Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Outdersen napisał:

Dzień dobry,

Co prawda nie jestem tutaj nowy, a konto posiadam od ładnych kilku lat, ale dość mocno zakurzone i raczej nieużywane. Do tej pory moja forumowa aktywność ograniczała się głównie do przeglądania jego zawartości z co tu ukrywać, naciskiem na pewien, żywo interesujący mnie i moich kolegów od "blogasków o szmatkach" wątek. Część z Was być może wie, większość zapewne nie, ale jestem autorem jednego z nich, tj. "Outdersen - męska moda i styl". Linku nie wkleję, bo już na samą myśl obawiam się ostracyzmu za nachalną autoreklamę. Co do bloga natomiast, to skupia się wokół prezentacji moich odzieżowych zestawień i okraszony jest odnoszącymi się do nich w różnym stopniu komentarzami. Niewskazany jest więc dla wszystkich wirtuozów męskiej mody i stylu, a w szczególności dla tych o słabych nerwach ;)
Ta czy inaczej, ucinając ten przydługi wstęp, w tym miejscu się ujawniam i oficjalnie Wam przedstawiam. Być może dzięki temu zabiegowi moja obecność tutaj także przybierze na intensywności.

Pozdrawiam serdecznie,

Łukasz

No kolego za pomysł z wywaleniem z phoenixa poduszek na ramionach masz u mnie plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jamjest napisał:

No kolego za pomysł z wywaleniem z phoenixa poduszek na ramionach masz u mnie plusa.

Mam nadzieję, że z czasem pojawią się i inne powody, ale na początek dobre i to, dziękuję ;) 
 

Dnia 17.01.2017 o 15:22, blueloafers napisał:

Witaj! :D @Outdersen

O, jak miło, wyszedłeś mi na powitanie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi dołączyć do społeczności BwB :) Od roku interesuję się męską modą. Z każdym dniem dostrzegam jakie błędy robiłem jeszcze miesiąc-dwa wcześniej, więc mój styl intensywnie ewoluuje. Siedzę trochę na fejsbukowych grupkach, trochę tutaj. Forum BwB zdecydowanie odstaje na plus od wszystkiego, co można znaleźć w polskojęzycznym internecie, więc dopiero teraz zaczynam rozumieć, o czym w zasadzie piszecie ;) Dlatego dopiero teraz planuję bardziej regularnie śledzić wątki forumowe, choć samo konto posiadam od kilku miesięcy. A poza tym mam na imię Szymon, student (lekarskiego) z Warszawy, miło mi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Po latach czytania i chłonięcia wiedzy z forum zarejestrowałem się, ponieważ nie można tylko brać. Ale bez przedstawienia się? Nie wypada.

Mam na imię Michał i nie jestem anonimowym miłośnikiem dobrego obuwia. To znaczy nie jestem już anonimowy. Natomiast decyzja czy jestem miłośnikiem wciąż się klaruje ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim,

Swoim dziesiątym postem chciałbym się przedstawić. Jestem młodym specjalistą z Wrocławia na początku swojej kariery, zafascynowany muzyką, kulturą piwa rzemieślniczego i od niedawna zegarkami. Kiedyś boksowałem, biegałem, śmigałem na desce i miałem kaloryfel :P ale mi przeszło. Więcej grzechów nie pamiętam,  za wszystkie żałuje, ostatni raz u spowiedzi bylem przed ślubem :P   

Klasyczną modą męską interesuje się od dłuższego czasu. Przez ostatnie dwa lata wprowadzam drobne zmiany  w ogólnym sposobie noszenia się.

Moja rejestracja na forum zbiega się z wielkimi czystkami w mojej garderobie. Na początek z szafę opuścił cały pułk koszul wraz z sześcioma marynarkami i sześcioma parami butów. Kończę z okazjami po których ląduje z przedmiotem wątpliwej jakości.

Stawiam na jakość i poprzez to forum chcę się doedukować by odpowiednio odbudować garderobę. Obserwowałem forum przez długi czas i zebrana tu społeczność zachęciła mnie do tego by się troszkę poudzielać. 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,

Od pewnego czasu korzystam z forum szukając informacji i inspiracji związanych z klasyczną męską elegancję, a szczególnie z butami.

Dzięki poradom i wskazówkom, które tu znalazłem, udało mi się poprawić kilka rzeczy w sposobie ubierania się i mam nadzieję, że w niedługim czasie będzie jeszcze lepiej.

Z poważaniem,

RR

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wypadałoby się przedstawić, chociaż forum przeglądam już bodaj od 3 lat.

Mam na imię Wojtek, mieszkam w Warszawie, pracuję w IT. Staram się ubierać w miarę elegancko, preferuję styl smart casual. Trochę jest to wymuszone otoczeniem w którym pracuję - otoczony jestem ludźmi w dresach, bluzach i powyciąganych swetrach. Z tego powodu raczej rzadko zakładam marynarki (inna sprawa ze do tej pory nie miałem ich za wiele), a i tak zazwyczaj przez to pytany jestem czy idę na jakąś rozmowę kwalifikacyjną/szkolenie :).

Na forum trafiłem ze względu na niegdyś często wzmianki o nim na blogu Mr Vintage.

Obecnie czaję się zastanawiając się nad pierwszymi zamówieniami MTO i bespoke.

I tak na koniec - trochę cieszę się że nie zastosowałem wałkowanej tu niegdyś rady "dołóż do Yanko" :). Posiadam kilka par dobrych butów z niższej półki, które dość szybko zniszczyłem przez nieumiejętne użytkownie (mimo dużych chęci). Teraz nauczony tym średnim doświadzceniem szukam butów nie będących już placholderami.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu miesiącach przeglądania forum przyszedł czas, aby się w końcu zarejestrować i przedstawić.

Mam na imię Adam. Moja przygoda z szyciem miarowym rozpoczęła się, chcąc nie chcąc, od wad sylwetki, które znacznie utrudniają mi kupienie czegokolwiek z wieszaka. Dotychczas uszyłem trzy garnitury w Bangkoku i ze wszystkich byłem w miarę zadowolony, przynajmniej do momentu, gdy dowiedziałem się, jak to powinno wyglądać :) Ostatni garnitur uszyłem też tam, ale u trochę lepszego krawca - gdy będę miał trochę czasu, postaram się pokazać na forum, bo temat szycia w Azji jest tutaj mało rozwinięty, a wydaje mi się, że może mieć to sens. Oczywiście nie za 100 ani 200 USD.

Generalnie temat nie tyle eleganckiego, co estetycznego i przyzwoitej jakości ubioru zaczyna mnie wciągać, ale wciąż są to początki.

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Po dłuższym czasie przeglądania forum bez rejestracji i nieco krótszym już po zarejestrowaniu nadszedł moment w którym postanowiłem się przywitać i przedstawić. Na imię mam Przemek i od jakiegoś czasu staram się systematycznie odświeżać swoją garderobę w zgodzie z zasadami klasycznej elegancji.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów,

Forum BwB przeglądam od dłuższego czasu ale dopiero teraz postanowiłem sie zarejestrować. Mam na imię Marcin i z racji zawodu-jestem architektem interesuje mnie bardzo szeroko pojęty design, w ktory rowniez wpisuje sie codzienny ubiór i ubrania. Poza architektura i designem moje zainteresowania to motoryzacja, zegarki, muzyka i sprzęt hifi, wędkarstwo oraz sport-narty, snowboard i windsurfing

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim,

Pewnie jak większość z Was, kilka ładnych miesięcy obserwowałem forum, od niedawna mam tu konto, a od kilkunastu dni zaglądam tu dzień w dzień. Fora bywają uzależniające także trzeba uważać :) Moim konikiem są zegarki, więc zapewne najczęściej będę udzielał się właśnie na subforum poświęconym tematyce czasomierzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.