Skocz do zawartości

Gdzie szarmant może zabrac swoją damę na kolację?


Sebo.PL

Rekomendowane odpowiedzi

Twój pierwszy wyjazd służbowy?

Nie pierwszy... Drugi w samej SE... ale wcześniej bywałem też w DE, CZ i nawet raz w PL.

No i z doświadczeń w hotelach muszę stwierdzić, że restauracje hotelowe nie są raczej dobrym miejscem na odstawienie się na kolację. Zdecydowanie bardziej przypomina to stołówkę - choć na jakość samego jedzenia nie narzekam.

Może nie mam jakiegoś zbyt górnolotnego podniebienia, ale generalnie mi smakuje.

Co nie zmienia faktu, że raczej nie zaprosiłbym tu mojej Kobietki (no chyba, że przy okazji jakiegoś wyjazdu połączonego z noclegiem w tym właśnie hotelu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że sugerujesz, że juz nie ma takich miejsc w PL i nie widzisz szans, że ktoś jakiekolwiek wskaże.

 

Jakich miejsc nie ma? Gdzie można przyjść przebranym i dobrze zjeść? Panie, multum takich jest. No chyba, że przebranie będzie 'za bardzo' to można nie przejść door selection... Owszem, jeśli masz bardzo sprecyzowane wymaganie np. wnętrze w stylu barokoko to sobie istotnie zawężasz wybór. Ale obecnie przy konkurencji jaka jest na rynku restauracyjnym, jednym z elementów, oczywiście oprócz jedzenia, wyróżnienia się na tle konkurencji jest forma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.