Skocz do zawartości
Mikel

Wyprzedaże w sieciówkach

Rekomendowane odpowiedzi

dziko    749
13 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

Trochę się zagalopowałeś z tym wzrostem poniżej 170 cm. Mam 178 cm wzrostu, a moje niektóre koszule MTM (np. z Camiceria Olga, którą prezentowałem na forum) mają 76 cm długości.

Hm, to dość zaskakujące, no ale wzrost to jedno, a proporcje korpus-nogi to może co innego. Ja mam 177 cm wzrostu i dla mnie 77 cm to minimum, a noszę spodnie raczej ze średnio-wyższym stanem. Zresztą, np. w Wólczance długość koszuli dla wzrostu 176-182 cm to 81 cm, w M&S dla średniego wzrostu to ok. 82 cm, Olymp też 82 cm, CT 38 Slim 82,5 cm, więc 74 cm to raczej od standardów ogólnoludzkich odbiega...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wodzu    1864

Przy 186cm wzrostu moje koszule mają 79-80cm, więc te 74cm przy mniejszych rozmiarach uważam za całkiem normalne. Choć ja mam akurat długie nogi i krótki tułów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lubo69    3726

@Krzysiek_W, takie rzeczy to tylko w Czeladzi;-) Poza tym czy ja twierdzę że nietrafiony? Niezasłużony to może tak...

A w temacie, koszule Eton -40% na stronie producenta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krzysiek_W    4503
37 minut temu, lubo69 napisał:

@Krzysiek_W, takie rzeczy to tylko w Czeladzi;-) Poza tym czy ja twierdzę że nietrafiony? Niezasłużony to może tak...

@lubo69 przecież ni napisałem że nie zasłużony, ale jeśli masz już wystarczająca ilość butów... ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
artisan    90
2 godziny temu, lubo69 napisał:

Niestety koszul ci u nas dostatek ale jakiś gruby wełniany sweter a jeszcze lepiej golf przyjąłbym jako dobrą wróżbę zwyc... tzn na nowy rok :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
shinobi    654
11 godzin temu, lubo69 napisał:

Mam pytanie - czy te upusty widzisz na stronie UK (czyli wysyłka tylko na wyspy), czy na EU? Bo na EU nie widzę, a co za tym idzie, nie mogę dokonać zakupu z promoccją i wysyłką do Polski.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lubo69    3726
Mam pytanie - czy te upusty widzisz na stronie UK (czyli wysyłka tylko na wyspy), czy na EU? Bo na EU nie widzę, a co za tym idzie, nie mogę dokonać zakupu z promoccją i wysyłką do Polski.

Już wszystko jest ok, sprawdź jeszcze raz - był jakiś problem techniczny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lukee    28
Dnia 2/20/2017 o 13:26, Krzysiek_W napisał:

Herring 20% taniej: HSB2017

Czesc, ten kod to do herringshoes? Jezeli tak, to chyba na wybrane modele. Moj model nieprzeceniony nie akcpetuje tego kodu niestety ;/

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lukee    28

juz rozumiem, znizka na marke Herring ;-)

dalej nie dziala, coz... ;-)

Edytowane przez lukee
nadal nie dziala

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pi_senny    55

Wólczanka -30% dla produktów już przecenionych - Lamberty w atrakcyjnej cenie 70-90 zł, a rozmiarów nadal sporo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dziko    749

Marks & Spencer zwija się z Polski 31.VII, ale działa jeszcze Sawa na Marszałkowskiej, gdzie wszystko z odzieży przecenione jest teraz o 70%. Co ciekawe, choć kupujących tłum, to personel też ciągle dorzuca nowy towar (zapewne z salonów z innych miast) i dziś np. sypnęli koszulami z linii Saville Row (po przecenie po 78 zł).  

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bratdominik    68

@dziko dzięki za przypomnienie. Koszule i spodnie mają dla mnie na tyle niewymiarowe, że nic znalazłem, natomiast marynarkę z czystej wełny (rzadkość tam) już tak. Wprawdzie rękawy do przeróbki ale i tak warto było.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krzysiek_W    4503

może ktoś skorzysta na zakupie loake, meermin albo jakieś inne coś:

kod rabatowy na ebay.pl - Oszczędź 15% (maks. kwota rabatu wynosi 100 euro) Ważny od godz. 10:00 11 września 2017 r., przedłużony do godz. 23:59 15 września 2017 r.

kod: PRESCHOOL17

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta