Skocz do zawartości

Niestroj leatherwork- ręcznie wykonywana galanteria skórzana


Skalpel

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszło wspaniale :)

Korzystając z okazji, podkreślam wzorową współpracę. Świetna komunikacja, cenne rady, niemalże codzienne zdjęcia z pola walki i szczery entuzjazm dla każdego kaprysu (włączając wymianę zamszu na inny kolor w ostatniej chwili).

Chapeau bas, Panowie!

Współpraca ze Skalpelem to niesamowita przyjemność!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek, na widok tej teczki szczęka opada do samej ziemi... Szacun! Już mam ochotę zamówić coś podobnego do niej dla siebie a przecież dopiero co odebrałem swoją pierwsza teczkę od Ciebie!!

 

Korzystając z okazji chce powiedziec, że moją teczkę użytkuje codziennie i doskonale się sprawdza. Szczególnie w codziennym użytkowaniu odpowiada mi ergonomia wnętrza - kieszenie wewnętrzne są na tyle szeroke i duże, że bez problemu wkłada się do nich i wyciąga portfel, komórki i inne rzeczy, które nosi się w teczce a zamsz sprawia, że ręka przyjemnie się ślizga:).

 

Mając to na uwadzę i patrząc na Twoje inne realizacje, z pewnością nic nie skusi mnie na zakup kolejnej teczki gdzie indziej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł pocztą kolejny wyrób Niestroj leatherwork - nie tak spektakularny jak ostatnia torba (której chyba nikt i nic nie przebije), ale cieszy. Założeniem miał być średniobrązowy z ciemnobrązowym przeszyciem portfel na dokumenty do samochodu, 4 karty (kredytówka, zwykła, dowód, prawko) i gotówkę. Wyszło jak widać na zdjęciach, które nie oddają pełnego jego uroku.

 

post-1121-0-57407300-1404934545_thumb.jp

 

post-1121-0-74409200-1404934550_thumb.jp

 

post-1121-0-24727400-1404934552_thumb.jp

 

post-1121-0-55489900-1404934553_thumb.jp

 

post-1121-0-24971300-1404934555_thumb.jp

 

post-1121-0-74055300-1404934556_thumb.jp

 

Dzięki Darek jeszcze raz :)

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek Miler pisał, że logo zostało zmniejszone i przeniesione w inne miejsce. Portfel zamówiony, więc niedługo będę w stanie powiedzieć więcej. Prace Skalpela jak zawsze na najwyższym poziomie i zawsze zaglądam do tego tematu z nadzieją, że pojawiło się coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek Miler pisał, że logo zostało zmniejszone i przeniesione w inne miejsce. Portfel zamówiony, więc niedługo będę w stanie powiedzieć więcej. Prace Skalpela jak zawsze na najwyższym poziomie i zawsze zaglądam do tego tematu z nadzieją, że pojawiło się coś nowego.

To super - chętnie zobaczę zdjęcia z mniejszym logo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka trochę unisex, chyba głównie przez rączkę i bardzo wąski, delikatny zamek... Ale generalnie koncept miękkiej teczki jest fajny, często takie widuję. Muszą być chyba z dobrej i umiejętnie potraktowanej skóry, żeby wypełnione ładnie się łamały, nie wyglądając przy tym jak worek. Na pewno Ci się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie na teczkach nie znam ale wyglada bardzo ciekawie i solidnie

fajnie wykoczone krawdzie

 

a co do ogarniecia sie z robota to dla siebie nigdy nie ma czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To ostatnia Marcellinowa "podróbka". Po konsultacji z klientem i własnych przemyśleniach postanowiliśmy zabezpieczyć łączenie rączki z klapą. W oryginale są same nity bez podkładek i żadnego zabezpieczenia. Co przy znacznym obciążeniu teczki powodowałby ryzyko wyrwania rączki razem z trzymającymi nitami. Dlatego została zainstalowana lekko elastyczna metalowa listwa wykończona zamszem w miejscu największych naprężeń, a nity zostały wymienione ze zbijanych na skręcane. W przyszłości będzie można wymienić sobie samodzielnie raczkę.

Tak to wyglada:

 

post-1071-0-49273900-1406534793_thumb.jp

post-1071-0-34697600-1406534794_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna teczka.

Z innej beczki- jedni cenią klasykę inni szukają nietypowych zapięć.

Czasem można znaleźć teczki z ciekawymi zapięciami które też łatwiej odpomać.

Niestety nie wiem gdzie ich szukać, ale potencjalny klient może docenić takie rozwiązania.

Swego czasu chorowałem na teczkę Wittchena ze względu na piękny kolor- mahoń. To była najdroższa i największa teczka w ich ofercie.

Nie wiem czy mają jeszcze ten kolor w ofercie.

Mam 3 inne teczki i ta byłaby zbędna.

Mam jeszcze teczkę z wysuwanymi rączkami w której chętnie zmieniłbym materiał na granatową skórę albo na taką mahoniową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.