Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć, bardzo się cieszę, że trafiłem na forum But w butonierce. Moja przygoda z elegancją w odzieży powoli nabiera tempa. Obecnie przymierzam się do zmiany stylu. Dzięki doświadczonym osobom tego forum będę czerpał wiedzę i inspirację. Pewnie za jakiś czas mój styl ulegnie metamorfozie, ale na wszystko potrzebny jest czas i cierpliwość. 

Z racji tego że dziś jest 31.12.2017 r. - ostatni dzień roku, chciałbym forumowiczom złożyć wszystkiego najlepszego w nadchodzącym nowym roku.

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Mam na imię Kuba. Na forum zaglądam od kilku lat, od niedawna jestem zarejestrowany, dzisiaj postanowiłem zamknąć 2017 rok jako "przedstawiony". Mój styl określiła jako smart casual. Lubię wysokiej jakości materiały, są dla mnie priorytetem. Finansowo na razie nie mogę sobie pozwolić na bespoke. Na forum znajduje mnóstwo cennych informacji, porad, a najbardziej cenie opinie o produktach. po każdej wizycie jestem ciut mądrzejszy. Znam płynnie włoski,  studiowałem we Włoszech i pracowałem z Włochami w Polsce. Gdybym mógł jakoś pomoc, to zapraszam do kontaktu. A tymczasem życzę wszystkim dużo radości z własnego stylu w 2018 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wszedlem pierwszy raz tutaj i tylko wziąć pier...telefonem o ścianę. Co drugi pisze: "nazywam się"... tutaj imię. Kurka wodna, nazywasz się: Kowalski, Nowak, Xiński itp. Już na wstępie nie chce się Waszych postów czytać. Piszcie jak macie na imię, a nie jak się nazywacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkim,

Forum, jak większość nowych, przeglądam od jakieś czasu ale postanowiłem założyć konto i również zabrać głos w niektórych sprawach oraz stać się aktywnym członkiem tej społeczności :).

Na chrzcie otrzymałem imię Krzysztof. Pochodzę z małej miejscowości na Warmii, jednak życie osobiste i zawodowe wpływa na moje stosunkowo częste przeprowadzki.

Interesuje się filmem i serialami (jak wszyscy), dobrą książka, mangą, anime (tak te chińskie bajki dla dzieci :P), nową technologią, elementami zarządzania z negocjacjami, jak również od niedawna męską elegancją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry

Jestem nowa na forum już od dłuższego czasu zbieram się żeby upublicznić swoje prace nadeszła wreszcie na to pora :) Zajmuję się renowacją obuwia i galanterii skórzanej od dwóch lat, wciąż się uczę i nabieram doświadczenia. Marzę o stworzeniu własnej pracowni renowacji obuwia dlatego pomyślałam, że zarejestruję się tutaj na forum i [...] Mam nadzieję, że nie naruszyłam zasad regulaminu :)

Pozdrawiam Marta

Zamiast nadziei proponuję lekturę Regulaminu - post wyedytowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć
Mam na imię Kuba. Forum obserwuje już bardzo długo ale dopiero niedawno zdecydowałem dołączyć do tego zacnego grona. Jako student mam okazję do tego by ubierać się formalnie, a gdy już to robię to staram się być perfekcjonistą. O męskiej elegancji wiem sporo ale wychodzę z założenia, że można wiedzieć więcej. Fascynuje mnie krawiectwo męskie i lubię stare radzieckie zegarki.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry

Mam na imię Błażej i od jakiegoś czasu obserwuję to forum. Nadszedł czas w moim życiu by zmienić swój sposób ubierania na bardziej męski, elegancki a co najważniejsze bardziej świadomy. Chciałbym czerpać inspirację z Waszych stylizacji oraz poszerzać swoją wiedzę na temat męskiej elegancji.

Zawodowo jestem związany z medycyną. Moim hobby jest nauka języków oraz gry logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Porandojin napisał:

Dzień dobry

Mam na imię Błażej i od jakiegoś czasu obserwuję to forum. Nadszedł czas w moim życiu by zmienić swój sposób ubierania na bardziej męski, elegancki a co najważniejsze bardziej świadomy. Chciałbym czerpać inspirację z Waszych stylizacji oraz poszerzać swoją wiedzę na temat męskiej elegancji.

Zawodowo jestem związany z medycyną. Moim hobby jest nauka języków oraz gry logiczne.

Cześć,

Twój nick (jap. Polak) zwrócił moją uwagę.  Pośrednio mam też kontakt z tym językiem. Wprawdzie nie jestem tu gospodarzem, ale pozwalam sobie napisać: 

Witaj na forum!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.