Skocz do zawartości
elegant

Elegancka i ergonomiczna torba

Rekomendowane odpowiedzi

@adamW, aż tak tandetnie to te skóry nie wyglądają, ale jest widoczna różnica między nimi a droższą wersją. Ta druga sprawia lepsze wizualne wrażenie, jest przyjemniejsza w dotyku oraz ma charakterystyczny zapach skóry. Ja ostatecznie swoją torbę zostawiłem, ponieważ nie chciało mi się bawić w odsyłanie oraz nie będę jej często używał, jedynie do sporadycznych weekendowych wyjazdów. Gdybym miał bezpośrednie fizyczne porównanie przed zamówieniem to zdecydowałbym się na zwykła wersję. Jeśli dołożenie do droższej wersji torby nie jest dla Ciebie dużym problemem to nawet się nie zastanawiaj, jeśli cena gra główną rolę to musisz zaakceptować gorszą jakość, co nie oznacza złą.

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiedz jaka dostalem z firmy Baron- skora Pea jest dwie polki nizej niz skora Old Fashioned.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, adamW napisał:

@YoJoe, @artisan, faktycznie aż tak tandetnie wyglądają te torby ze skóry określone jako Pea (Adria)? Zastanawiam się nad kupnem i nie wiem czy nie lepiej dołożyć do tej starszej skóry międlonej.

To nie jest tak, że torba i skóra jest tandetna,  bardziej chodzi o to, że jest po prostu inna (na pewno skóra jest  cieńsza i nie tak mięsista). Tak jak napisał YoJoe jest między nimi widoczna różnica.  Jednak im dłużej jej używam tym bardziej jestem do tej torby przekonany. Czy warto dołożyć do lepszej torby ?. Odpowiem tak, gdybym miał użytkować tylko   jedną torbę do wielu zadań to wolałbym dołożyć i mieć torbę ze skóry takiej jak jest użyta w slow chief. Natomiast Singla ze skóry Pea jako druga torba sprawdza się znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem właśnie torby Barona (singla, dupla) oraz kilka toreb Soliera. Poronienie zdjęcia ich obok siebie żeby można było porównać. Jeśli chcielibyście żeby zwrócił uwagę na jakieś detale albo inne aspekty, pytajcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto torby, dla porównania buty brązowe shoepassion. Patrząc od lewej to:

SOLIER SL04 WATERFORD VINTAGE BRĄZ

BARON SINGLA KONIAKOWA

BARON DUPLA KONIAKOWA

SOLIER SL04 WATERFORD BRĄZOWY

SOLIER SL05 NEWBRIDGE  BRĄZOWY

SOLIER SL05 NEWBRIDGE VINTAGE BRĄZ

IMG_20180707_164723.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź