Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Denior napisał:

"Macałem" kilka razy ten egzemplarz i zastanawiałem się czy wyginanie przy tych dwóch metalowych, poprzecznych w zausznikach jest celowe czy to wada tych oprawek.
Ile wyniosło Cię wstawienie szkieł przeciwsłonecznych?

Wstawienie z robocizną 50 zł.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szego napisał:

Są ,,szkła" i szkła. 

To prawda. Mi się spieszyło bo za dwa dni wyjeżdżałem więc wziąłem to co mieli na miejscu i mogli założyć "od ręki" są to soczewki plastikowe z polaryzacją. Na soczewki szklane przeciwłoneczne trzeba było czekać tydzień więc to odpadło i wtedy cena miała by wynieść 100 zł. Po sezonie mam zamiar wstawić sobie "szkła" Transitions więc te są tymczasowe. Te soczewki które mi wstawili porównywałem w domu do okularów Police (bo takie do tej pory miałem) to nie widzę specjalnie różnicy, ale fachowcem od soczewek nie jestem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jaann6 napisał:

Jestem zaskoczony że zaproponowali szklane soczewki, bardzo łatwo się tłuką.

To nawet nie tyle że oni zaproponaowali tylko ja niezorientowany poszedłem i mówię chciałbym szkła przeciwsłoneczne do tych oprawek, a oni ok za tydzień bo muszą sprowadzić - koszt 100 zł; a ja na to że zależy mi na czasie, więc oni to może "plastiki" mamy na miejscu, dotniemy i za godzinę będzie do odbioru - koszt 50 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem w Tikeuju aviatory od Sain Laurent, model Classic 11 i tam właśnie były szklane soczewki przeciwsłoneczne, które nie dalej jak dwa tygodnie później rozbiłem. Postanowiłem sobie w takim razie zrobić mały upgrade i wstawiłem korekcyjne przeciwsłoneczne z cylindrem. Koszt takiej operacji to było coś koło 300zł z badaniem. Do samochodu rewelacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "trafiło się ślepej kurze ziarno"  - dziś na Marszałkowskiej w moim rozmiarze marynarka jesienna Salvatore Piccolo, full canvas, hand made Napoli, 549 zł :-)

20160804_123600-1.jpg

Jest też trochę koszul tegoż producenta (bo firma właśnie z tego jest znana) i Zegny - ceny od 199, ale materiał/wykończenie super.

Była też bardzo ładna kladyczna szara marynarka Carl Gross 48 z wełny Reda 110s za 199 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w innych TKMaxxach, ale na Marszałkowskiej jest wielka wymiana kolekcji na jesienną i masa fajnych okazji - dziś zgarnąłem dwie włoskie marynarki (Savaltore Piccolo, podobna do tej wyżej, tylko ciemny granat, i Boglioli bez konstrukcji bawełna-jedwab) oraz jakiś fajny shawl-collar cardigan nieznanej marki. Jest bardzo dużo płaszczy Trussardi w różnych krojach (sporo dwurzędówek) i śmiesznych cenach, niektóre oczywiście bardziej w stronę "fashion" ale coś w miarę klasycznego też się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrocławskich Bielanach są jeszcze dwie pary czarnych półbrogsów Webb`a by Barker; 43,5 i 46 za 285 zł.

Swoją drogą jest to TKej który z reguły omijam szeroko, nie tylko dlatego, że mam tam dość daleko - przede wszystkim z tego powodu, że z reguły nic tam nie ma... Akurat dziś coś mnie podkusiło  i wyszedłem z koszulą Rene Lezard`a. Niy nic szczególnego, ale koszula jest w ciemnoZIELONY PRĄŻEK!  :shock: :-D

Ile ja się za takowym nachodziłem, a tu masz! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2016 o 23:46, O.v.K. napisał:

We wrocławskich Bielanach są jeszcze dwie pary czarnych półbrogsów Webb`a by Barker; 43,5 i 46 za 285 zł.

W Łodzi (Manufaktura) jedna para w wersji oksford brąz rozmiar bodajże 46 ,cena taka sama. Lniane marynarki Hackett, o których była już mowa po 200 parę zł (215 chyba) , ale mały rozmiar.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Marszałkowskiej upolowałem zamszowe full-brogsy Prime Shoes za 329 zł na niezbyt dynamicznym, ale bardzo wygodnym szerokim kopycie (coś a la ich obecny model Graz). Zwykle noszę 43, tu bez problemu zmieściłem nogę w 42. Niestety, nie widziałem w pobliżu innych egzemplarzy, więc nie wiem, czy to pojedynczy traf czy "większy rzut".

W dziale wyprzedaże na pierwszym piętrze parę ciekawostek, np. marynarka smokingowa Hacket rozm. 52 wełna-moher za bodaj 200 zł, marynarka bawełniana Boglioli rozm. 52 w której ktoś oderwał guziki z rękawa, też za ca 200 zł, świetne wełniane spodnie Boglioli w kratkę Księca Walli rozm, 54 za 80 zł, czy sporo całkiem ładnych włoskich koszul Cassera za śmieszną cenę 15-35 zł (większe rozmiary, od 41).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bezguzikowym Boglioli za 200 zł to bym chętnie zainwestował w wymianę wszystkich guzików (inna rzecz, że oryginalne są wyjątkowo ładne) :-) W ogóle bardzo lubię tę markę i aż czasem serce mi się kraje w TKMaxxie, jak widzę świetne marynarki właśnie 52-54, których nikt nie chce i przeceniane są na jakieś śmieszne kwoty, podczas gdy w moim istotnie mniejszym rozmiarze trafiają się rzadko i szybko znikają...   

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zakupić kilka rzeczy, między innymi:

beżowe chino 7forallmankind za 13 zł

marynarkę firmy Berna za 23 zł (www.bernaitalia.it)

koszulę gagliardi za 19zł

buty chatham za około 34 zł (https://www.chatham.co.uk) - są wygodne, kiedyś może się przydadzą, żal było nie kupić ;)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.