Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Cześć wszystkim,

u mnie wszystko zaczęło się od "Maciek, mógłbyś czasem poświęcić więcej uwagi na swój ubiór". Potem był blog i książka Michała Kędziory, a wczoraj o 22:00 znalazłem to forum i.... przed chwilą (07:05) zorientowałem się, że czas iść spać... najpierw jednak szybkie przywitanie na forum musi być :)  Na razie mam do szanownego grona z tysiąc pytań, ale mam nadzieję, że z biegiem czasu uda się też dać jakieś odpowiedzi :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór,

 

O forum dowiedziałem się przy okazji przygotowywania się na swój ślub. Męska elegancja interesowała mnie od dość dawna, lecz stosunkowo niedawno w internecie trafiłem na to forum oraz blogi, które tę wiedzę w ciekawy sposób przekazują, zainteresowałem się jeszcze bardziej i postanowiłem powoli zmienić teorię w praktykę.

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Również i ja się przywitam - Piotrek z Warszawy. Zaczęło się od przeglądania blogów, potem czytanie forum no i też stwierdziłem, że się zarejestruję. Do moich zainteresowań należą, poza klasyczną modą męską, architektura, urbanistyka, historia rozwoju miast oraz rynek nieruchomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus :)

Witam ze Świętokrzyskiego, forum czytuję od jakiegoś czasu a teraz zebrałem się w sobie i rejestracja zakończona :-D

Coś o sobie ? Postura nikczemna, dowcip angielski, cierpliwość anielska :)

Mam nadzieję że forum będzie dla mnie skarbnicą wiedzy, pozdrawiam wszystkich ..

Bay

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam najserdeczniej kłaniam się nisko .

Mieszkam w Warszawie podobnie jak użytkownik wyżej od dłuższego czasu śledzę forum,więc przyszedł czas aby jednak ruszyć mózgownica i się zarejestrować.

Coś o sobie?.. dystans do siebie i pogoda ducha z tym się najlepiej czuje.

Bardziej interesują mnie na forum tematy rzemieślników starej daty(ostatnie dinozaury jeszcze żyjące) i trochę ich w Warszawie odkryłem od krawca przy pl szembeka,futrzarza również w tamtych okolicach,poprzez pracownie parasolek, kuśnierza obok dw wileńskiego i wielu wielu innych.Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Mam na imię Paweł i jestem z Warszawy. Na forum trafiłem poszukując informacji o butach i ich pielęgnacji. Wiedzę o klasycznej modzie męskiej powiększam dopiero od 3 lat i czym więcej wiem, tym bardziej ubolewam nad dotychczasowymi błędami.

Z forum mam nadzieję czerpać inspiracje na eleganckie, ale nieformalne stroje.

 

Pozdrawiam,

P.O.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry,

Mam na imię Paweł. Na forum zaglądam już dłuższy czas i nastała wreszcie pora na rejestrację. Mam nadzieję dalej wzbogacać swoją wiedzę i czerpać inspirację z działalności forumowiczów, a także bardziej aktywnie włączyć się w niektóre wątki. Pochodzę z Lublina, obecnie mieszkam w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z centrum Polski, podglądam od długiego czasu tutaj, co słychać w męskiej modzie. Jestem plastykiem, maluję na jedwabiu i podczytuję zwłaszcza sprawy dotyczące poszetek, bo wśród tworzonych przeze mnie damskich akcesoriów i one się znalazły. Dla kobiety męska moda to troszkę trudniejszy temat, a to forum jest kopalnią informacji i ogromną pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,
zarejestrowałem się już dość dawno temu, ale byłem tylko cichym obserwatorem. Na imię mi Mikołaj, uczę się ostatni rok w technikum informatycznym, ale interesuję się wieloma rzeczami spoza tego nurtu. Lubię czytać (kryminały, fantastykę, sci-fi - jestem ogromnym fanem Lema - a najbardziej chyba antyutopie), czasami zdarzy mi się coś napisać. Uczę się grać na perkusji, ale, z racji chronicznego braku czasu, dawno tego nie robiłem. Pisałem piórem, aż go nie zgubiłem, mam chyba trochę za duże ego, ale jednocześnie lubię się z siebie śmiać. Aktualnie mieszkam w południowej Wielkopolsce, nie wiem co ze sobą zrobić po szkole - studia we Wrocławiu, czy może w ogóle wyjechać z kraju i tam kontynuować naukę?
Z zagadnień forumowych - powoli zwracam się ku klasycznej elegancji (z powodów finansowych głównie staram się łapać teorię), kupiłem jakiś czas temu Berwickowe chukka, a teraz trzeba się zająć ekwipunkiem na studniówkę i maturę.
Pozdrawiam wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam ładnie ubranych panów,

Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem założenia konta na forum. Jestem siedemnastoletnim przyszłym studentem prawa i zajmuję się rekonstrukcją historyczną (wojska spadochronowe US Army, swoją drogą pare elementów umundurowania udało mi się zaadaptować do codziennego ubioru). Jeśli chodzi o zainteresowanie klasyczną modę męską zaszczepiła je we mnie pewna grupka na Facebooku, której nazwy nie wypowiem bo nie jestem tam zbyt mile widziany :-D Tak czy inaczej rozwinęło się do tego stopnia, że dziś mogę pochwalić się raczkującym blogiem.

Czołem i do zobaczenia w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

chyba jestem jednym z typowych tutaj przypadków cichego obserwatora, którzy przez lata zaczytywał się w dyskusjach prowadzonych na forum, ale nie czuł jakoś presji, żeby wylewać tu swoje przemyślenia. A więc niniejszym wychodzę z cienia i witam wszystkich serdecznie! Mam 25 lat, mieszkam w Warszawie, jestem aplikantem adwokackim, więc elegancki ubiór to dla mnie z jednej strony obowiązek, ale też pewnego rodzaju hobby. Po godzinach zajmuję się dosyć aktywnie uprawianiem różnych dyscyplin sportowych (głównie tenisa, boksu), a także planowaniem kolejnych podróży. Do zobaczenia na spotkaniach forumowych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Z cennych informacji forum korzystam od jakiegoś czasu, za co dziękuję wszystkim. Dowiedziałem się tu wielu przydatnych rzeczy, na które wcześniej nie zwracałem uwagi w kwestiach dopasowania ubrań, materiałów, kolorów, co nieco o butach i sporo o wszelkiego rodzaju markach.

Przyznam, że kwestie ubioru traktuję bardziej użytkowo i głównie przemawia do mnie uniwersalność, prostota, trwałość i ponadczasowość rzeczy (na co wpłynęła szczególnie lektura forum, w tym prezentowane zdjęcia).

Z ogólników: Warszawa, 35+, branża IT, na co dzień business casual / casual , ale nie stereotypowe informatyczne kraciaste flanele z 90tych :)
W wolnych chwilach...w zasadzie ich nie ma bo wypełnia je obsługa 3-ki małoletnich (bynajmniej nie podbieram 500+ na dokładanie do czegoś tam...)

:)

Pozdrawiam,
nkb

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.