Skocz do zawartości

[KATOWICE] Poprawki i przeróbki krawieckie


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam do odchudzenia i skrócenia trencz. Czy możecie polecić zakład, gdzie bez obaw mogę się z tym udać? Czy nie orientujecie się może czy taki zakład jest gdzieś w Będzinie, Dąbrowie Górniczej albo w Sosnowcu?

 

Pozdrawiam

 

Swój trencz odchudzałem u krawca w FH w Sosnowcu. Z efektu byłem bardzo zadowolony, panią trzeba tylko naprowadzić i być pewnym swojego zdania. Skracałem kiedyś u niej rękawy w kurtce skórzanej, ciężko było jej wmówić jaka długość jest poprawna ale jak już przemówiłem, to efekt był bombowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 years later...

Poszukiwana pracownia krawiecka w Katowicach gdzie skracają rękawy koszuli z przeniesieniem listwy i potrafią poradzić sobie z dopasowaniem marynarki - korzystałem z Posztka.com - ale ze względu na dużą ilość pracy zawiesili usługi krawieckie - niestety. Czy ktoś z forumowiczów może kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Czyli z punktów w Katowicach mamy do wyboru:
1) Tiviano
2) Silesia City Center
3) www.pogotowiekrawieckie.katowice.pl, Panewnicka 79, 40-001 Katowice
4) stylowakrawcowa.pl - Zakład Krawiecki Styl, Osiedle Tysiąclecia 86a

5) poszetka.com - chwilowo zawieszone zlecenia na przeróbki krawieckie ze względu na duże ilości zamówień bespoke. 
6) Kazimierz Pawelec Krawiec, ul.Krzywa 5, 40-064 Katowice - podszedłem dziś na ulicę Krzywą 5, ale niestety zastałem szyld lokal do wynajęcia. 

7) jakeś poprawki krawieckie możliwe są też w galerii katowickiej na poziomie -1, Pani zapewniała, że są w stanie poprawić garnitur. Próbował ktoś poprawić cokolwiek?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się odnieść do punktu na Panewnickiej - skorzystałem z powodu zawieszenia usług krawieckich przez Poszetka.com - skracałem rękawy koszuli, dopasowanie tej koszuli, skracanie rękawów w kurtce, skracanie i zwężanie jeansowych spodni. Generalnie usługi wykonane poprawnie, minimalnie za krótko wyszły rękawy w koszuli - jednak zdecydowanie bardziej odpowiada mi w Poszetka.com podejście do klienta. Dlatego podkreślę, że w Poszetka.com zawsze byłem w 100% zadowolony zarówno z jakości usług jak i obsługi klienta - liczę, że ich usługi krawieckie powrócą.

W Tiviano dostałem informację, że nie świadczą usług krawieckich, ale robią wyjątki dla swoich klientów z tego co zrozumiałem.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
W dniu 8.07.2018 o 08:27, origanum_vulgare napisał:

Poszukiwana pracownia krawiecka w Katowicach gdzie skracają rękawy koszuli z przeniesieniem listwy i potrafią poradzić sobie z dopasowaniem marynarki - korzystałem z Posztka.com - ale ze względu na dużą ilość pracy zawiesili usługi krawieckie - niestety. Czy ktoś z forumowiczów może kogoś polecić?

Osiedle Tysiąclecia - Karo Moda - bardzo dobrze skracają rękawy z przeniesieniem listy, korzystałem chyba z 15 razy już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Również szukam krawca do przeróbek garnituru. Głównie interesuje mnie skrócenie rękawów w marynarce, dlatego zależy mi na kimś sprawdzonym. Jakiś czas temu dzwoniłem w tym celu do Handelsman & Royce przy Placu Wolności. Pani powiedziała mi, że oczywiście jest taka możliwość. Oni dzwonią po krawca, z którym współpracują i umawiają spotkanie u siebie. Czy ktoś korzystał u nich z takich usług?

Poszetka.com wznowiła przyjmowanie zleceń na przeróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Podbijam temat z pytaniem o skrócenie rękawów w swetrze z kaszmiru o jakieś 3-4cm - jest ktoś w Kato lub okolicy od takich tematów?

Na marginesie chciałem zaznaczyć, że korzystam na bieżąco z Poszetka.com i zawsze jestem zadowolony, kilkanaście zleceń zawsze starannie i rzetelnie wykonanych ... ale swetra chyba nie ogarną chodź jeszcze nie pytałem;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.