Jump to content

Ciekawe i nietuzinkowe nabytki

Recommended Posts

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No i przyjechał mój święty Graal - czyli Wolverine z Horween Shell Cordovan (kolor oczywiście No 8 ), co ciekawe, wykonane przez Allen Edmonds (wszystkie buty Wolverine z cordovanu robił dla nich AE).

Juz rzemieślnik @Zbyt przedstawil swoj produkt we własnym wątku, ale chciałem sam się pochwalić jeszcze tutaj swoimi zdjęciami nowego nabytku. Dwukomorowa klasyczna teczka wykonana z 4.5 mm bydlęcej s

Dzięki umiejętnościom i pasji p. Przemysława ( @przemyslawm ) udało mi się zrealizować marzenie o piórze w stylu japońskich mistrzów. Jego piękno tkwi w prostocie, proporcjach i materiałach. 

Posted Images

Tyz prowda, dziękuję
Jak będziesz chciał pasek do zegarka do kompletu to pisz :D bo to chyba z tej skóry którą razem z Darkiem zamawialiśmy ^^ (ale chamska reklama :oops:)
22 minuty temu, Pepo napisał:

Jak będziesz chciał pasek do zegarka do kompletu to pisz :D bo to chyba z tej skóry którą razem z Darkiem zamawialiśmy ^^ (ale chamska reklama :oops:)

Ok, tylko muszę sobie sprawić zegarek 😉

• Like 1
58 minut temu, Krzysiek_W napisał:

W tej paczce było fortepianino? 😉 Piękna, do tego jeszcze na takim tle, gratuluję gustu :)

Dziękuję, Twój komplement dowodzi tylko , że Darek robi nie tylko ładne, ale i bardzo fotogeniczne rzeczy. "Fortepianino" ma 350 kilo i kurier by się załamał. :-o

Edit

@Krzysiek_W ... a zgadnij w jakim kolorze jest kozi zamsz we wnętrzu?

• Upvote 1
16 minut temu, dziko napisał:

Natomiast trzeba uważać, by ich przypadkiem nie założyć, gdy wybieramy się z wizytą do Instytutu Badan Literackich PAN bądź innego gender faculty, bo wtedy można nie wrócić żywym

Wtedy się mówi, że to wcale nie jest kobieta... i są nietolerancyjni :D 

• Upvote 1

Jako ze lato już tuż tuż i dochodzi konieczność drugich okularów czyli w rękach coraz więcej rzeczy do  noszenia (portfel, klucze, kluczyki,  telefon, tablet, aparat na wakacje itp ) nabyłem niewielkich rozmiarów torbę. Nie jest to ani saszeta ani "alfonsówka". Przedstawiam ciekawy nabytek RedOxx Micro Manager.  Bardzo solidny produkt dla mężczyzny, który hmm .......... pachnie Jagermaisterem i Wd40.

Firma ma w ofercie nietuzinkowy pokrowiec na garnitur. Poniżej "torebka" i pokrowiec. 

https://www.google.pl/search?q=red+oxx+micro+manager&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi2iMnb9vPaAhWCKVAKHfxOCNMQ_AUICigB&biw=1625&bih=853#imgrc=9BqHgLTv9ywxWM:   

https://www.redoxx.com/flying-fortress-garment-bag/91034/product

4 godziny temu, spiryt napisał:

Jako ze lato już tuż tuż i dochodzi konieczność drugich okularów czyli w rękach coraz więcej rzeczy do  noszenia (portfel, klucze, kluczyki,  telefon, tablet, aparat na wakacje itp ) nabyłem niewielkich rozmiarów torbę. Nie jest to ani saszeta ani "alfonsówka". Przedstawiam ciekawy nabytek RedOxx Micro Manager.  Bardzo solidny produkt dla mężczyzny, który hmm .......... pachnie Jagermaisterem i Wd40.

Jak wygląda "alfonsówka"? Pierwszy raz się spotykam z takim określeniem.