Skocz do zawartości

Kobiece buty


proceleusmatyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

A tak na marginesie i mniej żartobliwie - ostatnio dwukrotnie natknęłam się w TK Maxx-ie (Toruń) na damskie mokasyny na skórzanej podeszwie :wub:  Zerknęłam od środka obuwia - Weejuns. Za każdym razem ceny bardzo przystępne (raz nawet bardzo-bardzo, ale moja stopa za nic - za nic! - nie chciała się zmniejszyć!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Czy któraś z szanownych Pań, albo kolegów ma jakąś wiedzę na temat usług pani Małgorzaty Fejkiel z Krakowa? Ma swój butik, i robi też buty na zamówienie. Moja druga połowa szuka dla siebie czegoś ciekawego na ślub, i rozważa złożenie u niej zamówienia (patrzy z żalem na moje wypielęgnowane Yanko 588 i też chciała by coś wyjątkowego  8-) )

http://www.fejkiel.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by super, ale cena w stosunku do pani Fejkiel x2  ;) Dlatego pytam czy ktoś miał styczność z jej wyrobami, żeby dowiedzieć się więcej o jakości. Tym bardziej, że prawdopodobnie będą to buty "na raz"..... W odróżnieniu od moich pięknych oksfordów, które żal z nóg ściągać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któraś z szanownych Pań, albo kolegów ma jakąś wiedzę na temat usług pani Małgorzaty Fejkiel z Krakowa? Ma swój butik, i robi też buty na zamówienie. Moja druga połowa szuka dla siebie czegoś ciekawego na ślub, i rozważa złożenie u niej zamówienia (patrzy z żalem na moje wypielęgnowane Yanko 588 i też chciała by coś wyjątkowego  8-) )

http://www.fejkiel.com

 

Witam Kolegę. Moja żona zdecydowała się na buty do ślubu właśnie z tej pracowni. Pod kątem wzornictwa i jakości wykonania nie miała ona żadnych zastrzeżeń. Poza tym wesele przetańczone komfortowo. Sam kontakt i obsługę mogę określić jako profesjonalną i bardzo sympatyczną. Buty już niebawem będą miały 4 lata i jak do tej pory wyglądają bardzo dobrze.

 

Edit: Wierz mi - te buty nie są "na raz" i z powodzeniem można je założyć także po ślubie na inne okazje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegę. Moja żona zdecydowała się na buty do ślubu właśnie z tej pracowni. Pod kątem wzornictwa i jakości wykonania nie miała ona żadnych zastrzeżeń. Poza tym wesele przetańczone komfortowo. Sam kontakt i obsługę mogę określić jako profesjonalną i bardzo sympatyczną. Buty już niebawem będą miały 4 lata i jak do tej pory wyglądają bardzo dobrze.

 

Edit: Wierz mi - te buty nie są "na raz" i z powodzeniem można je założyć także po ślubie na inne okazje :)

Właśnie takiej opinii potrzebowałem :) Dzięki, początkiem maja będziemy w Krakowie i odwiedzimy butik, porozmawiamy z p.Małgorzatą, i jak się kobiety dogadają to zamówienie chyba będzie złożone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takiej opinii potrzebowałem :) Dzięki, początkiem maja będziemy w Krakowie i odwiedzimy butik, porozmawiamy z p.Małgorzatą, i jak się kobiety dogadają to zamówienie chyba będzie złożone 

 

Gdy będziecie po pierwszym spotkaniu daj proszę znać na forum jakie macie wrażenia. Pozdrawiam.

V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.