Jump to content
Typowy Janusz

Promocje w markach premium

Recommended Posts

Godzinę temu, Zajac Poziomka napisał:

http://skolyx.se/ - bardzo dużo przecenionych TLB i Yanko w naprawdę dobrych cenach. Sklep ma umowę z Patine, że nie sprzedaje modeli dostępnych u polskiego dystrybutora, natomiast mają też w ofercie sporo modeli, których Patine nie ma i z kupieniem ich nie powinno być dużego problemu. 

Właśnie od piątku widziałem te przeceny i problem jest taki, że przy podawaniu adresu w ogóle nie można wybrać Polski z listy. Wygląda na to, że nie chcą robić konkurencji Patine. Szkoda, że Patine nie dostosował się cenowo do Szwedów, bo tam buty Yanko wychodzą ok. 650zł 🙁

1 minutę temu, me.spoke napisał:

Jak jest z wysyłką do PL? Niestety na liście nas nie ma, mimo że sklep gwarantuje darmową wysyłkę na terenie UE. Są Czechy, Słowacja, Litwa, Polski brak. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Musisz napisać do nich maila/na konto na IG. Oni mogą Ci zarezerwować produkt do czasu potwierdzenia z Patine czy dany model mogą wysłać do Polski i jeżeli Patine wyrazi zgodę, to Skolyx ogarnie już wysyłkę.

• Upvote 2

3 godziny temu, Wodzu napisał:

-30% w Drake's:

https://www.drakes.com/sale

Dzięki za ten link.

Wiele produktów z tej wyprzedaży to rzeczy chyba nawet nie tyle inspirowane klasyką, co dokładne repliki klasyki. Najlepiej widać to na przykładzie swetrów (Drake's ma kiepskie fotki, więc wyszukajcie sobie na Mr Porter i włącznie catwalk). Takich fasonów się już praktycznie nie robi, popatrzcie np. na sweter z Guernsey (Cable-Knit Wool Sweater), albo na płaszcze i kurtki - totalny vintage jak np. chore jacket z grubego lnu (kiedyś normalny wybór tkaniny, dziś zupełnie niespotykany).

Do -60% w Michael Jondral:

https://en.michaeljondral.com/collections/sale-1?utm_source=International+Customers!&utm_campaign=ccf8c1d322-EMAIL_CAMPAIGN_2020_01_31_05_18_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_878b8130f4-ccf8c1d322-178672541&goal=0_878b8130f4-ccf8c1d322-178672541&mc_cid=ccf8c1d322&mc_eid=90f459b777

Kaszmirowy szal w kolorze kamelowym za 80 EUR, koszule Drake's w pojedynczych rozmiarach za ~70 EUR, świetne spodnie Rota Pantaloni za ok. 120 EUR (niestety głównie skrajne rozmiary),  kilka wzorów poszetek Drake's za 26 EUR (jest też parę krawatów) i inne.

• Like 1
  • Upvote 1

4 godziny temu, Wodzu napisał:

Do -60% w Michael Jondral:

Dzięki za cynk, ktoś by się dołączył i partycypował w koszcie dostawy?

Royal collection Silesia, 20% na kartę przy zakupach powyżej 750zl, dotyczy również przecen o 50%. Są fajne marynarki Oscara po 1200 z 2400, rozmiar 48, czyli SuSu 46

Jeśli ktoś jest na styleforum, to na pewno  kojarzy https://www.exquisitetrimmings.com

Właśnie trwa bardzo duża wyprzedaż na wszystkie produkty. Można kupić np. 7-foldy z jedwabiu Macclesfield za 65 funtów, rękawiczki ze skory pekari i kapibary, kaszmirowe szale - no, wiele naprawdę ładnych rzeczy. Dostawa do Polski 9,5 GBP, od 200 GBP za darmo.

• Like 1

48 minut temu, Krzysiek_W napisał:

Zamówione, dziękuję :)

Co zamówiłeś ;) ?

Panowie,

Mam pytanie odnośnie rozmiaru tych sneakerów grenson. Czy ich rozmiarówka odpowiada tej w butach klasycznych? Inaczej, czy jak mam oxforsy grensona w rozmiarze 11, to te snekersy też brać w rozmiarze 11? 

Na https://cavour.co/en/1/men zniżka 30 % na Edwarda Greena i Crockett&Jones. Czy brać? Nie wiem. Branżę czekają bankructwa, więc za miesiąc-dwa będą się pewnie pojawiały zniżki typu -70 %.

Szczerze mówiąc to ja widzę 20% zniżki,a tylko jedne tassel loafersy  na klejonej podeszwie są przecenione 30%.Jeżeli chodzi o buty EG to najlepsze okazje można znaleźć w butach  Greena przebrandowanych np RL Purple Label identyczne buty można kupić za mniej niż pół ceny EG. Zniżki typu 70% w branży ze względu na recesje  mogą się pojawić w większości marek ale rzadko to dotyczy segmentu premium plus.Zawsze w czasie kryzysu ubożeją ludzie biedni ,średnio zamożni i trochę bardziej zamożni ,a ci najzamożniejsi ich kosztem się bogacą i wielokrotnie pomnażają swoje majątki.Dlatego modowe marki dla oligarchow jak Brioni,Kiton, Lobb, Gaziano&Girling, Green w czasie kryzysów z reguły drożeją.

2 godziny temu, mayor napisał:

Szczerze mówiąc to ja widzę 20% zniżki,a tylko jedne tassel loafersy  na klejonej podeszwie są przecenione 30%.Jeżeli chodzi o buty EG to najlepsze okazje można znaleźć w butach  Greena przebrandowanych np RL Purple Label identyczne buty można kupić za mniej niż pół ceny EG. Zniżki typu 70% w branży ze względu na recesje  mogą się pojawić w większości marek ale rzadko to dotyczy segmentu premium plus.Zawsze w czasie kryzysu ubożeją ludzie biedni ,średnio zamożni i trochę bardziej zamożni ,a ci najzamożniejsi ich kosztem się bogacą i wielokrotnie pomnażają swoje majątki.Dlatego modowe marki dla oligarchow jak Brioni,Kiton, Lobb, Gaziano&Girling, Green w czasie kryzysów z reguły drożeją.

?? Ja widzę 30 % zniżki na wszystko. Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to to, że klikasz z Ameryki, a ja z Europy.

Jestem PEWIEN, że wyprzedaże nie będą dotyczyły segmentu luksusowego, ale premium - jak najbardziej. Pytanie, gdzie sklasyfikować  wspomniane wyżej Crockett & Jones. Moim zdaniem to jednak segment premium i będą one jeszcze tańsze.