Skocz do zawartości

[WARSZAWA], Zakłady Fryzjerskie


G.H.Mumm

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chciałbym zmienić fryzurę, ale nie ma koncepcji. Poszukuję zakładu, który coś podpowie, zaproponuje....

Najchętniej, centrum, Śródmieście, Mokotów okolice. Do fryzjera chodzę bardzo często, wiec cena gra rolę, max do ok 60zł (choć ten pierwszy raz może być droższy...)

Lepiej udać sie do kobiety czy mężczyzny względem propozycji i stworzenia nowej fryzury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ale co masz na myśli, pisząc 'warto'? I skoro warto, to czego jeszcze szukasz?

Ja po przeprowadzce do Warszawy odwiedziłem kilku fryzjerów, szukając takiego, który spełni moje oczekiwania.

Znalazłem i od prawie dziesięciu lat nie mam potrzeby rozglądać się za innym... 

Mam na myśli to, że szkoda przez 6 tygodni czuć się nieswojo we własnej skórze przez trafienie do fryzjera tylko z nazwy, dlatego pytam i szukam kogoś sprawdzonego :).

 

Zawsze warto popróbować. Mi podobało się bardzo w Barberianie, chociaż nie jestem jakimś fanem Nergala. Przyjemna atmosfera, poczęstują czymś na lepszy humor i jeszcze bardzo dobrze obetną.

Nie byłem, muszę się zapisać i ocenię :).

 

Swoją drogą jestem po wizycie w OK Studio u Łukasza, zdecydowałem się mimo niewielu opinii w internecie i wyszło w sumie lepiej, niż myślałem, że będzie. Do tego fajne dziewczyny, przychodzą jest na co popatrzeć :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Zasłużona emerytura mojego fryzjera zmusiła mnie do poszukiwania nowych alternatyw. Trafiłem do p. Hajduka na Opaczewską 16 i dla mnie był to strzał w dziesiątkę. Malutki, niepozorny rodzinny zakład, na ścianie dyplom mistrzowski dziadka, za fotelami kolejne już pokolenie. Bez fajerwerków, ale dokładnie i porządnie. Jeśli ktoś szuka klasycznego cięcia w bardzo przystępnej cenie, na pewno wyjdzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja szukałem też długo, nie wiem dlaczego tak trudno znaleźć fryzjera męskiego, który ostrzyże tak jak chcę i zrobi to dobrze.  U mnie jeszcze dodatkowo w grę wchodziła cena, raczej nie chce mi się wydawać na 5 minut ścinania dużych pieniędzy… Chodzę teraz do Studio Tamka na Powiślu i jestem zadowolony.  Fryzjerka ma na imię Ewa i strzyże też piłkarzy Legii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 13.09.2016 o 12:36, Wolski napisał:

Ja szukałem też długo, nie wiem dlaczego tak trudno znaleźć fryzjera męskiego, który ostrzyże tak jak chcę i zrobi to dobrze.  U mnie jeszcze dodatkowo w grę wchodziła cena, raczej nie chce mi się wydawać na 5 minut ścinania dużych pieniędzy… Chodzę teraz do Studio Tamka na Powiślu i jestem zadowolony.  Fryzjerka ma na imię Ewa i strzyże też piłkarzy Legii ;)

 

Dziękuję, że założyłeś konto na forum, by podzielić się z nami kunsztem fryzjerskim pani Ewy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Polecam Salon M.E.N. przy metrze stokłosy, z tym, że tylko i wyłącznie fryzjera Patryka. Pod jego dłuższą nieobecność spowodowaną kontuzją, wizytowałem u pozostałych i było po prostu źle. Po powrocie Patryka wszystko wróciło do normy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Pomijając te wszystkie kryptoreklamy. Szukam fryzjera na Woli / w północnym Śródmieściu, do którego można pójść bez umawiania się na pół roku do przodu i po prostu dobrze strzyże, nie potrzebuję whisky w cenie. Mam zaufanego fryzjera w Łodzi, ale przy tej wizycie w Polsce nie zdążę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zakład Effectownia w Warszawie na Narbutta, niby już Mokotów ale dojazd z centrum/wola nie zajmuje wiele czasu. Ja chodzę do Marcina Preisa, bywałem też u innych, ale stylistycznie mi najbardziej odpowiada. Co do terminów to różnie, czasami trzeba czekać miesiąc, czasami można przyjść na drugi dzień jak jest coś wolnego, zdarzało się też, że zostawał po godzinach, więc jak to pilna sprawa to istnieje szansa, że się dogada. Co prawda alkoholi nigdy nie piłem, ale na pewno można poprosić o wodę, kawę czy inne napoje tego typu. Nie znam ceny, chodzę od 3 lat i została mi stała cena 90, teraz chyba jest ok 20 więcej. Zmieniałem całkowicie fryzurę za pierwszym razem i jestem zadowolony z wyboru przez fryzjera, także mogę polecić z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając te wszystkie kryptoreklamy. Szukam fryzjera na Woli / w północnym Śródmieściu, do którego można pójść bez umawiania się na pół roku do przodu i po prostu dobrze strzyże, nie potrzebuję whisky w cenie. Mam zaufanego fryzjera w Łodzi, ale przy tej wizycie w Polsce nie zdążę.
"W kółko golony", na Żytniej, niedaleko budowy Metra Młynów. Włosy 25 zł, broda 25 zł. Whisky nie uświadczysz, ale jak na cenę, dają radę. Polecam właściciela, jeśli też strzyżesz brodę. Do samych włosów panie dają radę. Fajny osiedlowy fryzjer/barber.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja z kolei polecam azjatyckiego fryzjera na Bakalarskiej, a konkretnie wysoki szczupły "szef" z wytatuowanymi przedramionami w dużym salonie. Żaden barber tak nie cieniuje, pewna ręka, dopracowanie detalu, a do tego obok możliwość zakupów w świetnych azjatyckich sklepach i barach.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.