Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

W centrum w Warszawie trafiłem na dwie pary czarnych oksfordów captoe Loake Shoemakers w cenie 400 zł. Rozmiary powyżej 46, więc jak ktoś ma problem ze znalezieniem dla siebie obuwia, to tam na nie trafi. Sądzę, że to ten model (a na pewno bardzo podobny): http://herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=7&shoeid=5532

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W centrum w Warszawie trafiłem na dwie pary czarnych oksfordów captoe Loake Shoemakers w cenie 400 zł. Rozmiary powyżej 46, więc jak ktoś ma problem ze znalezieniem dla siebie obuwia, to tam na nie trafi. Sądzę, że to ten model (a na pewno bardzo podobny): http://herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=7&shoeid=5532

widziałem je w tamtym tygodniu,dokładnie są (były) 3 modele: edward, quinn oraz walker.rozmiary 46 oraz 43.

 

Nie były to czasami te oksfordy które miały po boku dużą rysę ?  

gdy ja je oglądałem żadnych rys nie było (jeszcze). ale zważywszy na to jak się ludzie zachowują w tikeju (po prostu bydło) to mogły się już wzbogacić o taką wątpliwą ozdobę .

Edytowane przez Federalles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport z Łodzi: garnitury Baumler (patrz też poradnia stylistyczna) w rozmiarze 50 i dwóch kolorach, lniane szare marynarki Baldessarini w różnych rozmiarach (bodaj 600 zł), driving mocs Boemos za 200 zł, trochę nieformalnych krawatów (np. lniane), ale niezbyt ciekawe, oprócz jednego w kolorze naturalnego lnu w błękitne poprzeczne pasy (nie kupować, przymierzam się ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w TiKeju w Blue City namierzyłem kilka par Loake z linii Design w paru rozmiarach i w dwóch wersjach kolorystycznych. Buty to derby full brogues w kolorach czarnym i coś w stylu oxblood. Wyglądają całkiem elegancko - ciemne cholewki i jasne podeszwy. Cena 400 zł. 

W weekend byłem w Toruniu w TK i duży wybór okularów przeciwsłonecznych. Np. namierzyłem tam Aviatory Armani (klasyczne, bez odpustowych zdobień) za 199 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w TiKeju w Blue City namierzyłem kilka par Loake z linii Design w paru rozmiarach i w dwóch wersjach kolorystycznych. Buty to derby full brogues w kolorach czarnym i coś w stylu oxblood. Wyglądają całkiem elegancko - ciemne cholewki i jasne podeszwy. Cena 400 zł. 

W weekend byłem w Toruniu w TK i duży wybór okularów przeciwsłonecznych. Np. namierzyłem tam Aviatory Armani (klasyczne, bez odpustowych zdobień) za 199 zł. 

 

Na Marszałkowskiej była wczoraj po południu jeszcze jedna para w rozm. 9/43, taka, jak na zdjęciu.

Podeszwa skórzana, szycie GYW.

Cena 399.

post-1846-0-97210400-1396442328_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj identyczne (43) w Tk Maxx Renoma Wrocław. Jednak 4 stówki za Design Loake to aż nadto. Były także brogsy w czarnym licu, ale skóra chyba lakierowana, bo aż nadto błyszcząca. Cena 530zł. Rozmiary zdaje się 43-44. Podeszwa Dainite. Z której linii nie zwróciłem uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kolegów forumowiczów przy wizycie w swoim tk maxxie mógłby sprawdzić czy są dostępne boat shoes firmy boemos w odcieniu brązu, rozmiar 46 i ewentualnie pomóc mi w ich zdobyciu?  :)  W Łodzi widziałem tylko granatowe i oliwkowe w tym rozmiarze. Chodzi mi o odcień w stylu którychś ze zdjęcia. Z góry dziękuję za pomoc.

10152027_789183017761423_138773252_n.jpg


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie można. ;) Ale można za takie lub mniejsze pieniążki wyrwać na aukcjach jakieś Barkery czy tym podobne, które bez wątpienia będą lepszej jakości. :)

Ogólnie rzecz biorąc to z tego co widziałem to podeszwa jest natychmiastowo do podklejenia zelówką bo krupon bardzo lichy. To była pierwsze rzecz jaka rzuciła mi się w oczy. Ta podeszwa niby skórzana, a jednak jakoś dziwnie wygląda na gumę zakamuflowaną na skórę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.