Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Mam na imię Grzegorz, aktualnie studiuję w Łodzi. Na forum natrafiłem szukając informacji o męskiej elegancji, którą zacząłem się interesować po lekturze książki Michała Kędziory "Rzeczowo o modzie męskiej". Jestem na początku drogi, już i tak pełnej potknięć, prowadzącej do zmiany mojego stylu ubierania się, więc na pewno będę miał w niedalekiej przyszłości parę pytań do Użytkowników, może z biegiem czasu będę też mógł sam coś wnieść do tutejszej społeczności ;).

Chcę jeszcze dodać, że po kilkuletniej absencji na jakimkolwiek forum dobrze jest znów trafić w takie miejsce... jednak wymiana myśli na tak powszechnym Facebooku czy szukanie tam informacji to zupełnie inna sprawa ;).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, 

Mam na imię Rafał, forum zacząłem czytać przy okazji wymiany całej garderoby (zmiana gabarytów o ponad 30kg w dół), a że do tego jeszcze stuknęła 30-stka, to uznałem, że trzeba coś zmienić w swoim wyglądzie również w sferze ubrań. Na co dzień pracuję w branży IT, nie obowiązuje mnie dress code, chęć zmian nie jest narzucona przez pracę :) 

Przez ostatnie tygodnie przejrzałem i oczytałem się forum, tak naprawdę z każdej działki skubnąłem trochę wiedzy, teraz najtrudniejsza sprawa, czyli wdrożenie zmian w życie. 
Pozdrawiam

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! 

Mając już po dziurki w nosie podglądania postów tutaj i brak możliwości komentowania postanowiłem dołączyć!

Jestem Grzesiek i modą interesuje się od czasów licealnych. Trzy lata temu założyłem bloga (www.gmale.pl), którego główną stylistyką jest casual :)

Liczę na solidną porcję wiedzy i inspiracji. I sam takowe postaram się dostarczać :) 

G. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć!

Forum przeglądam od dwóch lat. Dzięki wam uniknąłem (mam nadzieję) wielu błędów lub jak powiedzieliby inni powieliłem schematy. Pierwsze buty po lekturze forum to oczywiście Yanko, pierwsza marynarka i garnitur: Suitsupply. Nie żałuję oczywiście tych wyborów ale...teraz być może dokonałbym bardziej "angielskich" i "włoskich". Z fascynacją obserwuję rosnącą świadomość kolegów rosnące budżety zakupowe. Mam też szereg ulubionych postaci forum i chciałbym przykładowo serdecznie pozdrowić Zająca Poziomkę :)

Mariusz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. 

Jestem nowy w temacie męskiej elegancji. W związku ze zbliżającymi się okrągłymi urodzinami postanowiłem pożegnać się z młodzieżowym wizerunkiem (jest to oczywiście wielomiesięczny proces). Cieszę się że jest taka społeczność od której można się wiele dowiedzieć i nauczyć. 

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobry wieczór,

Forum przeglądam od stycznia. Wcześniej korzystałem głównie z anglojęzycznych kanałów poświęconych modzie męskiej: Gentleman's Gazette, The Hanger Project, Gent's Lounge. Jestem pod wrażeniem jakości porad udzielanych na forum bwb. Dzięki Wam zwróciłem uwagę na kilka ciekawych marek (m.in. Yanko, Loake, Poszetka.com, Miler Menswear,  Zack Roman, Dignito). Poza tym, prezentowane przez Was stylizacje w działach CMDNS oraz JBMDNS są dla mnie ogromną inspiracją.

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

ok 2 lata zacząłem się interesować klasyczną męska elegancją, a najbardziej obuwiem, którego w tym czasie stałem się fanatykiem i o nim czytam zdecydowanie najwięcej ;)

Forum (niestety!) trafiłem dopiero kilka miesięcy temu lecz mega doceniam obecną tu wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu wiem, że mogę się wiele nauczyć.

Z tematów niezwiązanych z motywem przewodnim forum moje zainteresowania to: muzyka a zwłaszcza rockowa (lub trochę głośniejsza), sport, zdrowy styl życia oraz trochę ogólnie mówiąc ekonomia (bardziej z perspektywy rozwoju firm i produktów)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich.

Męską elegancją interesuję się od 3 lat, forum przeglądam od dawna ale dopiero teraz zdecydowalem się na rejestrację. Oprócz tematyki forum, do swoich zainteresowań zaliczam triathlon oraz jazdę offroad, zawodowo zaś zajmuję się doradztwem dla instytucji finansowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry Wszystkim, 

Forum to prawdziwa kopalnia wiedzy i inspiracji. Przeglądam je od dłuższego czasu. Bardzo wiele się już od Was nauczyłem. Mam nadzieje, że będę uczył się w dalszym ciągu dobrego klasycznego stylu który tu prezentujecie.

Pozdrawiam serdecznie

Damian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobry wieczór wszystkim,

Jako że to forum jest jedną z największych kopalni wiedzy dotyczących stylu i smaku z przyjemnością po jego lekturzę parę dni z rzędu uznałem, że chciałyby stać się jego częścią. Tym bardziej, że teraz jestem na początku swojej drogi w kreowaniu własnego stylu w sposób w pełni świadomy. 

I oto jestem - mam nadzieję, że na długi czas i wiele przygód razem przed nami. 

 

Pozdrawiam serdecznie, 

Patryk 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć wszystkim!

Jakiś czas już przeglądam forum, ale myślę, że najwyższy czas się zarejestrować.

Męską elegancją zainteresowałem się głębiej odkąd miałem okazję uszyć sobie garnitur na miarę i tak sobie już od roku zgłębiam te tajniki :)

Pozdrawiam wszystkich!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.