Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim.

Po pobieżnym zapoznaniu się z treściami poruszanymi na forum postanowiłem się zarejestrować.

Zbliżam się do czterdziestki i teoretycznie wykonuję poważny zawód, niemniej dążenie do poprawy swojego wizerunku to bardziej wewnętrzny imperatyw niż presja otoczenia. Od kilku lat sukcesywnie staram się nadrabiać zaległości w tej dziedzinie, ale przełomem było uszycie pierwszego garnituru MTM.

Na forum pojawiłem się, bo równać należy w górę, nie w dół i pomimo tego, że już teraz ubieram się nieco lepiej niż osoby w moim otoczeniu, to jest jeszcze sporo do zrobienia.

Pozdrawiam, Adam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Państwu!

od wielu lat interesuje się zagadnieniami mody męskiej i savoir vivre, ale w końcu zdecydowałem się na założenie konta, by uczestniczyć w dzieleniu się spostrzeżeniami i doświadczeniami. Liczę na owocny pobyt na tym forum :)

Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam Wszystkich !

Do niedawna jeszcze ( wstyd się przyznać ), było mi obojętne co i kiedy ubieram na siebie, ale po przeczytaniu kilku książek zacząłem się zastanawiać nad " popracowaniem nad sobą " i..." wpadłem jak śliwka w kompot " !

Zaczynam robić porządki w swojej szafie, wymieniam pewne elementy garderoby i szukam wiedzy w temacie mody męskiej.

Tym sposobem trafiłem na to Szacowne Forum.

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Forumowiczów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry.

Szukając garnituru na ślub zacząłem przeglądać rożne blogi i publikacje poświęcone męskiej elegancji i trochę wsiąkłem w temat. Wreszcie postanowiłem się zarejestrować na forum, by czasem o coś zapytać, albo pokazać, zamiast tylko czytać.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Tak i nie mam się czego wstydzić. Bo koszule są dobrej jakości z dobrych tkanin milety, szyte w szwalni  z 30 letnim doświadczeniem i mają dobrą konstrukcję.A cena jest rozsądna. Tak że polecam kiedyś przetestować www.glardini.pl

 

 

Vide regulamin forum. Kiepskie entrée zrobiłeś.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry szanownemu Państwu,

trafiłem tu przez stronę Mr. Vintage. Podobnie jak kilku forumowiczów przede mną postanowiłem, zbliżając się do czterdziestki, dokonać ewolucji stylu mojego ubierania się i uczynić go bardziej dostosowanym do różnych okazji, porzucając nadmierne korzystanie z dżinsów i t-shirtów. 

Zawodowo zajmuję się copywritingiem, a hobbystycznie – turystyką. Oprócz tego piszę blogi poświęcone obu aktywnościom (odpowiednio: https://medium.com/@buko oraz https://wloczylas.home.blog/).

Mam nadzieję, że z pomocą forumowej społeczności męska elegancja stanie się dla mnie codziennością, a nie odległym światem.

pozdrawiam

– Bartosz

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Co prawda forum przeglądam już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. Jestem dość młodym człowiekiem, który wciąż szuka swojego stylu, ale już teraz wiem, że bliżej mi do marynarek i spodni z wysokim stanem niż do bluz i jeansów.

Na codzień studiuję medycynę, a w wolnych chwilach podróżuję, uprawiam sport, oddaję się lekturze lub oglądam filmy i seriale.

Liczę, że BwB pozwoli mi ostatecznie ukształtować swój styl, służąc oceną i radą.

Pozdrawiam, Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam Wszystkich,

forum przeglądam od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz postanowiłem się tutaj zarejestrować. Obecnie jestem jeszcze w trakcie wewnętrznej walki pod tytułem "ładne, ale za drogie", jednakże widzę po swojej garderobie, że oszczędności często bywają pozorne.

Mam nadzieję, że aktywne uczestnictwo w społeczności tego forum pomoże mi ustrzec się chociaż kilku błędów nowicjusza w świecie męskiej elegancji (których sporą ilość już zdążyłem popełnić).

Pozdrawiam serdecznie, Kamil

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć

Dawno temu trafiłem na to forum i byłem jak dotąd biernym czytelnikiem - nie czułem potrzeby ubierania się w tym stylu. Niemniej powoli zaczynam się ku temu przekonywać i jest to całkiem miły proces. Na ten moment zastanawiam się nad butami ale o tym już napiszę w innym temacie.

Pozdrawiam

Forto Reibas

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie Sartorialni Forumowicze!

Wita Was Przemek, facet po czterdziestce, a więc kryzys wieku średniego w pełnym rozkwicie. 

Od zawsze mam sentyment i okazję do noszenia ubiorów tzw. formalnych.

Teraz, patrząc z perspektywy czasu, brak wiedzy skutkował wielokrotnie popełnianiem błędów ubraniowych i okryciem się „ubraniową hańbą” (cytując T. Milera). 

Na forum liczę na ciekawe dyskusje oraz wymianę opinii i doświadczeń. 

Kiedyś motocyklista, od zawsze audiofil. Skażony genem perfekcjonizmu. Charakter trudny. 

Witam!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry.
Mam na imię Jakub. Klasyczną elegancją zainteresowałem się kilka lat temu, przy okazji wybierania stroju na "poważną" okazję. Wciągnąłem się w ten temat, po czym nastąpiła prawie całkowita zmiana garderoby, w czym trochę pomogło mi forum. Lubie porządnie wykonane, ponadczasowe rzeczy. Jestem także miłośnikiem rękodzieła i różnego rodzaju rzemieślnictwa. Połączyłem obie pasje i zająłem się ręcznym szyciem akcesoriów ze skóry (torebki, paski, portfele). Od kilku miesięcy jest to mój sposób na życie.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.