Skocz do zawartości

Promocje w markach premium


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Może kogoś zainteresuje, mail o wyprzedaży Krokietów :) właśnie wpadł do skrzynki

 

Cytuj

Our sale period is upon us once again. With shops spanning the globe, we are pleased to offer up to 30% off a selection of styles. These include discontinued shoes & boots from previous seasons, as well as a large selection of ‘factory subs’ from our Hand Grade Collection. Substandard items sometimes have minor leather blemished that can be discussed either in store, over the phone or via email.

Cytuj

Sale items via - Mail Order
For distance sales and/or further information on our retail sales, please place orders via email correspondence by using our comprehensive Mail Order Service. This service is available across all retail locations and will provide a personal approach, enabling us to answer any questions you may have before we proceed with your order. More information about this service can be found on our website. Please note, this service is also available in multiple languages.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎06‎-‎22 o 19:52, spiryt napisał:

obniżka tylko 3 funciaki, lepiej chwilkę poczekać i w "bergu" będzie 50% czyli ok 10 euro

W Berg&Berg faktycznie już jest obniżka, ale jednak są po 15,5 euro a nie po 10. Powinny jeszcze spaść do tych 10, czy po prostu w tym roku mniej przeceniają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@Zajac Poziomka, w tym sklepie są Tetbury w rozmiarze 7 i Granada w rozmiarze 8. O ile się orientuję, oba na kopycie 348. Czy dobrze rozumuję, że dla stopy 272 cm (Yankowe 7,5 - 8) żadne z tych butów nie będą pasować (loafersy za duże, chukka za małe)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubo69 jeżeli nosisz 7,5-8 to Tetbury 7 na pewno będą za małe.  Loafersy w rozmiarze 8 być może będą dobre, ale pewności nie ma. Może spróbuj przymierzyć coś na tym kopycie w Bergu? 348 to dosyć specyficzne, wąskie i mocno wydłużone kopyto. Dla mnie idealny jest rozmiar 7 UK, buty innych firm noszę na ogół też 7 UK, ale np. trzewiki Yanko na kopycie 960 w rozmiarze 7 są bardzo obszerne i raczej spokojnie mógłbym wziąć 6,5.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Świetne koszule polo z długim rękawem, żniżka 50 proc. do 37,5 funtów, Simon James Cathcart. Ale uwaga, tylko bardzo małe i bardzo duże rozmiary (XS, czasem S, czasem XL, XXL). Rozmiarówka jest mała, więc zazwyczaj XL to L, XXL to XL, S to XS, a XS to bardzo, bardzo małe).

http://www.simonjamescathcart.com/vintage-polo-shirts/

 

Screen Shot 2017-08-06 at 13.48.37.png

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Nowoanglik napisał:

Świetne koszule polo z długim rękawem, żniżka 50 proc. do 37,5 funtów, Simon James Cathcart. Ale uwaga, tylko bardzo małe i bardzo duże rozmiary (XS, czasem S, czasem XL, XXL). Rozmiarówka jest mała, więc zazwyczaj XL to L, XXL to XL, S to XS, a XXS to bardzo, bardzo małe).

http://www.simonjamescathcart.com/vintage-polo-shirts/

 

Screen Shot 2017-08-06 at 13.48.37.png

Kołnierzyk to totalna tragedia na tym zdjęciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2017 o 19:42, Marcelli napisał:

Kołnierzyk to totalna tragedia na tym zdjęciu...

To jest taki styl, a nie tragedia.

Dnia 6.08.2017 o 11:48, Nowoanglik napisał:

Ale uwaga, tylko bardzo małe i bardzo duże rozmiary (XS, czasem S, czasem XL, XXL). Rozmiarówka jest mała, więc zazwyczaj XL to L, XXL to XL, S to XS, a XXS to bardzo, bardzo małe).

Tu bym dyskutował. Wg mnie rozmiarówka jest co najmniej typowa, a nawet większa niż w większości polówek czy nawet swetrów. Dla przykładu polówki Bytomia, Vistuli i podobnych marek mają pod pachami realnie ok. 49, swetry Vistuli realnie 49-50. A polówki Lee, H&M itd. na ogół nie więcej niż 48. Lacoste S też ma wyraźnie mniej niż 50 cm.

A s-ki SJC mają 50.5.

Wszystkie wymiary podaję na podstawie własnych pomiarów obecnie czy dawniej posiadanych koszulek przed pierwszym praniem. Mam pamięć i pedantyczność do takich liczb :)

Właściciel SJC zaleca brać większe rozmiary wg mnie z dwóch powodów:

1. Z uwzględnieniem ewentualnego skurczenia po praniach.

2. Ze względu na retro styl/krój - bo w "zamierzchłych" czasach raczej nie nosiło się mocno dopasowanych ubrań.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Caporegime napisał:

Z marynarką wygląda lepiej, plus po praniu trochę się kurczy realnie. Jednak jak dla mnie to są kroje slim - ściągają się w okolicach talii i bioder. 

Ja niefortunnie użyłem słowa "slim". Już poprawiłem na "dopasowane". Bo mnie nie chodziło o to, że te pola SJC nie powinny (w zgodzie ze stylistyką epoki) być zbyt obcisłe, a nie o to, że nie powinny być taliowane (slim).

Chociaż zdaje mi się, że kilkadziesiąt lat temu mocne taliowanie koszul też nie było powszechne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 24.08.2017 o 17:10, NieMy napisał:

Osovski się chyba zwija, w Blue City pustki na półkach. Radziłbym uważać.

Na co uważać? :shock:

Swoją drogą przy okazji zamawiania zapytałem panią z netsklepu, czy bankrutują. Zapewniła, że w żadnym razie, w pustki i niespotykane u nich wyprzedaże wynikają z czyszczenia półek przed nowymi licznymi dostawami.

Jednak zastanowiło mnie, że kilkanaście nowych modeli koszul, które się pojawiły w ostatnich miesiącach, było w mocno niepełnej rozmiarówce, np. sporadycznie dostępny był rozmiar 38.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miro napisał:

Na co uważać? :shock:

Na przykład na zapłacenie z góry za koszule, które do nas nigdy nie przyjdą. Częsta sytuacja przy upadłościach.

Jak padała Alma i likwidowała poszczególne sklepy, to nawet kierownik sklepu z setką pracowników dowiedział się o zamknięciu na 12h przed faktem.

Nie wiem jak jest w tym przypadku ale w galeriach handlowych nie trzyma się pustych sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.