Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Na Marszałkowskiej po południu uchowały się jeszcze jakimś cudem całkiem ładne zamszowe derby Testoni rozmiar 8G - może zwrot, a może dlatego, że leżą na dolnej półce rozmiaru 41, hehe (tam też je zostawiłem). 550 zł. Jakość zdjęcia totalnie nie oddaje ich charakteru, na żywo naprawdę fajne. @eye_lip - może się skusisz :-)

20160909_174915.jpg

Były też takie Barkery w rozmiarze 40 o straszliwym kwadratowym nosku, ale za to bardzo ładnej ciemnobrązowej skórze. Podeszwa skórzana, GYW (zaznaczam, bo widywałem klejone z linii Flex):

20160909_174959.jpg

 

Z kolei w kategorii Gold Label - Curiosa, widziałem koszulę Marc Jacobs o składzie 88% jedwab 12% metal (!), wyglądającą jak element stroju kosmonautów z filmów SF sprzed pół wieku. Oczywiście rzecz z gatunku crazy-fashion, ale technicznie ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - Żona mi mówi, że dziś na Marszałkowskiej widziała bardzo ładny damski delikatny sweterek, przeceniony na 250 zł z jakiejś bardzo dużej sumy i wykonany z dziwnego materiału, o którym nigdy nie słyszała, na "V". Dumam chwilę i pytam, czy może "vicuna", a Żona, że właśnie coś w tym stylu. Niby to teoretycznie możliwe, dzianinę damską z wikunii robi np. Loro Piana, no ale 250 zł, nawet w TKMAxxie, to dopiero byłaby niezła okazja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dziko napisał:

Taka ciekawostka - Żona mi mówi, że dziś na Marszałkowskiej widziała bardzo ładny damski delikatny sweterek, przeceniony na 250 zł z jakiejś bardzo dużej sumy i wykonany z dziwnego materiału, o którym nigdy nie słyszała, na "V". Dumam chwilę i pytam, czy może "vicuna", a Żona, że właśnie coś w tym stylu. Niby to teoretycznie możliwe, dzianinę damską z wikunii robi np. Loro Piana, no ale 250 zł, nawet w TKMAxxie, to dopiero byłaby niezła okazja :-)

może "viscosa" w wersji "premium" ;-)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Marszałkowskiej na GoldLabel sweterki crew-neck John Smedley, kolor buraczkowy, 100% merino (bardzo cienka) po 199 zł, rozmiary M, L, XL.

Z ciekawszych rzeczy marynarka Baldessarini rozm, 50, mulitcolor brąz-zieleń a la klasyczne tweedy, materiał 100% kaszmir (!), za jedyne 599 zł (przeceniona z ponad 4 tys.), IMHO bardzo dobra okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie w Bonarce jest sporo butów GYW firmy Wallansteyn, modele podobne do tego:

8750820897aca3c42a3ca1f3d1b17b94.jpg

Tylko, jak już napisałem - skórzana podeszwa. Rozmiary raczej małe, pamiętam, że były 38, 41 i 42. Kolory: czerwony, niebieski, czarne scotch grain i dwie pary podobne do tych ze zdjęcia, tj. zamsz łączony z czarną skórą licową. Raczej wszystkie po 250 zł.

Oprócz tego z ciekawszych rzeczy jedna budrysówka (taka budrysówka-budrysówka, długa, obszerna, w kolorze kamelowym/beżowym, 100% wełna) w rozmiarze 56. Zdaje się, że producent to Schneiders.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Rudolf napisał:

W Krakowie w Bonarce jest sporo butów GYW firmy Wallansteyn, modele podobne do tego:

 

  Ukryj zawartość

8750820897aca3c42a3ca1f3d1b17b94.jpg

 

Tylko, jak już napisałem - skórzana podeszwa. Rozmiary raczej małe, pamiętam, że były 38, 41 i 42. Kolory: czerwony, niebieski, czarne scotch grain i dwie pary podobne do tych ze zdjęcia, tj. zamsz łączony z czarną skórą licową. Raczej wszystkie po 250 zł.

 

Rozmiary są raczej spore bo to buty damskie. Kupiłem żonie czerwone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, White Haven napisał:

Zielona Góra w końcu doczeka się swojego TK :) 

http://www.tkmaxx.pl/zielonagora

Jak u was wyglądały otwarcia nowych sklepów? Można na "dzień dobry" liczyć na lepszy i większy niż zwykle asortyment?

jest dużo towaru, ale też dzikie tłumy szukających okazji - większość rzeczy w "normalnych" cenach, albo wysokich - obniżki będą dopiero za 6 tygodni

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrocławskiej Renomie i Magnolii rzuciło koszulami John Partridge w klimatach brytyjskiego country; kratka tattersall w przynajmniej dwu odcieniach. Bodaj po 79 złotych, na pewno widziałem 15,5" i 16". Niestety, kołnierzyki bardzo mikre, mniejsze od M&S (na tego się skusiłem choć nadal zbyt krótkie wyłogi...)

Do tego w Magnolii są jeszcze (?) marynarki Paul Costelloe, 100% wełna szetlandzka, dwa odcienie (rudy i zgniłozielony) w kratkę, 550-560 złotych. Kiedy je oglądałem, były jeszcze po jednej UK 38 i 40 w każdym odcieniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.