Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Rudolf napisał:

W Krakowie w Bonarce jest sporo butów GYW firmy Wallansteyn, modele podobne do tego:

Ukryj zawartość

8750820897aca3c42a3ca1f3d1b17b94.jpg

Tylko, jak już napisałem - skórzana podeszwa. Rozmiary raczej małe, pamiętam, że były 38, 41 i 42. Kolory: czerwony, niebieski, czarne scotch grain i dwie pary podobne do tych ze zdjęcia, tj. zamsz łączony z czarną skórą licową. Raczej wszystkie po 250 zł.

Rozmiary są raczej spore bo to buty damskie. Kupiłem żonie czerwone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, White Haven napisał:

Zielona Góra w końcu doczeka się swojego TK :) 

http://www.tkmaxx.pl/zielonagora

Jak u was wyglądały otwarcia nowych sklepów? Można na "dzień dobry" liczyć na lepszy i większy niż zwykle asortyment?

jest dużo towaru, ale też dzikie tłumy szukających okazji - większość rzeczy w "normalnych" cenach, albo wysokich - obniżki będą dopiero za 6 tygodni

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niejeden Kolega mi mówił (sam też tego doświadczyłem), że TK to miejsce, które 'nagradza' cierpliwych; a jeszcze taki w 'mniejszym' mieście... 8-)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

We wrocławskiej Renomie i Magnolii rzuciło koszulami John Partridge w klimatach brytyjskiego country; kratka tattersall w przynajmniej dwu odcieniach. Bodaj po 79 złotych, na pewno widziałem 15,5" i 16". Niestety, kołnierzyki bardzo mikre, mniejsze od M&S (na tego się skusiłem choć nadal zbyt krótkie wyłogi...)

Do tego w Magnolii są jeszcze (?) marynarki Paul Costelloe, 100% wełna szetlandzka, dwa odcienie (rudy i zgniłozielony) w kratkę, 550-560 złotych. Kiedy je oglądałem, były jeszcze po jednej UK 38 i 40 w każdym odcieniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warszawa Centrum sporo Barbour - sztruks/sprany granat, rozmiary od M do XXL, raczej wiosna/lato w dziale Golden Label, ceny od 499 do 699 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warszawa Centrum dwie pary Carlos Santos - brąz, seria Green, rozmiar 12 w dziale Golden Label - 799 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Marszałkowskiej w Warszawie trochę kaszkietów szwedzkiej firmy Wigens, różne modele, w cenach 69,99 i 79,99 zł. Wyglądają całkiem przyzwoicie, klasyczna kolorystyka, są wersje z chowanymi nausznikami, modele z mieszanki wełna+kaszmir. Zdjęć nie robiłem, ale można łatwo wyszukać w Google dla ogólnej orientacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj w Blue City udało mi się kupić taki garnitur marki Rene Lezard (nie znam,  ale skład to 100% wełna, nieźle wykonany) za...127zł;) nie byłem początkowo przekonany do koloru, ale teraz uważam że był to udany zakup, nawet pomijając cenę:) ogólnie było kilka przecenionych garniaków, rozmiar 46

koszula zupełnie od czapy, zarzuciłem garniak na to, co akurat miałem na sobie 

IMG_3837.JPG

IMG_3842.JPG

• Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sekcji z prezentami pojawiły się krawaty A. Christensen w śmiesznej cenie 39 zł. Większość jakie widziałem to stylistyczne (jaskrawe kolory, wąskie, etc.) albo materiałowe (poliester) koszmarki, ale mi udało się znaleźć ładny egzemplarz w granatowo-beżową kratkę tartan z matowego jedwabiu o klasycznej szerokości. Jakość wydaje się bardzo ok, wiąże się przyjemnie i łatwo uzyskać łezkę. Warto się rozejrzeć moim zdaniem.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, blekit napisał:

W sekcji z prezentami pojawiły się krawaty A. Christensen w śmiesznej cenie 39 zł. Większość jakie widziałem to stylistyczne (jaskrawe kolory, wąskie, etc.) a

W Warszawie też było co nieco (przynajmniej wczoraj). Swoją drogą pojawiają się one dość regularnie w zwykłej sekcji krawatowej, tylko że tam są trochę droższe niż w opakowaniu prezentowym (coś a la 45-50 zł) - ot, jeden z wielu paradoksów TKMaxxa.

Z ciekawszych rzeczy na Marszałkowskiej w Warszawie to np. bardzo ładne szale 100% kaszmir, tartan z przewagą niebieskiego, made in Scotland, za 199 zł, na zwykłym dziale z szalikami (nie prezentowym). A jak ktoś lubi być pytany przez znajomych "rety, ile lat ma ten płaszcz?!" to był też fajny brązowy jednorzędowy płaszcz Tagliatore a la Cassetino w rozm. 48 za bodaj 550 zł :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kraków, M1
Dwie pary Testoni, brązowe derby 6,5H na bardzo grubej podeszwie i brogsy w rozmiarze 8G. Brogsy za 550, derby - zerwana cena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Rudolf napisał:

Kraków, M1
Dwie pary Testoni, brązowe derby 6,5H na bardzo grubej podeszwie i brogsy w rozmiarze 8G. Brogsy za 550, derby - zerwana cena.

Jeszcze były czarne lotniki 7,5 za 550 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 19.10.2016 o 22:42, dziko napisał:

"rety, ile lat ma ten płaszcz?!" to był też fajny brązowy jednorzędowy płaszcz Tagliatore a la Cassetino w rozm. 48 za bodaj 550 zł :-)

W Poznaniu w Malcie pojawiło się również sporo świetnych niebanalnych jedno- i dwurzędowych płaszczy Tagliatore w rozmiarach 50. Sam sobie 3 sprawiłem, bo na naszym rynku nie spotkałem lepszych i bardziej dopasowanych szczególnie w cenie 549,99 PLN a nie EUR. Czy będą takie reakcje? Zobaczymy. :)

Warto je obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 13.10.2016 o 14:51, MH_fan napisał:

@White Haven - sądząc po liczbie ludzi, to nowy TK już wyczyszczony. :D

Jeżeli wiemy czego szukać to zawsze coś znajdziemy:) mi w końcu po kilku latach polowań udało się zakupić piękny granatowy bezrękawnik  (z zewnątrz tkanina wełniana,wewnątrz prawdziwy puch firmy Schneiders Salzburg)w cenie 250zł, podobne mijałem w witrynach sklepowych w Parmie po 250euro:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Parmigiano napisał:

Jeżeli wiemy czego szukać to zawsze coś znajdziemy:) mi w końcu po kilku latach polowań udało się zakupić piękny granatowy bezrękawnik  (z zewnątrz tkanina wełniana,wewnątrz prawdziwy puch firmy Schneiders Salzburg)w cenie 250zł, podobne mijałem w witrynach sklepowych w Parmie po 250euro:)

Fakt, Schenidersa sporo rzeczy jest teraz w TKMaxxach, niestety mało w moim rozmiarze (46). Dziś przy okazji wypadu do IKEI odwiedziłem TKMaxx w Markach i byłem pozytywnie zaskoczony, np. wybór kurtek czy płaszczy lepszy niż na Marszałkowskiej, Ze Schenidersa widziałem choćby jasnoszary cienki (z półpodszewką) płaszcz w rozm. 50 ze 100% wełny Loro Piana za 350 zł. Z ubrań nic na siebie nie upolowałem, za to kupiłem bardzo ładną raportówkę Fossila i to na dziale wyprzedaży (przecenioną na 266 zł z 369zł). - to też zaskakujące, bo na Marszałkowskiej co lepsze Fossile dość szybko znikają i nie doczekują przecen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TKMaxx M1 Kraków - kilka par A.Testoni w rozm.41,5 do 45 w cenie 549 zł,bordowe double monki Florsheim Imperial w rozm.43 i 45 w cenie 399 zł.Bruno Magli rozm.44 za 170 powędrowały ze mną:)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi