Skocz do zawartości

Buty trochę drożej - wszelka egzotyka


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

które zdjęcia pokazują wierniej kolor tych butów?

jeżeli możesz pokazać podeszwę to będę wdzięczny...

nosiłeś te buty?

btw - taki kształt kopyta nie jest preferowany na forum ;)

proszę napisz jak się stałeś ich właścicielem, i dlaczego te buty wybrałeś?

pozdr

d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe. Nawet nie chodzi o to, czy są to ładne/nieładne "buty do chodzenia". Są intrygujące, jako przedmiot fotografii. Szczególnie, że są w posiadaniu Członka Forum, co rzadko ma miejsce. Zazwyczaj umieszczane fotki, to znalezione w necie. Jeszcze raz gratuluję okazu w kolekcji :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeszwa ze skóry, pomalowana na złoty kolor. Zrobię jutro zdjęcia bez refleksu świetlnego, a co do barw to zdjęcie, w którym trzymam buta bardziej odzwierciedla kolory niż internetowe.

Buty kupiłem w internecie, szukałem czegoś ciekawego, innego niż wszystkie....szukałem czegoś intrygującego na luźny "piątek" do pracy lub ...pójdę w nich gdzie zechcę. Robi mi ogromna przyjemność noszenie czegoś, czego inni doświadczyć nie mogą .... (noszą bez urazy 3 paski lub łyżwę, w tym jedna parę na pół roku i w dodatku tą samą codziennie)... stwarza mi ogromną przyjemność noszenie czegoś na co kiedyś krzywiłem się, twierdząc, że to jest "sztywniackie", a dziś? ...dziś noszę i cieszę się z zabawy modą w przeróżnych jej wymiarach, będąc nadal wrednym i zadziornym .... w życiu jak i na boiskiu, a styl "elegancki" czy "casual" dodaje mi ogromnej wiary...raczej potwierdza to..., że nie ma rzeczy niemożliwych, a cuda do zrobienia zajmują chwilkę. Szukałem takich butów, aby ukłuć innych ...w oko.

Co do kopyta, to mogli by się włosi troszkę postarać lepiej, jednak jak to włosi .... noszą się jak chcą:) W momencie jak je "kupowałem", to żona powiedziała abym puknął się w głowę ... nie wiedziała, że już są w drodze do mnie :)

Jak ktoś ma ochotę zobaczyć inne ujęcia obu butów, to mogę zamieścić foty, oba buty są inaczej polakierowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.