Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
W dniu 11.06.2018 o 16:08, RadW napisał:

Zdaję sobie sprawę, że nie odpowiadam wprost na Twoje pytanie, niemniej jednak w zeszłym roku wyprzedaż zaczęła się 14-06. Wydaje mi się, że wystartują z wyprzedażami jeszcze w tym tygodniu.

Dziękuje, to bardzo cenna informacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzieś wyczytałem opinie, że buty MD mają przyzwoitą relację cena-jakość (na tle innych sieciówek) - te nie wyglądają źle w tej cenie, czy ktoś z Was może potwierdzić, że nie jest to jakiś ostatni szmelc :) ?

https://www.massimodutti.com/pl/mężczyzna/buty/mokasyny-ze-skóry-nappa-w-naturalnym-kolorze-c1748007p8131056.html?colorId=700

Z góry dzięki, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, rumcajs43 napisał:

Marynarki źle leżą nawet na modelach - chociaż może to kwestia zdjęć.

Tym bym się nie sugerował, to sprawa indywidualna. Na yoox-ie wszystkie marynarki wyglądają źle. U mnie nie do końca podobają mi się ramiona (leżą przyzwoicie, ale nic ponadto), do tego bardzo wysoko umieszczony guzik powoduje, że marynarka średnio układa się na sylwetce. Być może interwencja krawca coś by pomogła, ale imho nie warto.

Jeśli jednak komuś dobrze służą kroje MD, to na Allegro jest tego mnóstwo. Ze stówą w ręku można wybrzydzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie są słabe. Ta, a widziałem ją też na żywo, https://www.massimodutti.com/pl/kobieta/koszule-i-bluzki/dzianinowa-koszula-o-kroju-slim-fit-c1745878p8071085.html?colorId=250 jest całkiem przyjemna. Swoją drogą nie kupiłem:)

Ta też spoko: https://www.massimodutti.com/pl/koszula-w-stylu-bottonato-o-kroju-slim-fit-c0p8087543.html?colorId=401 Kołnierzyk na żywo lepiej niż na tym modelu. 

Reasumując całkiem niezły sobotni casual dla mnie. W cenach wyprzedażowych oczywiście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarianoItaliano napisał:

Panowie, gdzieś wyczytałem opinie, że buty MD mają przyzwoitą relację cena-jakość (na tle innych sieciówek) - te nie wyglądają źle w tej cenie, czy ktoś z Was może potwierdzić, że nie jest to jakiś ostatni szmelc :) ?

https://www.massimodutti.com/pl/mężczyzna/buty/mokasyny-ze-skóry-nappa-w-naturalnym-kolorze-c1748007p8131056.html?colorId=700

Z góry dzięki, pozdrawiam!

W cenach wyprzedażowych to rozsądny zakup. W cenach regularnych nie warto. ;) Te, które wkleiłeś, za ta cenę wyglądają okej.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Niby nie sieciówka, ale premium też nie do końca...

Herringshoes.co.uk zaatakował mnie informacją o przecenach. Trochę jeszcze modeli jest, żebym nie zamówił kolejnych balmorali to pewnie bym się skusił na loafersy albo coś innego... Zajrzeć warto :)

 

Weźcie wykupcie bo jeszcze się skuszę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2018 o 12:42, roelegant napisał:

Kiedy zaczyna się trzeci etap wyprzedaży w MD?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Z tego co zauważyłem to oni zdążyli po pierwszej obniżce podnieść ceny częściowo, więc bym się nie napalał na super okazje...
Przykład: Chinosy przed przeceną 199, w pierwszych tygodniach 99, obecnie 129 czy 149.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.