Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

W Warszawie na marszałkowskiej sporo Loake Design, ale głównie 44, tylko niektóre longwingi 42:
e1433987eee3407e9fe1e72d08af3b4b.jpg

Ceny kojarzę Ok 500 zł.

Longwingi bardzo fajne, jakby ktoś z Was widział gdzieś 43 to będę super wdzięczny za info :)

613f5cf5e61bf1e95e26eacf0c92be69.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio M65 z metką Frederik Anderson Copenhagen. Wiem, że to marka własna TK Maxx. Wygląda nawet nieźle, ale ciekawy jestem jak będzie z trwałością. Macie jakieś doświadczenia z tą marką?

Cena 199 czyli tyle samo co za kurtkę od John Partridge kilka postów wyżej.

519744607580260410.jpg

7608128022605532637.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w TK Maxx w Polsce też jest mocna sezonowość asortymentu i wyprzedaży ? W USA w tym momencie są gigantyczne zniżki na odzież zimową. To co się nie sprzedało ma cenę nieraz 1/5 wyjściowej i żółte metki. Czego mogę się spodziewać w Warszawie ? Czy jak przyjadę w Kwietniu to będą same bikini i szorty ? ;)

Szukam szczególnie olejaków Barboura w różnych kolorach i krojach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz dostęp do amerykańskiego TJ Maxx, zapomnij o polskim TK Maxx. Przeceny owszem trwają, ale trzeba mieć masę szczęścia żeby kupić cokolwiek czym można byłoby pochwalić się na forum.
A olejaki w różnych kolorach i krojach to są w Country Attire :) Nigdy nie widziałem ani jednej takiej kurtki w Polsce, a byłem w ok. ośmiu TK łącznie grubo ponad 100 razy. Gdyby nie post@Wuj z 20 grudnia, sądziłbym że po prostu nigdy tam nie trafiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lubo69 napisał:

Jeżeli masz dostęp do amerykańskiego TJ Maxx, zapomnij o polskim TK Maxx. Przeceny owszem trwają, ale trzeba mieć masę szczęścia żeby kupić cokolwiek czym można byłoby pochwalić się na forum.
A olejaki w różnych kolorach i krojach to są w Country Attire :) Nigdy nie widziałem ani jednej takiej kurtki w Polsce, a byłem w ok. ośmiu TK łącznie grubo ponad 100 razy. Gdyby nie post@Wuj z 20 grudnia, sądziłbym że po prostu nigdy tam nie trafiają.

Dzięki za podpowiedź. Czyli nie mam co się nastawiać.

Ja w sumie znalazłem i kupiłem w lokalnych TJ Maxxach 7 olejaków w ciągu ostatniego miesiąca (wszystkie poszły na eBayu z min. 100% zyskiem, bo albo rozmiar za małe, albo kolor żonie nie pasował), a docelową kurtkę do celów "coś co przykrywa marynarkę, a nie jest zbyt eleganckie" znalazłem w outlecie Barboura, ale muszę tam jechać 1h w jedną stronę. Za to przeceny 50-70% na wszystko. 

Szukam jeszcze kurtki woskowanej z serii B.International, ale rodzaj jest dość specyficzny, bo musi być z ociepleniem, szałwiowa i w rozmiarze Large - taka fanaberia ;)

Właściwie jeśli chodzi o estetykę Barboura to podoba mi się niemal wszystko, ale właśnie z rozmiarem L jest największy problem - rzadko trafia się w outletach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli ktoś chciałby nosić skarpetki kosztujące (wyjściowo) tyle, co garnitur SuSu,, to na Marszałkowskiej są mięsiste kaszmirowe (100%) podkolanówki Brunello Cuccinelli przecenione z 1340 na 99,99 zł (za parę :-)). Co ciekawe, wiszą na zwykłym dziale skarpetkowym, tylko z metką GoldLabel. Wieczorem postaram się wrzucić zdjęcie i wrażenia z przymiarki w wątku skarpetkowym.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na Marszałkowskiej w Warszawie są takie spodnie, tylko szare, w rozmiarze 30(pas)-34.

Generalnie to sypnęło nowościami, na butach pojawiły się jakieś pojedyncze Gordon Bros, na kurtkach Barboury (acz nie olejaki). Z ciekawy marek to pojawiło się sporo rzeczy (głownie spodnie, akcesoria, dzianina) Brooks Brothers, których nigdy wcześniej u nas nie w TKMaxxie nie widziałem. Jest zarówno ich główna linia, jak i Red Fleece (preppy, bardziej wyszczuplone kroje), outletowa linia 346 (ponoć słaba jakość) a nawet widziałem jeden sweter Country Club (linia pozycjonowana między główną a topową Golden Fleece). Są np. bardzo fajne kardigany argyle cięższa bawełna z domieszką wełny, jeden przygarnąłem :-) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, lubo69 napisał:

@dziko, 30-34 czyli w pasie 30, 31, 32, 33 i 34, czy jeden rozmiar 30 pas, 34 długość? Jasnoszare czy charcoal?

Jeden rozmiar: pas 30, długość 34. Charcoal (chyba). To znaczy, tyle przypadkiem widziałem, w moim rozmiarze (33-34) nie widziałem, ale nie oglądałem np. większych niż 34.

Z innych rzeczy, to były też spodnie 100% wełna, szare, z zaszewkami, Trussardi, po 199 zł. Sporo też casualowych PRL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Rzecz z gatunku totalny ultra-casual: na Marszałkowskiej pojawiają się od jakiegoś czasu wędkarskie kamizelki (fishing gilet) Barboura. Trochę mnie kusiły, pomimo przemożnego przekonania, że w czymś takim wygląda się totalnie dziadkowato. A tymczasem... jednak nie, są naprawdę fajnie skrojone, oczywiście ewidentne outdoor & country, niemniej IMHO  całkiem akceptowalne nawet poza wodą i wędką (a może się po prostu zestarzałem ;-)). Sprana bawełna, milion kieszonek, kołnierz wyłożony sztruksem, zapięcie główne: zatrzaski + dwukierunkowy zamek, na dole regulowane ściągacze. Krój obszerny, ja wziąłem S-kę i jeszcze jest pod nią miejsce na gruby sweter. Cenowo 280 zł (w sklepach 800-900). Obciach, nie obciach, mi się podoba :-)

 

barbfish1.thumb.jpg.b0006578895c25260533d67e231cf04f.jpg

 

barbfish2.thumb.jpg.896c0662c91c2e57f4a11435f9a78a13.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MH_fan napisał:

No nie, nie, po prostu nie. ;) O ile spodnie cargo (z wąskimi nogawkami) można jeszcze w to wszystko sprawnie wpleść i umiejętnie nosić nawet z mniej formalną marynarką, to to jest jednak zbyt duży hardcore. :D

Nie no, Panowie, to przecież nie ma być jakiś element smart casual i substytut marynarki, tylko totalnego outdoor casualu. Nawet nie planuję pojawić się w tym "na mieście" (no, powiedzmy, mieście powyżej 50 tys. mieszkańców). Swoją drogą dla mnie cargo + marynarka wygląda fatalnie, choć Włosi czasem kombinują w tym kierunku.

Drugie zdjęcie jest poglądowe na szybko, oczywiście w ewentualnym użyciu kamizelka nie będzie zakładana na niebieską jednolitą koszulę. @Krzysiek_W - akurat dziś przychodzi do mnie zielony krawat-z-bardzo-wysokiej-półki, to może jakąś stylizację typu fusion zaprezentuję ;-):-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.