Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, VonOrlock napisał:

Tak z ciekawości - ktoś natrafił kiedykolwiek na produkty marki Hardy Amies w polskim Tikeju?

Ja widziałem kiedyś ładny dwurzędowy garnitur w dziale Gold Label na Marszałkowskiej,

A jak już jesteśmy na Marszałkowskiej, to sypnęło tam letnimi marynarkami René Lezard (len, len + bawełna, len + wełna) - z firmą nie miałem do czynienia, ale wygląda to nie najgorzej, naturalne materiały, klasyczny krój bez dziwactw. Ceny bodaj 279 przecenione z 1300-1400 zł. Ciekawe jest źródło tego towaru - np. widziałem jedną metkę jakby wypisaną flamastrem odręcznie, a na innej był dopisek PROTOTYPE.  

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, VonOrlock napisał:

Tak z ciekawości - ktoś natrafił kiedykolwiek na produkty marki Hardy Amies w polskim Tikeju?

Dnia ‎2016‎-‎05‎-‎06 o 18:22, Tadam napisał:

Na marszalkowskiej bardzo ladna marynarka hardy amies roz 52 na wyprzedażach, sebago 7,5

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lubo69 napisał:

PW do Krzyśka_W, na pewno załatwi:-)

Ja kiedyś wymogłem przecenę, ale to było dawno temu; teraz mniej zależy im na klientach (i tak ich mają) i mogą Ci odpowiedzieć, że to nie te same torby, tylko takie same.

 

Dokładnie, już tak łatwo nie dają się przekonać że coś wisi dłuższy czas. Kupowałem niedawno kurtkę na którą polowałem od 3 miesięcy. Ich pierwsza cena była za wysoka, potem kurtka została sprzedana, aż w końcu ktoś ją oddał i ponownie wisiała na wieszaku z małą przeceną. Argument że mają ją od 3 miesięcy i metalowe zatrzaski są mocno porysowane zostały zignorowane. Po kilku zdaniach, dowiedziałem się że nie prowadzą ewidencji kiedy coś przyszło i się nie da (ale rozmawiałem z dwójką facetów, gdy robię zakupy i są dziewczyny na kasie, to jakoś się dogadujemy).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio też się dogadałem:

znalazłem kamizelkę, która była bez ceny. Dowiedziałem się, że prawdopodobnie jest to część od kompletu. Pani poszukała, ale znalazła tylko marynarkę z ceną 107 zł, spodni od tego kompletu nie znalazła. Pani na początku zaproponowała mi, że może mi sprzedać samą kamizelkę za 70 pln, lecz powiedziałem że to dość niesprawiedliwy podział biorąc pod uwagę że całość sprzedają za 107 i zaproponowałem podział 30/70. Po czym kupiłem kamizelkę za 30 pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, krc napisał:

A jaka byla argumentacja negocjacji :)?

Sent from my m2 note using Tapatalk

Nawet nie spodziewałem się że pójdzie tak łatwo a powody to brak jednego sznurowadła, w przeszyciu jedna dziurka więcej i takie tam banalne narzekanie.

Wniosek należy próbować i wszystko zależy na jaka osobę trafimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś w swoim mieście trafi na czarne oksfordy F&D Forward  w rozmiarze 40 lub 40,5 (robione we Włoszech, tak przynajmniej wynika z oznaczenia na podeszwie), to proszę o kontakt. Zależy mi na tej parze, z tego co pamiętam były przecenione z 970 na 279 zł. Być może rzucili innymi rozmiarami u Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bardzo Ci na tej pozycji zależy, weź telefon w dłoń, podzwoń po Maxxach, jak trafisz to wtedy napisz tutaj czy ktoś z miasta X może pomóc - domniemam że większy będzie oddźwięk chęci pomocy niż jak losowi forumowicze mieli by zaglądać na regały z książkami, w myśl zasady "a tam, w moim pewnie tego nie ma" (jakbym wiedział że będzie w Czeladzi to pewnie bym Ci załatwił ;) ) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MH_fan napisał:

Krzysiek - skąd pomysł, że jeżeli kolega Adam zadzwoni to pracownicy przeszukają sklep w poszukiwaniu książki? :D Według mnie nie ma opcji.

Oczywiście że przeszukają , wiele razy szukali - z własnego doświadczenia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, secondhand_man napisał:

Oczywiście że przeszukają , wiele razy szukali - z własnego doświadczenia . 

Zapomniałem napisać - te buty których szukałeś jeszcze kilka dni temu były w Poznań city center ale tylko rozm. 42 więc nie pisałem. Do drugiego tkmaxa nie jeżdzę bo korki straszne a sama galeria mnie odrzuca. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, secondhand_man napisał:

Oczywiście że przeszukają , wiele razy szukali - z własnego doświadczenia . 

W takim razie zwracam honor! Mówimy tu tylko o książkach, czy o dowolnych artykułach sprzedawanych w TKeju? Bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić dzwonienie i proszenie o sprawdzenie, czy mają na wieszaku dajmy na to koszulkę RL, rozmiar M, w niebieską kratkę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem z prośbą o znalezienie marynarek , koszuli  , plecaka i jednej pary butów  były to przedmioty które wcześniej oglądałem  , ja pytałem o konkretne egzemplarze , nie wiem czy będą aż tak uprzejmi jak sobie kolega wyobraża ;)   - w moim przypadku nie było problemu  - pozostałem na linii z osobą szukającą i dopytywała o szczegóły szukając marynarki . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.