Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

  Witam. Z tej strony Eryk. Z tematem męskiej elegancji spotkałem się już lata temu, lecz teraz postanowiłem się w nim zanurzyc totalnie i nie wrócić, hehe :D

  Przystępuje do partii Wolność, dodatkowo czuję że już czas na zmiany w swoim stylu ubioru oraz w życiu - dlatego skierowałem się w stronę tego niesamowitego tematu :) 

  Duzo czytałem i zaznajomiłem się z wieloma zasadami, rzeczami i.t.p. lecz jeśli ktoś napisałby mi na priw i polecił w co powinienem się wyposażyć na aktualny okres letni, który mamy w naszej Polsce - byłbym wdzięczny, z chęcią zapoznam się z Waszymi sugestiami.

  Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Paweł z Warszawy, lat 36. Podglądam Państwa od jakiegoś czasu, w końcu zdecydowałem się na rejestrację. Od jakiegoś czasu czułem potrzebę zmian w moim ubiorze i powoli zaczynam te zmiany wprowadzać. Obszerne koszule, znoszone dżinsy i eksploatowane do granic możliwości buty idą do kosza. 

Ukłony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich, 

Mam na imię Adrian i mam 23 lata. Pochodzę z Kutna, a obecnie jako student wojskowy przebywam w Dęblinie. Tematy męskiej elegancji zgłębiam już od pewnego czasu, jako że w poszukiwaniu informacji coraz częściej trafiłem na to forum, postanowiłem założyć konto aby poszerzyć wasze grono i móc zadać kilka pytań najlepszym ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I ja się przywitam.

Pojawiłam się dość dawno, jeszcze na forum "bespoke", uwielbiając czytać o modzie i o rzeczach dobrej jakości. Potem trochę rodzinnych spraw odciągnęło mnie od internetu.

Teraz jestem znów :) Po pierwsze dlatego, że lubię dobre ubrania i potrzebuję ładnie wyglądać w każdej z moich prac - a dzielę życię na połowę bardzo biznesową (finanse) i drugą, bardzo artystyczną (fotografia i retusz HighEnd). Ale też dlatego, że mam męża i dwóch synów :) Jeden z nich jest już nastolatkiem i po pierwsze jeszcze mi rośnie więc często zmieniamy garderobę, a po drugie już jest w wieku, w którym wolę go widzieć w czymś męskim a nie dziecięcym (on sam też :)) no i też myślę, że co mu wpoję na temat elegancji teraz, to zostanie na przyszłość. Lubię to forum też dlatego, że mogę korzystać z Waszych doświadczeń nie tylko dla rodziny ale i dla siebie - m.in. zaczęłam nosić koszule Osovski :) A mąż właśnie kupił pierwsze Chippewa ;) Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora i na moje, spóźnione przywitanie.

Nazywam się Kamil i pracuję naukowo (biologia medyczna) na zmianę w Polsce, USA i czasami we Włoszech. 

Moje zainteresowanie modą zaczęło się niecałe 2 lata temu od pewnego nieprzyjemnego "wypadku". Otóż w branży naukowej 95% czasu spędzamy w bardzo luźnym ubiorze (buty sportowe, jeansy i t-shirt) bo mimo, że jest to praca umysłowa to eksperymenty trzeba fizycznie wykonać, bardzo często w niesprzyjających warunkach (cieplarki, chłodnie, mnóstwo chemikaliów itp.) stąd wygodny ubiór to podstawa. Nieprzyjemny wypadek o którym pisałem to konieczność prezentacji wyników na międzynarodowej konferencji. Zdażylo się to tuż po moim przylocie do USA, dokąd nie wziąłem nawet starego garnituru ani półbutów. Skleciłem coś na szybko z trzewików, niewytartych jeansów i "lepszej" koszuli, ale czułem się słabo ubrany jak na tę okazję. Postanowiłem, że coś zmienię i zacząłem oglądać blogi modowe ze szczególnym uwielbieniem wątków typu "podstawowe 10 części garderoby" i jak z nich ułożyć jak najwięcej kombinacji ubioru. Zacząłem powoli kompletować nową szafę z naciskiem na jakość oraz uniwersalność kolejnych części. Dochodzi to tego jeszcze moje uwielbienie do marek z historią oraz wysokiej jakości ubrań. Po 2 latach od tamtego "wypadku" za kilka dni lecę na tę samą konferencję i już planuję co będę miał na sobie w kolejne dni, aby zrobić dobre wrażenie na osobach z którymi być może będę kiedyś współpracował.

Ze spraw około-modowych interesuję się też perfumami, zegarkami oraz polowaniem ciekawostek w sklepach typu TK Maxx ;)

Pozdrawiam.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa historia Kamil. Ja mam na imię Jacek i zacząłem interesować się modą męską odkąd zmieniłem pracę w której obowiązuje inny dress code. Jestem programistą i przerzuciłem się z aplikacji dla klientów indywidualnych na systemy klasy enterprise, gdzie są trochę większe spółki i więcej ustaleń face to face.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.