Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.11.2018 o 11:42, Chris napisał:

Panowie, jakby ktoś widział kurtkę Milestone Ikarus (ja widziałem w kolorze oliwkowym, ale granatem też nie pogardzę) w rozmiarze 50 lub 52 to będę bardzo wdzięczny za informację. W Łodzi znalazłem tylko 48 i 54. (Obie chyba straciły gdzieś futro z kaptura)

29_Ikarus_navy_olive.jpg

W M1 w Czeladzi widziałem 2 sztuki-M oraz L. Obie w kolorze oliwkowym. Futro ostało się tylko w L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pasażu Łódzkim spory wybór swetrów Henry Cotton i innych ze 100% merynosa w kolorach ziemi, ceny ok. 130 zł. Swetry są wyłożone (nie rozwieszone) obok koszul. Poza tym trochę skarpetek Burlington oraz świetnych (sprawdzone) białych koszul Van Laack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2018 o 11:18, lubo69 napisał:

W Pasażu Łódzkim spory wybór swetrów Henry Cotton i innych ze 100% merynosa w kolorach ziemi, ceny ok. 130 zł. Swetry są wyłożone (nie rozwieszone) obok koszul. Poza tym trochę skarpetek Burlington oraz świetnych (sprawdzone) białych koszul Van Laack.

Van Laack - potwierdzam. Sam mam już 3 (2 białe, jedna niebieska) i właśnie zakupiłem kolejną w TK w Gdyni - tym razem z grubszego oxfordu. Wszystkie po 150zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2018 o 19:41, alabuz napisał:

PRL i Gant w rozmiarze 42 były dziś do kupienia w Wola Park za dobre pieniądze.d5dfeacaab0cb893677dd58f9e657adf.jpg

Bardzo ładne te monki, pytanie tylko z czym je łączyć? Jasne buty wg mnie są dość kłopotliwe w łączeniu z innymi częściami garderoby. Dość łatwo dają efekt "starszego Pana". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Awopiotr napisał:

Bardzo ładne te monki, pytanie tylko z czym je łączyć? Jasne buty wg mnie są dość kłopotliwe w łączeniu z innymi częściami garderoby.

Z tym samym, co koniakowe buty - ze wszystkim (mimo, że odcień trochę odbiega). :D Oprócz spodni w zbliżonym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
6 minut temu, lumberjack_5 napisał:

Zastanawia mnie nieco, ta błyszcząca skóra (dość sztywna). Ale za taką cenę postanowiłem dać im szansę.

Błąd. Słuchaj głosu serca/rozsądku, nie głosu portfela/żony (niepotrzebne skreślić). To są buty albo do topienia w zimowej solance drogowej, albo do założenia dwa razy (dosłownie); przy trzecim założeniu połamią się tak brzydko, że nie będziesz chciał na nie patrzeć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.