Skocz do zawartości

Kupiłem okropne buty, czy mogę je jeszcze uratować? Częściowa zmiana koloru


Vince

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

Szukając wiedenek trafiłem na coś podobnego w ALDO. Uznałem, że za tą cenę mi wystarczą - są podobne do wiedenek, czarne, czyli ok.

 

Niestety blady strach padł na mnie gdy ujrzały światło dzienne - okazało się, że nie są czarne a są mieszane. Załączam zdjęcie, które dobrze to pokazuje:

xoLDANql.jpg

 

Widać to tylko w słońcu i fleszu.

 

Pytanie jest takie: Czy mogę coś zrobić by były całe czarne? Zwrotu mi nie chcą uznać, walczę, ale jednak...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

 

Dokładnie, w sklepie były czarne, w domu też. Zdębiałem jak wyszedłem w nich koło 12 na stare miasto. Tutaj jest flesz i bardzo dobrze widać. Awanturuję się teraz ze sklepem, bo chciałem oodać dzień po terminie, ale jako niezgodność z umową, bo były opisane jako black leather. 

 

Dobry pomysł z tą fabrą, a możesz podlinkować jakąś instrukcję? Wiem, że Google nie grynie ;), ale już nie chce zniszyczyć tych butów do końca.

 

Swoją drogą, jak oceniasz te buty? Kosztowały mnie 350 zł, na więcej mnie nie stać, a chciałem wiedenki. Te wydały mi się odpowiednio podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kosztowały mnie 350 zł, na więcej mnie nie stać, a chciałem wiedenki. Te wydały mi się odpowiednio podobne.

Do 350/300 można łatwo upolować Norda z Goodshoes, przykładowo dorwałem "serię Elite"(regularna cena to ponoć ponad 700) za mniej niż 300 a mam bardziej niż popularny rozmiar(42-43), takich cool story jest na forum sporo i to dużo lepszych niż moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xoLDANql.jpg

chciałem oodać dzień po terminie.

Współczuję zakupu, ale odnoszę wrażenie że to lekko naciągana historia. Dzień po terminie chciałeś oddać, czyli kilka/kilkanaście dni były u Ciebie. Na prawdę nie rozróżniasz kolorów? lampa może wzmocnić różnicę, ale trzeba mieć coś ze wzrokiem żeby nie zauważyć dwóch kolorów (w dodatku przez taki czas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję zakupu, ale odnoszę wrażenie że to lekko naciągana historia. Dzień po terminie chciałeś oddać, czyli kilka/kilkanaście dni były u Ciebie. Na prawdę nie rozróżniasz kolorów? lampa może wzmocnić różnicę, ale trzeba mieć coś ze wzrokiem żeby nie zauważyć dwóch kolorów (w dodatku przez taki czas).

Tam na oddanie jest 7 dni, byłem w 8, bo nie miałem czasu pojechać do drugiego miasta. Po co mam kłamać? W świetle skelpowym były czarne, w domu wieczorem też. Dobiero w dzień zauważyłem. Moi domownicy też tego nie zauważyli.

 

Dziękuję za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.