Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Dziś w mailu od CT tym razem 10 funtów off przy zakupie 'multibuy' od 50f. 

 

Zasady: 

*The "£10 off" offer ends midnight on Monday 9th December 2013. It can only be used once, in one order and applies to all orders of £50 or more.

 

 

Jeśli ktoś zamierza dokonać zakupu, a nie dostał maila, mogę mu swój kod odstąpić: http://www.ctshirts.co.uk/default.aspx?q=3LUBJ1|||||||||||||||&progrpcode=3LUBJ1&cm_mmc=Email-_-3LUBJ1-_-UK-_-Middile%20Offer%20image

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

tak wpadłem na pomysł, żeby zbierać wszystkie wyprzedaże w jednym miejscu, może kalendarz google, pod który każdy może się podpiąć ? Przeglądanie wątka na forum może być uciążliwe, jeśli ktoś poszukuje szybkiej informacji o wyprzedażach jak chce się wybrać na zakupy, co myślicie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W MD od paru dni jest jakaś wyprzedaż na stronie, ale tam nic ciekawego nie znalazłem. Moje pytanie dla bywalców tk max z Warszawy - czy jest duża różnica w zaopatrzeniu sklepu w Centrum i tego w blue city?

Moim zdaniem to jest loteria, niemniej w BC, centrum handlowym położonym trochę poza głównymi ścieżkami wędrówek zakupowych, ciekawe towary są wolniej wyprzedawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście byli Panowie zainteresowani krawatami z Wólczanki (czy Lamberta), to polecam wyprzedaż w tymże sklepie. 3 dowolne krawaty za 99,90 zł.

 

Skusiłem się dwa lata temu i są to trzy krawaty, których z zasady nie zakładam. Lepiej mieć jeden a ładny.

 

A Targówek, to już wogóle nie bierzesz pod uwagę? :D

 

Nie biorę ; ) Mam taką prywatną teorię-żart na temat odmienności Warszawy zza Wisły, ale to nie na internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście byli Panowie zainteresowani krawatami z Wólczanki (czy Lamberta), to polecam wyprzedaż w tymże sklepie. 3 dowolne krawaty za 99,90 zł.

 

Skorzystałem i nie narzekam. Dzięki temu mam krawat pasujący na pogrzeby (czarno-fioletowe paisley). Szkoda, że to śledź. No dobra, narzekam. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Od dzisiaj -70% w Massimo Dutti. W sklepie on line prawie nic już nie zostało, ale w sklepie stacjonarnym (Kielce) całkiem spory wybór.

 

Krawaty 49 zł, paski 49 zł, buty od 179 zł, marynarki od 179 zł.

 

W Katowickim MD, w Silesia City Center też spory wybór. Dzisiaj zwieźli z okolicznych MD towar - dużo rozmiarówek, koszule od 70zł, marynarki (takie jak pokazywał SecondHandDandy) od 179zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak ktoś wyczai tę kurtkę:

http://www.massimodutti.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/duttipl/pl/30220004/724535/3057507/Skorzana%2Bkurtka%2Bpilotka%2Bz%2Bfutrzanym%2Bkołnierzem

W rozmiarze S, to dopłacę 100 zł za jej zakup w moim imieniu. On-line nie ma jej już dawno, z kolei w stacjonarkach które obskoczyłem rozmiaru niżej niż M nie mają. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.