Skocz do zawartości

Elegancka i ergonomiczna torba


elegant

Rekomendowane odpowiedzi

Tym samym co i inne produkty - czyli czarną wyściółką. Szkoda też, że nie ma jakieś przegródki tylko na szczoteczki do zębów - tylko jest to jeden wór na wszystko 

 

Warto kosmetyczkę - jeżeli rzeczywiście chce się jej używać przy hotelowych wojażach - nasmarować gęsto tłuszczem, by skóra wody nie łapała 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmetyczka jest wykonana z takiej samej skóry jak torba i potwierdzam, że wyściółka też jest identyczna jak w torbie. Moim zdaniem jest to poliester albo inny plastik, więc teoretycznie powinno być to dobrą barierą dla wilgotnej szczoteczki czy mokrej butelki szamponu. Zgadzam się - brakuje w środku przegródek i gumek, to niestety mocny minus.

 

Na moje kosmetyczne potrzeby jest ona zbyt duża - wożę ze sobą miniaturki żeli/szamponów i mydeł, jedynie perfumy, akcesoria do golenia, pędzel i szczoteczka są pełnowymiarowe. Ja do środka chować będę także nadprogramową bieliznę i ręcznik szybkoschnący z mikrofibry żeby rzeczy się wewnątrz nie obijały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopia Longschamps Le Pliage Nylon. Tylko, że oryginał można kupić w sklepie producenta za 65 EUR, to po co komu kopia... Jakieś pięć lat temu połowa studentów na moim uniwersytecie się lansowała tymi torbami - potem chyba sobie zdali sprawę, że nylonowa torebka to umiarkowany lans, i odpuścili.

 

Ale design (oryginalny) jest ładny, a wersja skórzana to "tylko" 470 EUR :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam, zwróciliście uwagę z czego jest zrobiona?

 

Poliester w tego typu torbie mnie nie razi, ale skóra ekologiczna?!  :shock:   - dopiero teraz zwróciłem na to uwagę...  :oops:

 

kopia Longschamps Le Pliage Nylon. Tylko, że oryginał można kupić w sklepie producenta za 65 EUR, to po co komu kopia... Jakieś pięć lat temu połowa studentów na moim uniwersytecie się lansowała tymi torbami - potem chyba sobie zdali sprawę, że nylonowa torebka to umiarkowany lans, i odpuścili.

 

Ale design (oryginalny) jest ładny, a wersja skórzana to "tylko" 470 EUR :).

 

Nie przyszłoby mi do głowy porównanie tych dwóch produktów - naprawdę nie dostrzegasz różnicy stylistycznej?

 

post-977-0-94721800-1466495297_thumb.jpgpost-977-0-87316900-1466495298_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poliester w tego typu torbie mnie nie razi, ale skóra ekologiczna?!  :shock:   - dopiero teraz zwróciłem na to uwagę...  :oops:

 

 

Nie przyszłoby mi do głowy porównanie tych dwóch produktów - naprawdę nie dostrzegasz różnicy stylistycznej?

 

attachicon.gif957880_fpx.jpgattachicon.gif81-4P-901-7-m.jpg

 

Akurat trochę nad tym swego czasu pracowałem - nie o takich wzorach francuskie sądy decydowały swego czasu, że są podróbką Le Pliage. Napisano o tym z tuzin artykułów, że we Francji już nie można zrobić prostokątnej (bo, uwaga, według sądu, słusznie zresztą, prostokąt też jest trapezem) torby z uchwytem na środku :).

 

O ile z tą linią orzecznictwa się nie zgadzam, o tyle osobiście nie mam wątpliwości, że projektant tej torby inspirował się kultowym (we Francji) wzornictwem Longschamp.

 

I Łukasz ma jak najbardziej rację, wymarzona torba dla CR7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, totalnie nie znam się na teczkach i torbach, ale szukam czegoś na bardzo szybko. Jest akurat promocja w Baronie, podoba mi się model dupla (simpla wydaje mi się za mała, a tripla wielka, że aż niezgrabna) w koniaku i ciemnym brązie. Czy ktoś użytkuje którąś z tych toreb i mógłby podzielić się wrażeniami i opinią? Ma robić za codzienną torbę do smart casualu. Czy np. coś konkretnego się nie mieści? Mnie zależy, żeby mieściła się butelka wody (1,5l) i nie wypychała jej za bardzo. Czy to w ogóle wykonalne? Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, totalnie nie znam się na teczkach i torbach, ale szukam czegoś na bardzo szybko. Jest akurat promocja w Baronie, podoba mi się model dupla (simpla wydaje mi się za mała, a tripla wielka, że aż niezgrabna) w koniaku i ciemnym brązie. Czy ktoś użytkuje którąś z tych toreb i mógłby podzielić się wrażeniami i opinią? Ma robić za codzienną torbę do smart casualu. Czy np. coś konkretnego się nie mieści? Mnie zależy, żeby mieściła się butelka wody (1,5l) i nie wypychała jej za bardzo. Czy to w ogóle wykonalne? Dzięki :)

 

Mam dokładnie tę torbę o której mówisz. Koniak był dla mnie zbyt jasny, pozostałem przy c. brązie. Bardzo sobie ją chwalę. Przegroda na laptopa 13" w sam raz na laptopa, do głównej torby mieści się Coca Cola Zero ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie mogę dostać torbę o takim samym lub podobnym designie jak ta: http://www.e-baron.pl/singla-ekskluzywna-uniwersalna-teczka-skorzana-koniak.html (pasek na ramie, rączki), ale w rozmiarze laptopa 13 calu (34cm x 24cm) i grubości 5-6cm? Bo te 9cm jest dla mnie o wiele ze dużo w stosunku do potrzeb. Ma mieścić tylko laptopa (czasami), notatnik, kindle i długopisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.