Skocz do zawartości

Elegancka i ergonomiczna torba


elegant

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.08.2018 o 08:54, adamW napisał:

Dobra wiadomość dla zainteresowanych marką Sartolane- przez najbliższe 2 tygodnie cena torby jest obniżona o 300zł. Co prawda w mailu była informacja o obniżce o 400zł, także może będzie jeszcze taniej.

Dodatkowe 100 zł. zniżki na torby Sartolane (oprócz standardowych 300 zł.) przysługuje osobom zapisanym do newslettera. Ponieważ firma zmieniła suwaki i okucia na jeszcze lepsze niż dotychczas, nie sądzę, że trafi się lepsza okazja w najbliższym czasie. Ja czekam już tylko na próbki skóry, żeby podjąć ostateczną decyzję.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kiedy postanowiłem kupić "torbę weekendową" *) akurat rozpoczął się Preorder Milera **), ale także pojawiła się torba na Zalando Lounge.

Torba Milera - 1099 zł

Zalando: Medici di Firenze - 569 zł (+ 9,95 zł wysyłka)

 

Kiedy dotarły do mnie (co ciekawe - towarowi z Zalando zeszło równo 31 dni na dotarcie do mnie, a Milerowi 6 tygodni, ale - Miler to był preorder) okazało się jak różne to są produkty.

W torbie mniejszej ciekawie jest rozwiązana możliwość rozsunięcia suwaka z obu stron do samego dołu.

U Milera suwak słabo chodzi (taki sam - kiepski - suwak był na kosmetyczkach) - trzeba nawoskować. (Chyba, że teraz się stosuje jakieś magiczne preparaty, a nie świeczkę?).

No to pokazuję zdjęcia i jedną z toreb pakuję na zwrot...

 

*) nie wiem, dlaczego nazywam ją weekendową. Na weekend to ja biorę cały samochód rzeczy... :)

**) dlaczego ja znowu _TO_ robię?

IMG_2282.jpg

IMG_2283.jpg

IMG_2284.jpg

IMG_2285.jpg

IMG_2286.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
4 minuty temu, 50groszy napisał:

https://adam-baron.pl/pl/p/Skorzana-teczka-biznesowa-Nonconformist-Tre-brown/133

Nowa strona,nowa CENA. Uff ,że mi się udało ją kupić za około  600 zł na starej stronie w normalnej cenie a tu? Nowa strona, cena razy 2 

Chyba przegapiles jakies 3-4 strony watku. Ta informacja byla juz podana kilka miesiecy temu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.