Skocz do zawartości

buty wyjazdowe, cieple klimaty i wygoda


dsc

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nie przepadam za sandałami kiedy jest ciepło noszę espadryle i boat shoes oraz różne tenisówki. W tym roku kupiłem płócienne sperry i czekam na przetestowanie. Kiedyś wziąłem boat shoes do Szkocji i dłuższe wędrówki na tak cienkiej i nieamortyzującej podeszwie dały mi się we znaki. W tym roku znowu wybieram się do Szkocji, ale tym razem jadę na daleką północ i spodziewam się raczej 15-18C z poważną perspektywą na solidne błotko więc zamówiłem sobie w firmie Hanzel (którą polecił mi EyeLip) te buty:

http://www.hanzel.pl/?p=productsMore&iProduct=132&sName=002-SK-Brenta

które po lekkiej perswazji producent zgodził się wyprodukować w całości ze skóry licowej i to na za kilka dni :D

Obecnie szukam kaloszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością wygodne, tylko chyba nie do końca wpisują się w tematykę forum. Mam też wrażenie, że koledze dsc nie o adidasy chodziło, kiedy pytał. :)

 

Zamiast białych adidasów można by zaszaleć również w bieli ale bardziej klasycznie.

Podwójna podeszwa w sam raz na dłuższe spacery...  :)

post-480-0-10644300-1374694334_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi byłoby porysować tak piękne buty na kamienistych i piaszczystych plażach w klimacie śródziemnomorskim.

Pisząc góry chodziło mi o szlaki dla niewysportowanego przeciętnego turysty ;)

Na klimat śródziemnomorski nie brałbym butów które ważą, mogą okazać się za wielkie i na bagaż podręczny i do walizki. 

Lepiej przywieźć z klimatów śródziemnomorskich więcej lokalnych wyrobów alkoholowych.

I sprawdzić pogodę przed wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klimat śródziemnomorski nie brałbym butów które ważą, mogą okazać się za wielkie i na bagaż podręczny i do walizki. 

Lepiej przywieźć z klimatów śródziemnomorskich więcej lokalnych wyrobów alkoholowych.

I sprawdzić pogodę przed wyjazdem.

Mam dla Ciebie pyszną radę buty dość łatwo przewozi się na nogach ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie przepadam za sandałami kiedy jest ciepło noszę espadryle i boat shoes oraz różne tenisówki. W tym roku kupiłem płócienne sperry i czekam na przetestowanie. Kiedyś wziąłem boat shoes do Szkocji i dłuższe wędrówki na tak cienkiej i nieamortyzującej podeszwie dały mi się we znaki. W tym roku znowu wybieram się do Szkocji, ale tym razem jadę na daleką północ i spodziewam się raczej 15-18C z poważną perspektywą na solidne błotko więc zamówiłem sobie w firmie Hanzel (którą polecił mi EyeLip) te buty:

http://www.hanzel.pl/?p=productsMore&iProduct=132&sName=002-SK-Brenta

które po lekkiej perswazji producent zgodził się wyprodukować w całości ze skóry licowej i to na za kilka dni :D

Obecnie szukam kaloszy :D

 

Model 002 domyślnie istnieje już ze skóry licowej, choć różni się od tego zapodanego przez Ciebie:

 

 

http://www.hanzel.pl/?p=productsMore&iProduct=159&sName=002-STX

 

 

Ja butów Hanzela mam trzy pary, w tym jedne robione na zamówienie. Niestety, właśnie te ostatnie były paskudnie upaćkane klejem, więc uważnie sprawdź swoją parę. Z drugiej strony, są to buty naprawdę bardzo wygodne i solidnie wykonane, bardzo dobre w teren. Najstarszą parę, z żółtego nubuku, użytkuje już trzeci rok i trzyma się ona dzielnie (poza zarysowaniami cholewki o głazy i takie tam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie pyszną radę buty dość łatwo przewozi się na nogach ;)

Genialne rozwiązanie! TO może najlepiej mieć założone na sobie minimum 2 pary jednocześnie ;) a trzecią parę trzymać pod pachami ;)

Przez te alkohole buty trekkingowe były na nogach a adidasy w.... bagażu podręcznym. Sandały w walizce.

Na przyszłość biorę tylko 2 pary zamiast 3 par - i będą to względnie tanie buty, te lżejsze i najlżejsze, za duże i przewiewne. I tak zazwyczaj na kilka dni wypożyczam skuter albo samochód co daje pewną niezależność od pogody jeżeli miejsce warte jest zobaczenia to jadę innego pogodnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.