Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, popescu napisał:

We Wrocławiu Magnolia marynarki z tkaniny Loro Piana po 2 stowy. Rozmiary 50-54. Na polpodszewce, miekka konstrukcja. Nazwy producenta niestety nie zapamietalem.

Żeby tylko jeszcze 48 jakieś były... 😥Marynarki wyjątkowo udane jak na TK - za 199zł to można hurtem brać, jeżeli komuś rozmiar przypasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Carl Gross najprawdopodobniej. Na tym forum dosc srednio oceniana marka - z tego co patrzylem. Niemniej jednak za te 199 pln skusilem sie na Marszalkowskiej na te dwurzedowke. Loro Piana wlasnie: welna, jedwab i len. Za te cene fajna okazja. 

D2F9899C-4CF9-44B1-920F-49E7CD3E5EA6.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carl Gross do topowych producentów nie należy, ale marynarki i płaszcze uszyte z materiałów LP warto mieć w swojej szafie. W ostatniej dostawie Carla Grossa znalazły się navy trench-coat. Trzy płaszcze, trzy rodzaje materiału: 100% bawełna, 70/30 poliester/bawełna i właśnie Loro Piana, "rain system". Trochę "magiczna" tkanina - wełna, poliamid, jedwab, elastan - po której woda spływa jak po woskowanej. Wszystkie w tej samej cenie - 249,99 zł. Nie często można taki znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carl Gross to jest mniej więcej poziom Vistuli - to, co widziałem w tikejach albo w ich outlecie to raczej odpowiednik niższych linii Vistuli. Zaletą jest to, że szyją z ciekawych materiałów i można wyłapać różne ciekawostki, perełki albo koszmarki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, MH_fan said:

O ile dobrze kojarzę, ten dwurzędowiec GC to właśnie black line. We Wrocławiu w Renomie plątały się 2 sztuki jeszcze chwilę temu. ;)

Byłem godzinę po tobie i dwurzedowcow już nie było :(. Za to parę prochowcow wisiało z tego Black line, jeden na loro piana na pewno. Tkanina 100% poliamid więc nie wiem jakie to ma znaczenie jak nie mówimy o membranach ale może się po prostu nie znam :P. Poza tym ładne kurtki skórzane schott nyc z kożuszkiem o takie

IMG_20190220_190742.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, popescu napisał:

Byłem godzinę po tobie i dwurzedowcow już nie było :(.

Bo to było trochę wcześniej, niż godzinę po mnie. :D Jakieś 2, może 3 tygodnie temu. Widziałem jednego gościa, który mierzył jedną z nich i musiał być forumowiczem, bo za dobrze ubrany, żeby nie był. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, popescu napisał:

Tkanina 100% poliamid więc nie wiem jakie to ma znaczenie jak nie mówimy o membranach ale może się po prostu nie znam :P

Chyba tak jest ;) Nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych. Prochowiec ma trochę inne "zadania" niż płaszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, popescu napisał:

Byłem godzinę po tobie i dwurzedowcow już nie było :(. Za to parę prochowcow wisiało z tego Black line, jeden na loro piana na pewno. Tkanina 100% poliamid więc nie wiem jakie to ma znaczenie jak nie mówimy o membranach ale może się po prostu nie znam :P. Poza tym ładne kurtki skórzane schott nyc z kożuszkiem o takie

 

W jakiej cenie i jakie rozmiary? Piękna kurtka!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2019 o 15:55, marekrjankowski napisał:

Carl Gross do topowych producentów nie należy, ale marynarki i płaszcze uszyte z materiałów LP warto mieć w swojej szafie. W ostatniej dostawie Carla Grossa znalazły się navy trench-coat. Trzy płaszcze, trzy rodzaje materiału: 100% bawełna, 70/30 poliester/bawełna i właśnie Loro Piana, "rain system". Trochę "magiczna" tkanina - wełna, poliamid, jedwab, elastan - po której woda spływa jak po woskowanej. Wszystkie w tej samej cenie - 249,99 zł. Nie często można taki znaleźć.

Te marynarki na Loro Piana to nie Carl Gross tylko Tom Rusborg.

Sam w sobotę przyjąłem zieloną za 199 PLN (Marszałkowska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te marynarki na Loro Piana to nie Carl Gross tylko Tom Rusborg.
Sam w sobotę przyjąłem zieloną za 199 PLN (Marszałkowska).

Pewnie były i te, i te.
Mierzyłem dziś 2 marynarki Tom Rusborg, ciemnogranatową r. 52 i jaśniejszy granat r. 50. Zwykle noszę rozmiar 50 ale w tym przypadku jasnogranatowa marynarka miała z 10 cm zapasu w talii i rękawy za długie o jakieś 5 cm, a ten model w rozmiarze 52 rękawy miał okej, barki leżały jak w tej w rozmiarze 50 a w talii miałem 20 cm zapasu jak nic. Może trafiłem na jakieś dziwne egzemplarze.
Materiał za to bardzo fajny w dotyku, marynarki prawie bez wypełnień w ramionach i bez podszewki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.