Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, zimmermann napisał:


Pewnie były i te, i te.
Mierzyłem dziś 2 marynarki Tom Rusborg, ciemnogranatową r. 52 i jaśniejszy granat r. 50. Zwykle noszę rozmiar 50 ale w tym przypadku jasnogranatowa marynarka miała z 10 cm zapasu w talii i rękawy za długie o jakieś 5 cm, a ten model w rozmiarze 52 rękawy miał okej, barki leżały jak w tej w rozmiarze 50 a w talii miałem 20 cm zapasu jak nic. Może trafiłem na jakieś dziwne egzemplarze.
Materiał za to bardzo fajny w dotyku, marynarki prawie bez wypełnień w ramionach i bez podszewki.

Tak, ten Tom Rusborg nie jest raczej wyslimowany.

Ale zależy kto co lubi - czasami można przyjąć coś innego, niż ultra slim z SS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczy brak marynarek. Jednak od dłuższego czasu szukałem lekkiej kurki w stylu country - wax jacket lub quilted jacket, najlepiej w zielonym kolorze. Udało się :)

John Partridge po 3 przecenie za 72 zł. Bardzo podoba mi się bawełniany polar i sztruksowe lub wełniane wykończenia na patkach, plecach i przy kołnierzu.

640274639_2019-02-2203_52_281.thumb.jpg.5fcddaee1c2ce5f0e9c79464f10ff152.jpg

1536336575_2019-02-2203_51_221.thumb.jpg.089eaef696890853cc3cb4bf9276ec0f.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przytuliłem zieloną marynarkę Toma Rusborga z Loro Piany (wełna, jedwab, len), tkanina opisana jako Linen Tweed. Rozmiar 48, gdzie normalnie nosze 50. I fakt, ze slimowana nie jest, mogłaby być również lekko dłuższa, ale do casualu się nada :) Zakup w Elblągu. Były również fajne włoskie koszule z mieszanki lnu i bawełny, niestety same duże rozmiary - 42 i 43.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem okazję przymierzyć tą marynarkę Tom Rusborg.  Materiał faktycznie przyjemny ale sama marynarka jest niewarta uwagi. Do tego rozmiarówka jest co najmniej dziwna. Noszę rozmiar 54 a powinienem chyba przymierzyć 50 a wcale nie jestem szczupły.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zacząłem używać koszulę firmy William Hunt kupioną w TK Maxx. Ładny, różowy kolor, materiał typu oksford, itd. Ale po praniu materiał jest nie do uprasowania😐 Pewnie będzie wisieć w szafie aż się doczeka kontenera. Przestrzegam przed zakupem miłośników gładko uprasowanych koszul😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ciekawe buty , skórzana podeszwa podzelowana z przodu, tylko taka wstawka na pięcie i ten materiał to pewnie szybko się zabrudzi. 

Nabyłem za to fajnie jeansy za 135, w końcu będę mógł ładnie podwinąć 😉

....hmmm, śmieszna sprawa, po dokładniejszych oglądzinach stwierdzam że spodnie są damskie, ale nic na to nie wskazuje raczej, rozmiar krój, wisiały na męskim, zostaja u mnie :)

 

IMG_20190315_151834.jpg

IMG_20190315_163923.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na Marszałkowskiej wysyp ciekawych marynarek Baumler (najwięcej rozm. 50, ale są mniejsze i większe) - różne warianty, bardziej tradycyjne z konstrukcją i podszewką, jak i ultralekkie bez podszewki, fajne materiały, głównie wełna, wełna z domieszkami, czasem markowe tkaniny (Reda, Guabello) podszewki 100% wiskoza lub 100% Cupro. Wszystkie w bardzo atrakcyjnej cenie 250 zł.Ta poniżej to 100% jedwab (fajna jest, ale niestety muszę zwrócić, bo zagapiłem się i nie zauważyłem że rozcięte dziurki w rękawach i nie ma jak skrócić).

baumlertmx.thumb.jpg.56091371247ff437bd5a697220b1348d.jpg

Poza tym sporo świeżych Prime Shoes, a na domowym fajne tostery i czajniki ;-)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, TDab napisał:

Te 46 plus to też w tej cenie? Może jakaś dobra dusza z tych okolic pomogła by w sprowadzeniu ich do Warszawy? :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Nie, odłożyłem po prostu te na półkę 46+. Innych rozmiarów nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.