Jump to content

Recommended Posts

Muszę się wypowiedzieć w sprawie snikersów z Susu. Zakupiłem je około miesiąc na stronie internetowej za 599 zł. Pierwsze wrażenie związane z jakością skóry nie było najlepsze ale mając zaufanie do produktów tej marki i brak innej opcji wyboru dałem im szanse i po kilkunastu wyjściach nie żałuję. Świetnie dopasowały się do stopy a skóra bardzo dobrze przyjmuje krem. Dla zainteresowanych mogę wrzucić fotki. 

No i ostatnio odwiedziłem TK we Wrocławiu i w pierwszej chwili zauważyłem „moje”  snikersy właśnie za 199 zł. Nie muszę wam chyba mówić o moich odczuciach w pierwszej chwili... ale te na półce w Tk naprawdę są gorszego sortu. W pełni się zgadzam z przedmówcami co do ich jakość. Niby model ten sam ale jakbym w dłoni miał podróbę. Nie rozumiem tylko dlaczego Susu wypuszcza do obiegu produkty drugiego sortu... Reasumując to cena jaką zapłaciłem na stronie jest bardzo wysoka ale ze swojego egzemplarzu jestem zadowolony no może poza tym że na nodze mogły by być trochę smuklejsze bo jak wiemy biel powiększa optycznie. 

No ale jak to w Tk bywa z pustymi torbami nie nie wychodzę. 2 pary snikersów zostało ze mną, szare Accademia z Włoch i granatowe Red-Rag po 149 zł. Wykonanie  o przynajmniej klasę lepsza niż te z Susu w Tk za lepszą cenę.

imageproxy.php?img=&key=8be41f35c6562172

0591F381-95BA-4BC6-A63F-DC1B37794984.jpeg

B6886EFE-2ABF-4809-A35E-E28F12B0F18F.jpeg

14 godzin temu, MH_fan napisał:

snikersy Susu w TK, ich jakość zakrawa na żart - wykonane bardzo niedbale, upaprane klejem, a skóra wręcz katastrofalne jakości. 

To tylko spekulacja, ale SuSu w TK to może być jakaś seria próbna, w której ogarniali połączenia skóry ze spodami. Ja widziałem i kupiłem jedną z dziesiątek par Bally, które swego czasu "rzucili" w Bostonie. Mialy wybite w środku nazwy modelu/koloru + słowo "test" i sprawdzałem w katalogach, że takie połączenie podwójnej skórzanej podeszwy z zamkniętym kanałem szycia nigdy nie weszło do seryjnej produkcji.

Co poniekąd potwierdzają słowa poniżej:

12 godzin temu, grzechu26 napisał:

No i ostatnio odwiedziłem TK we Wrocławiu i w pierwszej chwili zauważyłem „moje”  snikersy właśnie za 199 zł. Nie muszę wam chyba mówić o moich odczuciach w pierwszej chwili... ale te na półce w Tk naprawdę są gorszego sortu. W pełni się zgadzam z przedmówcami co do ich jakość. Niby model ten sam ale jakbym w dłoni miał podróbę. Nie rozumiem tylko dlaczego Susu wypuszcza do obiegu produkty drugiego sortu...