Skocz do zawartości

PIN UP PICNIC vol. 3 - Poznań, park cytadela 31.08.2013


Michalina Panfil

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu swoim i moich znajomych chciałabym zaprosić Panów (i Panie) na kolejną edycję Pin-Up Pikniku, który odbędzie się 31. sierpnia na cytadeli w Poznaniu, obok restauracji Umberto. Widziałam, że dancing z Polkapem cieszył się dużym powodzeniem, stąd moja propozycja nadchodzącego wydarzenia w klimatach retro.

 

To taka impreza plenerowa rodzinna. Ludzie zbierają się, żeby popatrzeć na ładnie ubrane i wystylizowane kobiety, którym fotograf robi odpowiednie zdjęcia w parku. Jest okazja, żeby się pokazać, porobić własne zdjęcia, usiąść na kocu i wypić lemoniadę. Można się zrelaksować, odpocząć i cieszyć oczy niecodziennymi jak na nasze ulice widokami. 

W zeszłym roku oprócz wybranych pań, które były ubrane przez sponsorów, wystylizowało się na własną rękę, a raczej na pinup girl, kilkanaście lub kilkadziesiąt pań, w tym i ja. Mężczyzn jak na lekarstwo pewnie z powodu braku reklamy w męskim internecie.

Można zobaczyć, jak to wygląda tu:

http://www.codzienny...705,25,akt.html

 

Na pierwszym filmie na początku wysiadająca z samochodu jestem ja. Nie jestem częścią imprezy, ubieram się sama. Po prostu reporterzy nie mieli kogo kręcić akurat w tym momencie i się załapałam:) 

 

Z tego, co się orientuję, to przewidziane są nagrody za strój. Szczegóły na facebookowej stronie pin up piknik. 

https://www.facebook.com/events/156194017883221/

https://www.facebook.com/events/500272033392816/?ref=2

 

 

Organizatorki zapewniają koce, rekwizyty, stoiska z retro rzeczami oraz ok. 17.00 koncert muzyki z tamtych lat.

 

Z tego, co się orientuję wezmą udział w wydarzeniu osoby organizujące inną cykliczną imprezę "Vintage & Fetish Show" oraz wiele innych sympatyków slow fashion oraz mody alternatywnej.

 

Serdecznie zapraszam do zabawy całymi rodzinami! W pobliżu jest muzeum uzbrojenia (czołgi, samoloty), dużo wolnej przestrzeni (można przyjść z pieskiem), restauracja/pizzeria Umberto oraz co najważniejsze cisza i spokój daleko od centrum miasta. 

 

W razie jakichkolwiek pytań postaram się odpowiedzieć mimo, że nie organizuję tego przedsięwzięcia. Proszę jednak o cierpliwość, gdyż wybieram się na małe wakacje, póki jeszcze jest pogoda :) Na pikniku będę, mój model poszetkowy oraz kilku znajomych, mam nadzieję, także. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz widze jak moja kobieta mowi: "tak kochanie, jedz z kolegami, poznajcie jakies mile pin up girl's" ....

 

Pol606 - wiem jak bywa ciężko .... dlatego - jeżeli są jakieś obiektywne ograniczenia - organizacja może przyjść z pomocą ...

W ramach ułatwienia życia kolegom możemy w tym samym czasie ogłosić "Integrację Poznańską", przypadkiem zlokalizowaną w Restauracji Umberto ...

 

Przy okazji zrealizujemy kilka punków programowych z naszego statutu:

 

§ 5 Cele Stowarzyszenia

Celem Stowarzyszenia „But w Butonierce – Bespoke Social Club” jest:

(...)

- propagowanie aktywnego i eleganckiego spędzania czasu oraz rywalizacji sportowej [Elegancko ...]

 

 

§ 6 Działania Stowarzyszenia

1. Stowarzyszenia realizuje swoje cele poprzez:

(...)

5. współpracę ze szkołami, uczelniami i innymi podmiotami realizującymi podobne cele statutowe w zakresie szerzenia wiedzy technicznej, historii ubioru, rzemieślnictwa oraz elegancji; [tutaj zawsze można obustronnie rozszerzyć wiedzę ..]

(...)

10. umożliwienie członkom Stowarzyszenia i innym zainteresowanym osobom wymiany kolekcjonerskiej; [... albo utworzyć kolekcję kontaktów do pin-up girls]

11. organizację cyklicznych spotkań członków stowarzyszenia i innych zainteresowanych osób oraz innych imprez, służących wymianie i pogłębianiu wiedzy w dziedzinach objętych niniejszym Statutem;

12. organizację imprez kulturalnych; [ ... w kulturalny sposób na świeżym powietrzu]

(...)

 

 

koniaczek? :D

 

btw - jeżeli tę informację o "pin up pikniku" opublikowalibyśmy na naszym FB, to idę o zakład, że byłby to bardzo popularny temat B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw - jeżeli tę informację o "pin up pikniku" opublikowalibyśmy na naszym FB, to idę o zakład, że byłby to bardzo popularny temat B)

 

To po to był taki link do facebooka, jak pisałam temat? Z zasady unikam klikania za dużo.

 

Juz widze jak moja kobieta mowi: "tak kochanie, jedz z kolegami, poznajcie jakies mile pin up girl's" ....

 

Dlaczego by nie? Wydaje mi się, że kobieta by miała też na co popatrzeć. Prawdopodobnie będą stoiska z gorsetami, sukienkami i nylonami, których normalnie w sklepach nie ma. Wydaje mi się, że w dużej mierze wydarzenie jest przeznaczone dla kobiet, mężczyźni mają patrzeć i wspierać życzliwym słowem, a dzieci biegać i się bawić.

 

W światku poznańskim impreza jest dość popularna. Nie wiem, jak ze świadomością ludzi o jej istnieniu, ale z roku na rok przychodzi coraz więcej, więc pewnie dobra fama się rozeszła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Impreza już jutro. Czy mogę liczyć na obecność któregoś z Was? 

 

Przypominam, że zaczyna się o 11 obok restauracji Umberto. 

Będzie także konkurs na miss pikniku i zostaną nagrodzone trzy uczestniczki :) 

 

Jeszcze raz zapraszam serdecznie - zapowiada się dobra zabawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.