Skocz do zawartości

Konkurs „150 lat z Harrisons”


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

@Bartek - to dobrze, że się pośpieszyłem :D Kratka 2 dni "leżała" na dysku i czekała na wybranie.

A tak przy okazji:

Przeglądałem właśnie forum na telefonie i zauważyłem że moje grafiki zaatakowała jakaś totalna pikseloza, tyczy się to głównie drugiej propozycji, która na wizualizacjach jest cała rozmyta (jak w jpegach najgorszej jakości, albo i gorzej :D). Chciałem się tylko dowiedzieć czy u Was też to tak wygląda, czy może to tylko wina gorszego połączenia - plik dla zaoszczędzenia czasu ładuje się w gorszej ale lżejszej wersji.

EDIT - przy otwarciu grafiki w nowym oknie ładuje się już trochę lepsza wersja. Ale na przyszłość muszę pamiętać o odpowiednim zmiejszeniu grafiki przed wrzuceniem na forum. Można było tej szpetki uniknąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, dziękuję :)

You welcome :) a co do robienia takich obrazków - wystarczy, że znajdziesz odpowiedni rysunek z niewidzialna (transparent) czescia zdjecia, i wrzucisz pod nia taksturke w photoshopie naprzyklad :) obrobka zdjec poziom easy :)

 

ja znalazlem w necie takie cos :)http://sunflowerman.files.wordpress.com/2013/03/pattern-template-double-breasted-jacket.png?w=580&h=750

enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jako że konkurs zakończony to może wrzucę jeszcze pomysł który wpadł mi do głowy jako pierwszy ale efekt okazał się niewystarczająco zadowalający. (Przy okazji poprawiłem jakość grafik z wcześniejszych postów - raziła mnie strasznie ta pikseloza :D)

Oto windowpane z polka dots :D

post-3745-0-20416500-1372682174_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraty, kratki, krateczki... w sumie pierwsze i najmocniejsze skojarzenie z tweedem. A zaraz potem jodełka :)

 

Tymczasem właściwie nigdy  nie widziałem na żywo marynarki z tkaniny we wzór który (chyba) kiedyś określano jako "diamond tweed". Tego typu wzorek całkiem ciekawie prezentował się na starych obrazach i  rysunkach modowych.

 

W mojej propozycji nr 2 użyłem 3 różne odcienie brązu oraz kolor butelkowej zieleni. Czworokąty raczej o niezbyt dużych rozmiarach.  

 

Wizualizacja marynarki strasznie amatorska ale mniej więcej oddaje o co mi chodzi :)

To jest naprawdę niezłe. Wkrótce takie wzory będą bardzo modne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs "150 lat z Harrisons" został oficjalnie zakończony! Dziękuję w imieniu jury i swoim, wszystkim uczestnikom za udział. Zaprezentowane zostały naprawdę ciekawe i fantazyjne propozycje tkanin. 

 

Pierwsze miejsce zajęła praca kolegi Breslauer za oryginalne podejście do faktury tkanin w swojej drugiej propozycji

 

post-480-0-81859800-1372284629.jpg

 

Drugie miejsce przypadło koledze Otto za drugą propozycję tkaniny:

 

post-1439-0-25825300-1372351973.jpg

 

Na trzecim miejscu uplasowała się praca Maćka 1810:

 

smv2.jpg

 

Nagrodę publiczności otrzymała praca Ernestson

 

 

post-42-0-21933800-1371074301.jpg

 

 

Gratuluję wygranych!

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.