Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

afdd55527def34a2f99f8d33725a3871.jpg

Dzisiejsze 3 upolowane krawaty Hemley, srodkowy 50% lnu 50% jedwab, pozostałe jedwab 100%, co o nich sądzicie?

W Czeladzi pozostały jeszcze dwa Himley plus trzeci ten po prawej również jakaś niemiecka firma (wszystkie po 45 pln)

7828207bf46e8d31055d91a2da37ea28.jpg

Sent from my m2 note using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.07.2016 o 18:03, MH_fan napisał:

Krzysiek - skąd pomysł, że jeżeli kolega Adam zadzwoni to pracownicy przeszukają sklep w poszukiwaniu książki? :D Według mnie nie ma opcji.

Dział z książkami nie jest aż tak rozbudowany, więc na pewno sprawdzą. Mi kiedyś odkładali buty które dokładnie im opisałem i kilka innych rzeczy. Trzeba im tylko podać dokładne szczegóły, kolor, firma, rozmiar, ew. gdzie się to widziało (półka, wieszak, pojemnik itd).

Oczywiście nie działa to na zasadzie "proszę odłożyć mi wszystkie koszulki polo w rozmiarze M, w odcieniach niebieskiego, z rozcięciem po bokach, max 2 guziki, ew. z logo na piersi, jednak nie większe niż 3 cm, ale jeśli będzie z owcą, albo innym zwierzęciem pasterskim to już nie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Marszałkowskiej sporo nowych rzeczy, np. znów marynarki Boglioli. Ruch bardzo mały, bo Śródmieście opustoszało przez Szczyt NATO, więc tym większa szansa, że coś się ostatnie. Ja upolowałem piękne spodnie Vigano z jasnoszarej wełny, z zakładkami, bilonówką, niewykończonym dołem i ręcznym stębnowaniem kieszeni za jedyne 99,99 :-)

20160708_133443-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam rozejrzeć się w swoim TK za koszulami I Filangieri (to jakaś włoska wersja Savile Row Company?). Ładny kołnierzyk, fajny slim fit. "Ich cena" 250, nasza cena 75, ale jak widać po metce ich cena grubo więcej niż 250.

W Manufakturze jest jeszcze druga taka sama 39 oraz dwie ciemniejsze w prążki, 39 i 43.

b39bf2c2252a6df38bf5d12440e0a22a.jpgc85f8f924681d98460810d23fca65f26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Marszałkowskiej sporo trójpaków Happy Socks po 39,99, różne wzory, oraz ostał się trójpak Pantherella po 37,99, przy czym Pantherella bardziej ekstrawaganckie od Happy Socks (jeden Pantherelli wziąłem, ale liczę się z tym że Żona zawetuje i wtedy wystawię w dziale sprzedażowym :-)).  Poza tym pojedyncze koszule TML i CT non-iron, trochę średnio ciekawych brogsów Gordon & Bros 43-44.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ataman napisał:

Jeżeli mnie pytasz, to nie wiem.

Nie szkodzi. :)
Zdziwiła mnie nieco liczba otworów na sznurowadła, rzadko spotykana w brogsach, stąd moja ciekawość. 2x2 kojarzy się raczej z "czystymi" derby, mnie przywiodło na myśl buty tego typu Maison Corthay, chociaż zdaje sobie sprawę, że to jedyne, co łączy jedne i drugie buty.

 

No i nie są to levety. Niemniej, oferta, według mnie, interesująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają na te http://www.gordonbros.de/schuhe/mirco-s500409-milano-tan.html

Te są akurat bardzo fajne wizualnie, w TK Wrocław Renoma znalazłem tylko http://www.gordonbros.de/schuhe/fabian-3854-torino-tan.html i jakieś brogsy z paskudnym ażurowaniem (b. duże otwory, chyba kiedyś spotkałem je na Zalando ale teraz nie są dostępne). I czarne monki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2016 o 16:23, dziko napisał:

Ktoś już na forum chwalił chyba Vigano i faktycznie wygląda na to, że warto polować na spodnie tej marki.

Jestem chyba na razie jedynym fanem tej marki na forum ;) Mam chyba identyczne spodnie i ze 3 inne pary. Ostatnio nie widywałem wełnianych.

Teraz przerzuciłem się na Hiltl'e. Dziś wzbogaciłem garderobę o takie:

5609813_sp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kronenberg napisał:

Jestem chyba na razie jedynym fanem tej marki na forum ;) Mam chyba identyczne spodnie i ze 3 inne pary. Ostatnio nie widywałem wełnianych.

 

 

Chyba jest nas dwóch :) Upolaowałem już 3 pary Vigano naprawdę bardzo dobre jakościowo spodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.