Skocz do zawartości

Elegancka i ergonomiczna torba


elegant

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mayor napisał:

Ta torba może być wzorem dla innych producentów. Logo schowane wewnątrz torby tak jak powinno. Bezpłatna próbka dla "modowych blogerów" może być ostemplowana z każdej strony. Ale kiedy płacisz za wyrób pieniędzmi ,to nie powinieneś być traktowany jako wolontariusz-ambasador marki. 

Trochę się pogubiłem. Sartolane stęplują swoje troby dość sporej wielkości logo.... Więc o co chodz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konrad S. To są aktówki "premium", ich cena jest wyższa niż standardowych toreb od SuSu. Miałem taką jedną premium w ręku i naprawdę nie widziałem różnicy między nią a zwykłą. Nawet przeciwnie, bo dostałem tę premium z brzydko zarysowaną skórą, choć podobno pochodziła z jakiejś renomowanej garbarni Les Rives (nic o niej wielkiego nie znalazłem w necie). Jedyna różnica: premium miały pasek ze skóry, a zwykłe z materiału i elementów skórzanych. W przedsprzedaży te premium mają pasek z materiału, jak w zeszłym sezonie wszystkie zwykłe. Więc różnic zero. Poczekaj, aż uzupełnią tę przedsprzedażową ofertę, na pewno będzie coś ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do Barona zraża wnętrze ich toreb - czarna poliestrowa dziura, w której wszystko ginie. Noszę ze sobą sporo drobiazgów (etui na okulary, etui z kluczami, ładowarkę do telefonu itp.) i lubię je mieć poukładane tak, żeby wiedzieć, gdzie co jest i mieć do wszystkiego łatwy dostęp. Dlatego szukałem torby z wygodną aranżacją wnętrza, której Baronowi brakuje. Torba codzienna Milera (Soliera) wydaje się okej, choć okazała się za mała na moje potrzeby. Baron zdecydowanie powinien coś zmienić w tym kierunku, ładna bawełniana podszewka jednak robi swoje. Sam znalazłem taką torbę w ofercie jednej z zagranicznych marek, ale zapłaciłem za nią więcej niż za Barona.


Mam podobne odczucia. Po kilku miesiacach użytkowania Barona przerzuciłem się na Samsonite Spectrolite. Nie jest elegancka, ale wyjatkowo praktyczna - zawartość mojej torby już nie lata luzem.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Sortalane. Można zamówić torbę bez logo w tej samej cenie co na stronie. Zakładam (do potwierdzenia ze sklepem), że w takim przypadku pewnie nie istnieje możliwość odstąpienia od umowy, bo będzie to produkt pod zamówienie. Może zamówię, zwykłą trobę do obejrzenia i jak mi się spodoba, to wtedy drugą bez logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi np. o maszynowe szycie czy wykończenie krawędzi. Można by jeszcze raz czy dwa przejechać papierem ściernym i pofarbować. Nie mówię, że są to jakieś wielkie wady, ale jak już płacić tyle za torbę
Oglądałem tę teczkę dokładniej na stronie i moim zdaniem jest recznie szyta i wykończona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna torba.Jak ktoś chodzi na siłownię do Core Club i płaci rocznie $65 000 za membership, to chyba musi mieć taką torbę za $5 K ,inaczej by go concierge do klubu nie wpuścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze wracam do tematu Soliera i Millera. Po dwóch tygodniach oczekwiania wreszcie mi dosłali 3 brakujące torby Soliera. W tym  model Edynburg, czyli bliźniaka torby codziennej Milera. Po obejrzeniu Edynburga na żywo i po porównaniu go z torbą codzienną Milera jedno obok drugiego, tylko się utwierdziłem w przekonaniu, że Miler nie jest tylko niepotrzebnym pośrednikiem.

Torby są identyczne co do jakości wykonania. Nie ma tu żadnej różnicy poza użytą podszewką. W torbie codziennej jest nieco ładniejsza, ale ta z Edynburga też ujdzie. Mam wrażenie, że Edynburg jest parę milimetrów większy, ale przyznam może być to moja fantazja. Ciężko jest to porównać, bo torby mają nieregularny kształ. Możliwe że paski na torbie Edynburg tylko takie wrażenie sprawiają. 

Dlaczego, więc uważam że Miller dodaje wartość dodaną? Nie chodzi tu o szpetne logo Soliera, bo za dopłatą można się go pozbyć. Chodzi o projekt uchwytu rączki i mocowania pasów. Torba codzienna nie ma pasów idących przez całą długość. Nie widać tego na  zdjęciach, ale te pasy nie są przyszyte do boków Edynburga i odstają. Jest to kompletnie niepotrzebne udziwnienie. Z w miarę eleganckiej prostej torby, robi się modowy koszmarek. Czasami więcej znaczy mniej i w przypadku torby Edynburg tak dokładnie jest. 

Zaznaczam, jednak że cały czas porównuję się do starego modelu torby codziennej. Nie tego, który jest obecnie w ofercie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Konrad S. said:

Nie widać tego na  zdjęciach, ale te pasy nie są przyszyte do boków Edynburga i odstają. Jest to kompletnie niepotrzebne udziwnienie. Z w miarę eleganckiej prostej torby, robi się modowy koszmarek. Czasami więcej znaczy mniej i w przypadku torby Edynburg tak dokładnie jest.

To jest popularne i bardzo praktyczne rozwiązanie, można tam umieścić gazetę czy np. małą parasolkę:

1d17b10593fef6849ed00e66f3316b32.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ostatnie strony wyglądają na stałe przekrzykiwanie przez @Konrad S. wszystkich użytkowników o wyższości produktów Milera nad innymi. Specjalnie napisałem o tym, że torba Barona ma najlepsze „logo”, czego oczywiście nie podłapałeś i nie przyznałeś mi racji w tak oczywistej sprawie. To była kropka nad „i” - dla mnie świadczy to o totalnym braku obiektywizmu. Lecisz w kulki. 

A z tymi pasami pięknie pojechałeś :D 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.