Skocz do zawartości

Elegancka i ergonomiczna torba


elegant

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2/23/2018 o 12:03, Maciej123 napisał:

Jakiego typu efektu "wow" się spodziewałeś? Czego konkretnie Ci brakuje?

Miałeś kiedyś tak, że widziałeś dobrze ubraną osobę i myślałeś sobie, "ooo piękne buty, też bym takie chciał!"? Torba sartolane takiego efektu we mnie nie wywołuje. Jest to po prostu dobrze wykonana torba. Gdyby kosztowała max 1.000 PLN to bym się nie czepiał i tego nie oczekiwał, mając doświadczenia z Baronem. Powiedziałbym, że to po prostu jest jest jedna poprzeczka wyżej niż Baron i te 400 PLN jest tego warte. Sęk w tym, że Sortolane ze skórzanym paskiem kosztuje praktycznie 300% tego, co Baron. Także i oczekwiania miałem wyższe. Ot tyle.

Jest to ładnie i solidnie wykonana torba. Prawdwopodbnie ze mną zostanie. Uważam tylko, że wskaźnik cena/jakość jest taki sobie. Zresztą, nie jestem w tym zdaniu odosobniony. Poniżej recenzja na angielskojęzycznej stronie. Polskie recenzje są wybitnie nieobiektywne, bo rodzimi blogerzy podostawali torbę za darmo (i być może nawet honoraria), więc są same peany na jej temat:

http://www.carryology.com/reviews-2/drive-by/like-a-custom-briefcase-sartolane-review/

Podobna konkluzja do mojej. Torba, jest poprawna, ale "x-factor" jak to określają, jest oceniany na 6/10, a cena/jakość na 7/10.

 

A mówiąc prościej. Efekt wow to jest jak podjedziesz na górę strony i zobaczysz torbę, którą właśnie sprezentował sobie @spiryt:) 

 

P.S.

Widzę, że Suitsupply odświeżyło kolekcję i jest teraz w czym wybierać, jeżeli chodzi o torby. Aż chyba dzisiaj złożę zamówienie. 

 

EDIT:

A więc w przerwie obiadowej udało mi się wyskoczyć na dosłownie 5 min do Suit Supply w Brukseli. Widziałem na żywo

https://eu.suitsupply.com/pl/bags/aktówka-ciemnobrązowy/BAG18102.html?cgid=Bags

https://eu.suitsupply.com/pl/bags/aktówka-premium-brązowy/BAG18110.html?cgid=Bags

Nie miałem czasu się jakoś szczególnie mocno im przyglądać, bo śpieszyłem się na spotkanie. Wrażenia wielkiego na mnie nie zrobiły. Szczególnie droższa torba wydawała się kompletnie przeciętna i zupełnie nie warta swojej ceny. Sortalane jest na pewno lepiej wykończone jeżeli chodzi o zamek i okucia. Skóra użyta w Sortalane sprawiała też lepsze wrażenie....  Także wygląda na to, że Sortalane ze mną zostanie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam mały dylemat. Szukam codziennie torby skórzanej, w której zmieści się laptop, kalendarz, butelka wody oraz pudełko z obiadem. Macie jakieś propozycje? Myślałem o Baronie (Singla) i Solierze (Edynburg) ale wydaje mi się, że mój ekwipunek nie ma szans się do w/w toreb zmieścić :( Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kropek napisał:

Panowie, mam mały dylemat. Szukam codziennie torby skórzanej, w której zmieści się laptop, kalendarz, butelka wody oraz pudełko z obiadem. Macie jakieś propozycje? Myślałem o Baronie (Singla) i Solierze (Edynburg) ale wydaje mi się, że mój ekwipunek nie ma szans się do w/w toreb zmieścić :( Jakieś sugestie?

Do Edynburg wejdzie co następuje:

- Mały laptop 13 cali

- Ładowarka do laptopa - podróżna - o zmniejszonych gabarytach

- Pasek do torby

- mała parasolka (wręcz mikroskopijna bym powiedział)

- Pudełko lunchowe jaka w linku https://www.tescomapolska.pl/pojemnik-freshbox-1-5-l-prostokatny

To jest max co do tej torby wchodzi i już w takim wydaniu wygląda na lekko wypchaną. Singla jest większa, ale nie wiem co dokładnie do niej wchodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od około 12 lat noszę różnego rodzaju torby na ramię. Dotychczas kupowałem materiałowe i zmieniałem co 1-2 sezony gdyż bardzo szybko się zużywały. 

Korzystając z dzisiejszej akcji na eBayu (-20% na wszystko z kodem PSPRING20) kupiłem taką torbę od Marlondo:

https://www.marlondoleather.com/collections/leather-briefcases/products/satchel?variant=43754233743

Ostateczna cena wyszła na poziomie 166$, dam znać jak przyjdzie co jest warta, ale ma dobre opinie w internecie. Użytkownik marlondoleather na eBayu ma darmowa wysyłkę na cały świat, wiec może kogoś to zainteresuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie  , zmieszcze do Cotty  , kosmetyczkę ( dużą Barona ) , buty  , kurtkę ( woskowaną Barbour  Ashby ) , zwinięty garnitur  + dodatki wielkości drugiej kosmetyczki ? 

Chcę żeby całość poszła jako bagaż podręczny , miałem Cottę przez chwilę  ale nie sprawdziłem ile można upchać ( wtedy byłem "przerażony"jej wykonaniem  )  , ale rozważam ponowne zamówienie :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2018 o 11:17, Kyle napisał:

Moim zdaniem nie zmieścisz. 

Dzięki , tak myślałem , pozostaje szukać czegoś odrobinę więszego ( Butta mi się nie podoba ) . 

Edit :

Jednak będę próbował to jakoś upchnąć   , bez tych dwóch kosmetyczek  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

to mój pierwszy post. Trafiłem tutaj że znanego forum zegarkowego.

Potrzebuję porady w zakresie zakupu męskiej teczki skórzanej. Mój ojciec z racji awansu chce takową sobie sprawić: https://www.wittchen.com/teczka,p1209734#848812

Produkt bardzo ładny wizualnie, wymiarowo jest ok, tylko nie mam pojęcia jak ma się jakość skór Wittchena co do ich zabójczej ceny. Gdzieś wyczytałem że ta firma nie ma najlepszej jakości skór licowych.

Proszę o poradę, bo póki co jak mogę wbijam ojcu ją z głowy (ale tylko z racji ceny). Nie znam się ogólnie na tych sprawach.

Czy może w tych pieniądzach znajdziemy coś o podobnym wzornictwie a mega jakości?

 

S7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry, 

W listopadzie z okazji czarnego piątku kupiłem torbę, po jakimś czasie z torby zaczęły wychodzić mi nitki co wygląda nieestetycznie. Z racji tego, że jest to moja pierwsza porządna torba nie wiem co z tym fantem zrobić, przyciąć nitki nożyczkami i się nie przejmować czy lepiej tego nie ruszać?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Skoro mamy jeszcze święto flagi to może torba z tłoczony godłem https://surgepolonia.pl/product-pol-1478-Torba-weekendowa-skorzana-BRAZOWA.html


Spodziewałem się czegoś absolutnie okropnego, tymczasem ta torba nie wyglada całkiem źle. Polska torba z włoskiej skóry, „z ziemi włoskiej do Polski” - wszystko się zgadza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Midlife-Crisis napisał:

Ladys and gentlemen, 

to jest solidna torba nie teczka 😊 z Raciborza, której właścicielem być mam zaszczyt od kilku godzin:

 

 

 

Świetna aktówka,.Gratulacje.,Ciekawy jestem wykończenia wnętrza i jeżeli nie masz NDA z producentem ,ceny za jak są można zostać jej właścicielem,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.