Skocz do zawartości

Kobiece buty


proceleusmatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Panie,

 

jakie buty Wam się podobają?

 

Czym się kierujecie w wyborze? 

 

Gdzie kupujecie?  :)

 

 

A może któraś z Was obstalowała parę na miarę? Np. u pani Agi Prus (jest również zarejestrowana na forum):

 

http://www.agaprus.pl/

 

a51b5eab8f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o współpracę tych dwóch Panów to najbardziej lubię model z tego samego okresu (1952-1958), ale paryskich targów mody z 1954. Ładne buty projektował też we współpracy ze Schiaparelli. Poniżej projekt dla Diora:

 

7.jpg

Natomiast i tak, najładniejsze kobiece buty vintage to czarna antylopa. ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja druga połowa od jakiegoś czasu poszukuje dla siebie butów a'la chelsea boot. Posiada pare tod's ale nie jest w pelni z nich zadowolona.

 

I teraz pytanie jakie sa odpowiedniki w kobiecym swiecie brytyjskich/wloskich firm specjalizujacych sie w butach al'a herring, church's (wiem maja kobiece buty ale jak kot naplakal ) , john lobb. 

 

Ferragamo miewa ciekawe modele. 

 

I nie chodzi o szpilki od blahnika tylko buty typu oxford, chelsea itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja druga połowa od jakiegoś czasu poszukuje dla siebie butów a'la chelsea boot. Posiada pare tod's ale nie jest w pelni z nich zadowolona.

 

I teraz pytanie jakie sa odpowiedniki w kobiecym swiecie brytyjskich/wloskich firm specjalizujacych sie w butach al'a herring, church's (wiem maja kobiece buty ale jak kot naplakal ) , john lobb. 

 

Ferragamo miewa ciekawe modele. 

 

I nie chodzi o szpilki od blahnika tylko buty typu oxford, chelsea itp.

Carmina, szanowny kolego, Carmina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tego typu sandałki wprost idealnie komponują się z czarnymi, klasycznymi cygaretkami, białą jedwabną koszulą i ramoneską. Oczywiście tak delikatne sandałki można nie tylko zestawiać z eleganckimi rzeczami, ale także ze zwiewnymi sukienkami, które w sezonie ss2014 zdobią motywy kwiatowe (duże rozmyte wzory często na ciemnym tle). Możliwości są w sumie nieograniczone, ważne żeby przy tak mocnym kolorze sandałków nie do ...... zbyt przerysowaną górą."  - powiedziała moja Dziewczyna, a ja się z Nią zgadzam :)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.