Jump to content
macaroni

Przedstaw się na forum

Recommended Posts

Dobry wieczór,

od pewnego czasu z przyjemnością śledzę część wątków tego forum i muszę powiedzieć, że wiedza i praktyczne doświadczenie odwiedzających to forum są nieocenione.

Wiele wskazuje na to, że postanowiłem w końcu dołączyć do tego szanownego grona.

Ukłony

Dzień dobry,

na forum trafiłem przypadkiem. Przejrzałem parę wątków i chcę tu zostać na dłużej.

Pozdrawiam serdecznie,

Lampka

Cześć,

W przeciwieństwie do kolegi powyżej, nie trafiłem tu przypadkiem. W maju szykuje się ślub więc będę stałym gościem :)

Pozdrowienia

Na forum wyrwałem już kilka dobrych porad. Niedawno poczytałem więcej i doceniłem humor oraz zdroworozsądkowe nastawienie.

Od kilku lat staram się trochę lepiej ubierać po dość nagłej realizacji braków w tym zakresie, kiedy, jeszcze na studiach, stojąc późnym wieczorem na przystanku, zobaczyłem dżentelmena idącego ulicą i pomyślałem "o, fajna kurtka", po czym to rzeczony dżentelmen zbliżył się i zaczął przeszukiwać przystankowe śmietniki.

• Like 2

Bogusław czy Andrzej (bez różnicy) Shalom ,Mazzal tov

• Like 3

Ja tez witam wszystkich serdecznie ;) juz pare postów a raczej pytań za mną ale dopiero zauważyłem temat przywitań ;) trafiłem tu poszukując odpowiedzi przed zbliżającym sie moim ślubem i napewno zostanę duzo dłużej gdyż zżera mnie ciekawość 😜

Na codzień student, podróżnik oraz miłośnik świetnego jedzenia i alkoholi ;) 

Cześć, 

W trakcie przygotowań do ślubu trafiłem na to forum. Dzisiaj doszedłem do wniosku, że czas się zarejestrować. Mam nadzieje, że wybór garnituru ślubnego do dopiero początek z krawiectwem mailowym i klasyczna elegancja.

Witam wszystkich, być może niektórzy znają mnie z forum Knives.pl :) Po latach a raczej dekadach chodzenia w bojówkach i tshirtach przyszła chęć na małą odmianę. I tak zawitałem tutaj :)

• Upvote 1

Witam wszystkich, być może niektórzy znają mnie z forum Knives.pl Po latach a raczej dekadach chodzenia w bojówkach i tshirtach przyszła chęć na małą odmianę. I tak zawitałem tutaj
Nie wierzę

Witam wszystkich. Czytam od kilku tygodni, a mój ślub w czerwcu, więc pewnie będę miał też kilka pytań :)

• Upvote 1

Witam,

Taki kryzys wieku średniego - postanowiłem po wielu latach strojów glano-bojówkowych i trekingowych  trochę zmienić garderobę, poniekąd stosownie do wieku. Lektura tego forum postępuje już od dłuższego czasu, natomiast rejestracja dopiero teraz. Na pewno będę miał parę pytań, pojawiających się w procesie dokształcania się w temacie klasycznego stroju męskiego.

Pozdrawiam,

Radek