Jump to content

Niestroj leatherwork- ręcznie wykonywana galanteria skórzana

Recommended Posts

• Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ktoś mnie wołał?   Witam Was wszystkich serdecznie, po bardzo długiej mojej nieobecności, która wiecie w sumie czym była spowodowana.  W końcu udało mi się dosłownie - stanąć na nogi i macie w ty

Taka tam.... podróbka https://www.jpmarcellino.com/index.php/classic-briefcases-satchels-messenger-bags/thomas-more-old-school-satchel/thomas-more-1911.html   Spec.: Blank  2,7 - 3mm (kark) 1 gat.(K

Nieszczęścia spotykają każdego z nas. Naszych bliskich, naszych znajomych, nas samych. Nic nadzwyczajnego, niecodziennego. Ot po prostu beznamiętny fakt. Spotykające nas nieszczęścia oprócz bólu, fizy

Posted Images

Jeżeli ktoś wyraża zainteresowanie to paski do spodni z English Bridle Leather od Sedgwicka są znowu dostępne. 

Paski wycinane są z kruponu, ręcznie przeszyte, malowane krawędzie. Klamra szerokości 30mm (pasek 28mm) wykonane z mosiądzu albo stali nierdzewnej. 

Jeżeli ktoś chce szerszy również mogę zrobić, ale za dopłatą

Kolor: australian nut (mleczna czekolada) (ta partia skór mimo, że deklarowana jako australian nut, jest odrobinę ciemniejsza)

Cena: 240 zł z wysyłką PP w cenie.

Jeżeli zbierze się minimum 10 chętnych na dowolny inny kolor to również służę pomocą :)

1.jpg

2.jpg

Dnia 27.07.2017 o 07:03, Skalpel napisał:

Jeżeli ktoś wyraża zainteresowanie to paski do spodni z English Bridle Leather od Sedgwicka są znowu dostępne. 

Paski wycinane są z kruponu, ręcznie przeszyte, malowane krawędzie. Klamra szerokości 30mm (pasek 28mm) wykonane z mosiądzu albo stali nierdzewnej. 

Jeżeli ktoś chce szerszy również mogę zrobić, ale za dopłatą

Kolor: australian nut (mleczna czekolada) (ta partia skór mimo, że deklarowana jako australian nut, jest odrobinę ciemniejsza)

Cena: 240 zł z wysyłką PP w cenie.

Jeżeli zbierze się minimum 10 chętnych na dowolny inny kolor to również służę pomocą :)

1.jpg

2.jpg

Co koledzy powiedzą na temat grupowego zamówienia paska w kolorze bordo z Segwicka? 

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...