Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Marks & Spencer zwija się z Polski 31.VII, ale działa jeszcze Sawa na Marszałkowskiej, gdzie wszystko z odzieży przecenione jest teraz o 70%. Co ciekawe, choć kupujących tłum, to personel też ciągle dorzuca nowy towar (zapewne z salonów z innych miast) i dziś np. sypnęli koszulami z linii Saville Row (po przecenie po 78 zł).  

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
36 minut temu, Rumcajsik napisał:

coś godnego uwagi?

Wyprzedają rzeczy z zeszłego sezonu, które włączyli do bieżącej kolekcji. Bywały tańsze w ostatnich konwulsjach letniej promocji, ale jak ktoś nie chce czekać na powtórkę scenariusza do końca zimy, można brać. Sam się skusiłem na jedną koszulę Lantiera z tkaniny Thomas Mason - akurat ten model nigdy nie zszedł niżej niż przecena rzędu 30%, więc teraz za 129 zł mogę wziąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nie wiem czy to dobry temat, ale jeśli by ktoś szukał szalików - gorąco polecam Country Attire i ten model. 75% merynos/25% angora, tkanina w dotyku jest bardzo miękka i przyjemna (niektóre wełny mnie gryzą, czasem nawet merynos lekko podgryza, tutaj jest naprawdę w porządku). Sam szalik wydaje się być "zbity" i gęsty, przez co jest naprawdę ciepły. Z najtańszą przesyłką wychodzi jakieś 75-80 PLN, wydaje mi się że to naprawdę niezła cena jeśli wzór się podoba. Mi bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna rzecz, bo w ogóle na to nie spojrzałem :D Zmierzyłem właśnie - przyznaję, niedbale - ten szalik i ma ponad 150cm długości (taśma krawiecka na 150cm zmieściła się cała i zostało jeszcze z 10-15 cm szalika) i ze 30cm na szerokość (rozłożony, ja go zwykle składam żeby był o połowę węższy).

Jako że wszystko inne się zgadza zakładam że to błąd opisu, nie wysłanie mi innej rzeczy niż zapłaciłem.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2018 o 17:32, Xune napisał:

Nie wiem czy to dobry temat, ale jeśli by ktoś szukał szalików - gorąco polecam Country Attire i ten model. 75% merynos/25% angora, tkanina w dotyku jest bardzo miękka i przyjemna (niektóre wełny mnie gryzą, czasem nawet merynos lekko podgryza, tutaj jest naprawdę w porządku). Sam szalik wydaje się być "zbity" i gęsty, przez co jest naprawdę ciepły.

Mam inny szali (Begg & Co) z takiej mieszanki wełny i angory i potwierdzam, że to super-ciepły i przyjemny materiał. Jedyny minus, że się trochę mechaci, ale taka właśnie uroda angory i dlatego występuje ona w mieszankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Miałem dzisiaj do zabicia pół godziny i wdepnąłem do Peek & Cloppenburg. W zgrupowaniu wyprzedażowym stojak ze spodniami w odcieniach od jasnoniebieskiego do ciemnego granatu przypominającego strukturą i kolorem raw denim. Bardzo przyzwoita jakość. Rozmiary w przewadze 48-52, jest wybór. Fajna casualowa  wełna, choć trzeba czytać metki, bo zdarzają się domieszki poliestru do 40 % (nie mają wpływu na cenę). Ceny z poziomu 600-800 zł na 150-220, więc IMO atrakcyjne. Tiger of Sweden (najwięcej), Calvin Klein z włoskich tkanin i podobne. Porządna średnia półka. Na zdjęciu wyglądają trochę na garniturowe sieroty, ale tak nie jest :):

pc.jpg.8ade3b56109949ec592eca06f8757ab3.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.