98239600-1390334260_thumb.jpg

Też mi się takie bardzo podobają!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta