Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że skoro już je przymierzyłeś i zareklamowałeś tutaj, to bronienie tych butów musi być konsekwencją. Szanuję. Same buty się nie bronią. Kopyto jest brzydkie, obszerne śródstopie z przyszwą w stylu derby, a nosek buta to mrówkojad. To się nie łączy. 

Dodatkowo skóra wygląda tanio z kilometra. Te buty to żadna okazja, nawet do kopania ogródka. Ile kto wyda na nie, tyle straci. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Marszałkowskiej jest (przynajmniej przedwczoraj było) trochę ciekawych rzeczy - m.in. wełniane marynarki Boglioli K-jacket rozm. 50, za 999 zł, ładne brązowe derby Testoni rozm.  8H, oraz - rzecz nieco egzotyczna, ale całkiem fajna - jedwabne wzorzyste podomki Zimmerli (szwajcarski producent luksusowej bielizny) w rozmiarach L  i XL, za bodaj 650 zł. Poza tym np. sporo marynarek Paoloni i dobrych skórzanych pasków Timberland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie,
Szukam dokładnie takiej albo bardzo podobnej kurtki:

https://www.amazon.co.uk/Paoloni-Mens-Coat-blue-XX-Large/dp/B01MQ5TV7P

Przymierzałem ją w TK Maxx na Marszałkowskiej, jednak rozmiar 50 okazał się zbyt mały.

Szukam więc możliwości zakupu rozmiaru 52 dokładnie tej kurtki - może ktoś widział w innych TK albo w internecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrocławskiej Koronie pojawił się ciekawy wybór czapek - angielki, kaszkiety a`la peaky blinders itp. Wzory bardzo brytyjskie, marka na "F" (wybaczcie, nazwa kompletnie wyleciała mi z głowy), mi osobiście nieznana, ale producenci tkanin już tak - Moon i Magee.

"Peaky", który przymierzałem był bardzo fajny, miał ładne proporcje i dobrze zaznaczony daszek. Gdyby nie to, że mam już b. podobny tweed od Sterkowskiego, wziąłbym.

Ceny bodaj ok. 79 zł, warto rozważyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2018 o 15:30, alabuz napisał:

Długo szukałem kurtki, która byłaby luźną imitacją M65 i dziś trafiłem w sklepie na coś takiego marki Ralph Lauren. Moim zdaniem wygląda całkiem OK.


 

Bardzo fajna, ale to kurtka inspirowana nie militarną M-65, lecz klasycznymi kurtkami motocyklowymi. Ze współczesnych marek najwierniejsi tej stylistyce są Barbour International i Belstaff.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.