Skocz do zawartości

Lustrzany połysk


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

PS Aaa, zbóje! Ode mnie brali GBP25 za przesyłkę. No, ale kurier był w dwa dni. :-P

Kiedyś liczyli sobie 20 funtów za przesyłkę (u mnie kurier był na drugi dzień :-P ). Teraz widzę, że koszt przesyłki wzrósł do 25, a czas się wydłużył. Wszystko na tym świecie schodzi na psy ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Miałem obawy, czy lustro na ciężkich "wiejskich brogsach" będzie się dobrze prezentowało.

Ot znalazłem sobie pretekst, żeby przy piątkowym wieczorze się odprężyć wdychając opary past saphira, które mają zbawienny wpływ na mój nastrój ;-)

Ostatecznie jestem zadowolony (bardziej z efektu patyny na noskach niż z samego lustra):

post-6001-0-35122400-1445074802_thumb.jp

post-6001-0-47646200-1445075250_thumb.jp

Kot zachwycony nie jest i udaje, że ma inne sprawy. 

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego? Był używany do polerowania? ;)

To taka "nowa świecka tradycja": wszelkie sprawy "obuwnicze" konsultuję tylko i wyłącznie z kotem (kotką gwoli ścisłości ;-)),

z którą współpraca w tej dziedzinie układa się świetnie.

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/510-jakie-buty-mam-dzi%C5%9B-na-sobie/?view=findpost&p=165627

Cóż, tylko kot mi pozostał. Na pozostałych członków rodziny liczyć nie mogę.

Żona uznała niedawno, że moja "butofilia" zahacza już o kategorię uzależnień.

Na razie w jej wzroku nie widzę strachu, a co najwyżej coś na kształt politowania: "czym się różnią "te nowe buty" od "tamtych"? Kot jest bardziej wyrozumiały. Jednakowoż nie chce, skubany, partycypować w kosztach zakupów. Z tym problemem zostaję sam :-D.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Panowie, odświeżę wątek.



Filmik ten bardzo mocno mi pomógł. Wcześniej męczyłem się z moimi nowymi butami (Berwick 3010) dwie godziny, efektu żadnego. Przekopalem wątek, zrobiłem dosłownie wszystko jak na filmiku od początku do końca i jestem bardzo zadowolony z efektów, lustro jest, i to jeszcze jakie! :D Mimo to ze film krążył po wątku wklejam go jeszcze raz by był na wierzchu, by nikt nie musiał się męczyć z niewiedzy, tak jak ja :) Potwierdzam skuteczność tych metod! :)

Teraz pytanie. Panowie, czy u was tez po dotknieciu buta zostają ślady po palcach? Jest to dość uciążliwe, dłonie są czyste.

Pytanie drugie, co zrobić jeśli pasta popęka? Nie polerowałem miejsca zagięć tylko nosek. Przy przyszyciu cap toe wosk się"odpryskuje". Czy należy w takiej sytuacji zapastować, nakremować buty czy zainwestować w renomat? Wosk zszedl również w jednym miejscu na jednym bucie przy przyszyciu podeszwy, gdzie skora sie nie zgina. Jak zabezpieczyć lustro przed tego typu uszkodzeniami?

Dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

 

post-5754-0-84685500-1451749443_thumb.jp

post-5754-0-15201000-1451749465_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powyżej to jest lustro już po? Bo jeżeli tak, to go tam nie ma - szczególnie w czarnym wosku powinieneś móc się w przejrzeć (efekt na poziomie początkującym powinien być mniej więcej taki: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/203-lustrzany-połysk/?p=142052) 

A pęknięcia to jest coś normalnego - lustra robisz na parę razy - robisz, wychodzisz, coś Ci pęka, poprawiasz znów i po paru iteracjach masz trwałe lustro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.