Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak ktoś wyczai tę kurtkę:

http://www.massimodutti.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/duttipl/pl/30220004/724535/3057507/Skorzana%2Bkurtka%2Bpilotka%2Bz%2Bfutrzanym%2Bkołnierzem

W rozmiarze S, to dopłacę 100 zł za jej zakup w moim imieniu. On-line nie ma jej już dawno, z kolei w stacjonarkach które obskoczyłem rozmiaru niżej niż M nie mają. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

 

Zamykając temat. Zmierzyłem cztery M-ki szukając najwęższej - ostatnia z nich była wprost idealna. Aż sprawdziłem na płasko - różniła się o ~3 cm w torsie i ~4 cm na długość, rękawy sporo krótsze. W efekcie kupiłem ją. Generalnie czy to błąd produkcyjny, czy błąd jakiegoś Hindusa przy wszywaniu metek - jakimś cudem wyszło na moje ;)

Dziękuję osobom, które oferowały mi pomoc, bardzo mi miło.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bytomiu (byłem w sklepie w Warszawie, Galeria Mokotów) mają promocję 50% na drugą rzecz nabytą z przecenione już kolekcji. Tym sposobem, po nabyciu bosmanki nabyłem tam też golf (100% wełna) za 55 zł. Oryginalnie kosztowal ponad 200, przeceniony na 110, kupiony jako drugi produkt za 55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olgierd

Książka to książka, jakie znaczenie ma to gdzie ją kupiłeś? :huh:  Wiele moich ulubionych książek kupiłem na straganach gdzie poszczególne pozycje sprzedawane są za "piątaka".

 

Nawet przez myśl by mi to nie przeszło: "książka to książka", z czym się zgadzam.

 

Inna sprawa, że chciałbym zobaczyć jak wygląda kosz z tymi książkami. Nie żebym był zwolennikiem tezy, że do książki tylko na klęczkach, ale wizja przemieszanych, zmasakrowanych, powyciąganych, walających się po koszach szortów... pfuj książek...

 

 

PS ja od jakiegoś czasu praktycznie tylko elektronicznie książki kupuję (i czytam). W papierze tylko takie o historyjki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>W Bytomiu (byłem w sklepie w Warszawie, Galeria Mokotów) mają promocję 50% na drugą rzecz nabytą z przecenione już kolekcji. Tym sposobem, po nabyciu bosmanki nabyłem tam też golf (100% wełna) za 55 zł. Oryginalnie kosztowal ponad 200, przeceniony na 110, kupiony jako drugi produkt za 55. </p>

 

zamiast " " wpisuj spację (taki długi przycisk na klawiaturze) - będzie czytelniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Inna sprawa, że chciałbym zobaczyć jak wygląda kosz z tymi książkami. Nie żebym był zwolennikiem tezy, że do książki tylko na klęczkach, ale wizja przemieszanych, zmasakrowanych, powyciąganych, walających się po koszach szortów... pfuj książek...

 

 

Z tego co pamiętam to Lidl umieszcza książki na metalowych stojakach z półeczkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co bać wyprzedaży książek, ja dzisiaj w carrefourze kupiłem 6 książek w z tego 4 w stanie idealnym a 2 w bardzo dobrym za 39.94, jak wróciłem do domu sprawdziłem na stronach empiku że taki zestaw kosztowałby 190pln, jest różnica, więc warto poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.