proceleusmatyk

Kobiece buty

163 postów w tym temacie

Dzięki, kolor idealny, choć wolałbym jednak pełną gumę. A przepraszam, że zapytam, ale to jest GYW?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba Blake. Acha, jakbyś decydował się na kupno to buty Scarosso zarówno męskie jak i kobiece wypadają tak pół rozmiaru/rozmiar większe niż "normalna" europejska rozmiarówka. Ale to chyba typowe dla włoskich firm (np. Doucal's też tak ma).

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie sądzimy, bo to jakaś dziwna hybryda.

Niski but z gumką. Po co?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez przesady z tą hybrydą. Trochę niższe sztyblety. Bardziej zastanawia mnie jakość wykonania i ewentualna alternatywa. Bo mimo bezpłatnych zwrotów, jeśli od razu widać, że to jakiś babol, nie ma co tracić czasu. Mi nie podoba się jakość szwów, widoczna na zdjęciu od tyłu. Konstrukcja jest jaka jest. Cena to trochę tłumaczy. Ale może powinienem zwrócić uwagę na jeszcze inne elementy? Bynajmniej nie jestem z tych, którzy wklejają jakąś opcję i potem się obrażają gdy się im to odradza. Wręcz odwrotnie. Potrzebuję więcej argumentów mądrzejszych ode mnie, żeby przekonać żonę do droższych :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli nie przekonują jej zdjęcia (zwłaszcza to na nodze - wyglądają jak wysokie kapcie), to może być ciężko.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Jan M. Krawczyk - odpuść sobie.

Buty o bardzo złej konstrukcji podpodeszwy.  Kolejna sprawa, to sam obcas i późniejsza (nie)wygoda w użytkowaniu butów, poza tym może się bardzo szybko pojawić problem z zakładkami (usztywnieniami pięt).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki koledzy. To na pewno pomoże, bo konkretnie i rzeczowo. Powinno wystarczyć :) Dzięki

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładne te botki ze zdjęcia, ja jednak wybieram na zimę na bardzo grubej podeszwie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie,

rozglądam się za wiązanymi, eleganckimi półbutami (oraz trzewikami) jakieś porządnej angielskiej marki, w związku z tym pozostaje mi zakup w jednym z angielskich sklepów wysyłkowych ew. polowanie na aukcjach.... stąd pytanie - w jaki rozmiar celować? mam stopę chyba typowo kobiecą :P, wąską, długości 25 cm, w rozmiarówce europejskiej (EU) - zwykle przy półbutach/botkach etc. bez problemu wchodzę w każde 38, rzadko 39... celować raczej w UK5 czy UK5,5?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też zazwyczaj mam podobny problem z rozmiarem ;) Zazwyczaj staram się po prostu znaleźć opinie/komentarze, więcej informacji na temat rozmiarówki konkretnego modelu, ale chętnie przeczytałabym poradę na ten temat :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz