Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Niech no ktoś jeszcze powie, że w TKMAxxie nie można znaleźć wszystkiego ;-)

Dzisiaj na Marszałkowskiej bije po oczach marynarka w dużej białe gwiazdki, sprawdzam, co to - a tam przedstawiany parę dni temu w wątku Humor opposuit! :-)

opotike.JPG

Dokładnie ten model:

https://www.opposuits.com/suits/usa-suits/stars-and-stripes-usa-suit.html

Co ciekawe, totalnie ściemniają z ceną, bo na stronie stoi 99$, a na metce w TK "ich cena 1800 zł, nasza 549", he-he-he (ale też trzeba przyznać, że TK zazwyczaj jest tu uczciwy, a czasem nawet zaniża RRP). Rozmiar był chyba 52, obszerny amerykański krój, skład oczywiście 100% poliester.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2016 o 17:34, dziko napisał:

 

Co ciekawe, totalnie ściemniają z ceną, bo na stronie stoi 99$, a na metce w TK "ich cena 1800 zł, nasza 549", he-he-he (ale też trzeba przyznać, że TK zazwyczaj jest tu uczciwy, a czasem nawet zaniża RRP).

 

No właśnie nie jest często uczciwy. Wiele razy znałem mniej więcej cenę produktu w normalnej sprzedaży a oni brali jakąs z kosmosu.  Nigdy nie patrze na tę rubrykę "cena u innych". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Stalker napisał:

No właśnie nie jest często uczciwy. Wiele razy znałem mniej więcej cenę produktu w normalnej sprzedaży a oni brali jakąs z kosmosu.  Nigdy nie patrze na tę rubrykę "cena u innych". 

Choć jak pamiętam słynny casus "Lobbów z Czeladzi" to RPP podawali niższą, choć równie księżycową dla statystycznego klienta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę. Szukam poniższej kurtki. Były w Tk Maxx we Wrocławiu na dziale wyprzedaży, ale nie ma juz mojego rozmiaru, czyli M lub L (znalazłem tylko L piaskową, a chciałbym granatową. Jakby ktos zobaczył tę kurtkę tj Timberland Mount Wilson w kolorze niebiesko/granatowym (kieszenie z woskowanej bawełny) u siebie  w miejscie w TK,to konia z rzędem i jakies dobre piwo, gdyby sie udało kupić.

91fsagtjecL._UY500_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na Marszałkowskiej wciąż poświąteczna posucha, ale coś tam się zaczyna pojawiać drobnego. Dziś takie poszetki upolowałem na dziale z portfelami - obszyte maszynowo (ale dość zgrabnie), ładny drukowany jedwab, po 22,99 zł, jeszcze parę zostawiłem ;-)

poszetki.jpg

Z ciekawszych rzeczy były też niebieskie płócienne torby Fossil ze skórzanymi wstawkami (z tych rozmiarowo większych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Blue City widziałem wczoraj wieczorem dwie takie koszule TM Lewin:

http://www.tmlewinshirts.eu/Non-Iron-Pink-Bengal-Stripe-Regular-Fit-Shirt/53746,en,pd.html?start=0&prefv1=Double Cuff&prefv2=Stripe&cgid=Mens-Shirts&prefn1=cuffType&prefn2=pattern

Rozmiar 15,5 w kołnierzyku, długości ramienia nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎01‎-‎29 o 09:49, kormox napisał:

Warszawa Górczewska

CS 6866 ciemny brąz.

Dwie pary w rozm. 44 i 44,5, niestety wielokrotnie mierzone.

WP_20170128_001(3).jpg

 

Po przecenie kupiłem za jedyne 562 PLN :)

Została jedna para w rozmiarze 44,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Marszałkowskiej coś się ruszyło wreszcie, trochę sypnęli towaru - na butach dużo Florsheim (też linii Imperial i Royal Imperial), część pastik-fantastik, część w miarę przyzwoita (poprawne oksfordy szyte Blake'iem, niedrogie zamszowe mokasyny). Były garnitury Barutti w rozm. 48 i 50 niebiesko-szare w prążek, z wełny VBC 110s, za bodaj 549 zł, niby nic szczególnego ale na "woła roboczego" IMHO chyba niezłe.

Z ciekawych rzeczy upolowałem ładną letnią casualową marynarkę za 279 zł (cena na metce 159 euro), całkiem nieznanej firmy Uli Schott, która się reklamuje tym, że jest nieznana :-D Co więcej, jeśli wierzyć producentowi, jest to marynarka fair trade, wyprodukowana w Portugalii. Wykonanie całkiem przyzwoite, bez udziwnień, świetny włoski materiał Angelico (100% bawełna, gruby seersucker), motylkowa podszewka wiskoza, część piersiowa na płótnie (!). Szybkie googlowanie ujawnia faktycznie zaskakujący biznes - produkują w Europie marynarki z włoskich tkanin, z niezłym wykończeniami (np. AMF), chyba half-canvas (jak sugeruje mój egzemplarz) w cenach 160-200 euro :shock: Intrygujące...

uli-fairsuit1.jpg.cfe862f2acd79bcf4a7dd59c11a73e8d.jpg

uli-fairsuit2.jpg.8a35da84c2fa09a0737e08bf357b190b.jpg

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.